Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=соціальний діалог<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Цибульник, І.
    Профспілка об`єднує менше половини працівників підприємства: як укладати колективний договір [Текст] / Ірина Цибульник // Кадровик. Трудове право і управління персоналом. - 2011. - № 5. - С. 30-31
Рубрики: --Профспілки--Кадрова практика
Кл.слова (ненормовані):
колективний договір -- соціальний діалог -- колективні переговори

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Смутчак, З. В.
    Особливості управління персоналом: генезис наукової думки [Текст] / З. В. Смутчак // Економічний часопис - ХХІ. - 2013. - № 3/4. - С. 89-92 : рис. - Бібліогр.: с. 92 . - ISSN 1728-6220
Рубрики: Управління персоналом
Кл.слова (ненормовані):
персонал -- соціально-трудові відносини -- гармонізація -- модернізація суспільства -- соціальний діалог

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Харазішвілі, Ю. М.
    Можливості легалізації заробітної плати в Україні: перерозподіл соціальної відповідальності [Текст] / Ю. М. Харазішвілі, О. П. Коваль, І. М. Новак // Демографія та соціальна економіка. - 2013. - № 2. - С. 193-202 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Заробітна плата--Соціальний захист--Україна
   Тіньова економіка--Соціально-економічний розвиток--Україна

Кл.слова (ненормовані):
легалізація -- соціальний діалог
Анотація: Здійснено аналіз сучасної ситуації щодо "тіньової" заробітної плати в Україні та готовності суспільства до її легалізації. Визначено основні заходи, спрямовані на легалізацію заробітної плати за рахунок перерозподілу соціальної відповідальності держави, роботодавців і працівників стосовно формування ресурсів системи соціального забезпечення, розраховано можливий економічний ефект від легалізації заробітної плати.


Дод.точки доступу:
Коваль, О. П.; Новак, І.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    П`янкова, О. В.
    Корпоративна соціальна відповідальність в умовах кризи - інструмент мінімізації нефінансових ризиків [Текст] / О. В. П`янкова // Формування ринкових відносин в Україні. - 2015. - № 5. - С. 130-134 : табл. - Бібліогр.: с. 134
Рубрики: Економічна діяльність--Ризики
Кл.слова (ненормовані):
корпоративне управління -- соціальні інвестиції -- соціальний діалог -- стейкхолдери


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Гостюк, Олена.
    Концепція гідної праці як елемент правової політики держави [Текст] / Олена Гостюк // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 6. - С. 90-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трудове право--Державна політика--Концепції
Кл.слова (ненормовані):
працівники -- роботодавці -- баланс інтересів -- соціальний діалог
Анотація: У статті висвітлюється концепція гідної праці як елементу правової політики держави. Акцентується увага, що програма гідної праці стоїть на порядку денному всієї міжнародної спільноти і покликана забезпечити міжнародний діалог серед урядів, роботодавців, найманих працівників і всього суспільства. Робиться висновок, що гідна праця є багатогранним поняттям, що охоплює собою політичні, економічні, соціальні та культурні явища, які є передумовою для ефективної і продуктивної праці та сприяють досягненню суспільного, культурного і технічного прогресу з метою соціального захисту працівників, роботодавців та розкриття творчого і професійного потенціалу кожного з них. Держава як суб’єкт, що наділений соціальної владою, займає провідне місце в регулюванні відносин, що виникають у сфері праці, є гарантом реалізації концепції гідної праці.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Ільїч, Л. М.
    Напрями активізації соціального діалогу в сфері прогнозування кваліфікацій [Текст] / Л. М. Ільїч // Демографія та соціальна економіка. - 2016. - № 2. - С. 115-129 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Ринок праці --Зайнятість--Україна--Європейський Союз (ЄС)
Кл.слова (ненормовані):
соціальний діалог -- робоча сила -- кваліфікація -- пропозиція -- попит -- дисбаланс
Анотація: В умовах трансформації структури зайнятості проблеми узгодження кваліфікацій робочої сили з потребами наявних, новостворених та перспективних робочих місць набувають першочергового значення. На прикладі 12 країн-членів ЄС досліджено механізми взаємодії соціальних партнерів у напрямі прогнозування кваліфікованої робочої сили. Визначено проблеми узгодження прогнозування кваліфікацій із потребами ринку праці в Україні.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

7.


    Шишкіна, О. О.
    Значення соціального партнерства у забезпеченні гідної праці в Україні [Текст] / О. О. Шишкіна // Регіональна економіка. - 2017. - № 1. - С. 106-112. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальне партнерство--Створення та розвиток--Реформування трудового законодавства--Правовий механізм регулювання--Україна
   Трудові відносини--Соціальне партнерство--Перспективи розвитку--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Соціальний діалог -- Профспілки -- Організації роботодавців
Анотація: Отримано висновки про недостатність розбудови інституцій роботодавців, що зумовлено їх низькою мотивацією до партнерських трудових відносин, і низьку якість діяльності профспілкових організацій.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

8.


    Бонтлаб, Василь.
    Нормативно-правове забезпечення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів): науково-теоретичний аспект [Текст] / Василь Бонтлаб // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 11. - С. 50-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трудові спори--Врегулювання--Нормативно правове забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
нормативне забезпечення -- соціальне партнерство -- соціальний діалог -- колективні трудові спори -- примирна комісія -- трудовий процесуальний кодекс -- трудовий кодекс -- трудовий арбітраж
Анотація: У цій статті досліджуються ключові питання щодо нормативно-правового забезпечення колективних трудових спорів конфліктів). Наголошено на застарілому та недосконалому законодавстві про працю. Акцентовано увагу на проблемах чинної моделі соціального партнерства, у тому числі соціального діалогу. Розкрито основні передумови зростання чисельності колективних трудових спорів (конфліктів). Проаналізовано норми актів законодавства з питань вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). Досліджено їх особливості, проблеми. Зроблено висновки та пропозиції.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

9.


    Мельник, Костянтин Юрійович.
    Сучасний стан та тенденції правового регулювання діяльності професійних спілок в Україні [Текст] / Костянтин Юрійович Мельник // Вісник Національної академії правових наук України. - 2020. - № 2. - С. 141-187. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Профспілки--Соціальний захист
   Трудове право--Трудові відносини

   Профспілки--Соціально-трудові відносини

Кл.слова (ненормовані):
професійні спілки -- соціальний діалог -- профспілкова діяльність -- трудові правовідносини -- вніб 5


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)