Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=Web 2.0<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Шварцман, М. Е.
    Контент, интероперабельность и другие критерии оценки электронных библиотечных систем [Текст] / Михаил Ефремович Шварцман // Библиотековедение. - 2011. - № 4. - С. 38-43. - Библиогр.: с. 43 . - ISSN 0869-608X
ББК 78.34(0)8
Рубрики: Бібліотеки--Електронні бібліотеки--Інтернет
Кл.слова (ненормовані):
інтероперабельність -- інтеграція -- Web 2.0

Є примірники у відділах: всього 1 : НМВ (1)
Вільні: НМВ (1)


Знайти схожі

2.


    Кехлер, Г.
    Новые социальные медиа: шанс или препятствие для диалога? [Текст] / Г. Кехлер // Полис. - 2013. - № 4. - С. 75-87. - Пер. А.Л.Бардина. - Библиогр. в конце ст.
ББК 32.973.202
Рубрики: Інформаційні технології--Засоби масової комунікації--Соціальні медіа
Кл.слова (ненормовані):
Інтернет -- соціальні мережі -- Web 2.0
Анотація: Современные социальные медиа открыли новые пути развития гражданского общества и создали альтернативное публичное пространство.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

3.


    Федоренко, Л. О.
    Використання сервісів Web 2.0 і кооперативних проектів у навчанні німецької мови [Текст] / Л. О. Федоренко // Іноземні мови. - 2019. - № 1. - С. 47-52
Рубрики: Німецька мова--Навчання--Вища школа
Кл.слова (ненормовані):
кооперативні проекти -- Web 2.0 -- Podcast
Анотація: У статті описано сервіси Web 2.0, висвітлено особливості їх використання на заняттях з німецької мови. Термін "Web 2.0" вживається для позначення інтерактивних і колаборативних ресурсів мережі інтернет, за допомогою яких користувач не лише пасивно споживає зміст ресурсу, а й виступає безпосереднім постачальником і користувачем інформації. Зокрема, проаналізовано особливості функціонування таких сервісів Web 2.0, як Etherpad, Padlet, Mindmap, Wordle, Podcast, Webquest, Voicethread. Виокремлено найважливіші ознаки цих сервісів: доступність, легкість використання, можливість комунікації та співпраці, у тому числі віддаленої, залучення "колективного розуму", можливість створення і зберігання інформації, візуалізації навчального змісту, створення умов для самоосвіти і саморозвитку учнів і студентів. У статті доводиться, що цілеспрямоване використання ресурсів Web 2.0 цілком відповідає сучасним принципам нейродидактики в аспекті ефективності освітнього процесу, а саме: сприяє підвищенню мотивації та інтенсифікації вивчення іноземної мови; надає заняттю інноваційних характеристик, комунікативно-діяльнісного спрямування, а також креативності, пізнавального та ігрового характеру; оптимізує роботу викладача, сприяє результативній самостійній і груповій роботі учнів і студентів; відповідає принципам "багатоканального навчання"; сприяє усуненню мовних та психологічних бар'єрів; супроводжується позитивними емоціями і показниками навчального успіху, що є передумовами мотивації та ефективної комунікації на заняттях з іноземної мови. Використання ресурсів Web 2.0 також відповідає принципу "learning by doing" ("навчання через практичну діяльність"), відповідно до якого наш головний мозок функціонує у такий спосіб, що ми найкраще сприймаємо та запам'ятовуємо той інформаційний матеріал, який самі опрацьовуємо або виробляємо. У статті також розглянуто кооперативні навчальні проекти як засіб підвищення мотивації вивчення іноземної мови. До безперечних переваг таких проектів належать автентична комунікація іноземною мовою, налагодження зв'язків з носіями мови тих, хто вивчає мову, міжкультурний обмін, цікава та актуальна для молоді тематика, індивідуальне планування часу для виконання завдань.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДІМ (1)
Вільні: ВДІМ (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)