Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Вища освіта -- Іноземні мови<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


   
    Успішні бізнесмени говорять мовою партнерів [Текст] // Сучасна освіта. - 2011. - № 7-8. - С. 50.
Рубрики: Вища освіта--Іноземні мови
Анотація: Знання іноземної мови допомагає активно і ефективно спілкуватися на міжнародних зустрічах, результативно проводити ділові переговори, презентації, точно і ясно складати ділові папери, презентувати свою фірму, свій продукт.


Знайти схожі

2.


   
    Языковые школы за рубежом : знаки качества [Текст] // Сучасна освіта. - 2011. - № 10. - С. 14-15.
Рубрики: Вища освіта--Іноземні мови
Анотація: Коротка довідка про окремі ВНЗ в Англії , США, Канаді , Австралії та ін. країнах, у яких можна вивчити іноземну мову, умови вступу до них, якість отриманої освіти і т.д.


Знайти схожі

3.


   
    Самые популярные языки мира [Текст] // Сучасна освіта. - 2011. - № 11. - С. 46
ББК 81
Рубрики: Вища освіта--Іноземні мови
Анотація: Самі поширені мови світу : китайська, іспанська, англійська, арабська, хінді, бенгальська, португальська, російська, японська, німецька.


Знайти схожі

4.


    Ткаченко, Наталія.
    Психологічні особливості запам’ятовування / Н. Ткаченко // Вища школа. - 2013. - № 12. - С. 39-46
ББК 74.48
Рубрики: Вища освіта--Іноземні мови
Кл.слова (ненормовані):
запам’ятовування -- психологія -- педагогіка -- методи навчання -- іноземні мови
Анотація: У статті розглядається проблема запам’ятовування у процесі вивчення іноземних мов. Аналізуються методи запам’ятовування, запропоновані вченими-психологами. Описуються результати впровадження методів запам’ятовування на практичних заняттях з англійської мови.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

5.


    Біліченко, Алла.
    Особливості викладання англійської мови наукового спрямування у немовному ВНЗ України / А. Біліченко // Вища школа. - 2013. - № 12. - С. 47-52
ББК 74.48
Рубрики: Вища освіта--Іноземні мови
Кл.слова (ненормовані):
англійська мова наукового спрямування -- вища освіта України -- немовний вищий навчальний заклад -- наукове спілкування -- анотація -- реферування
Анотація: У статті подано ключові методичні компоненти викладання англійської мови наукового спрямування як нової навчальної дисципліни в магістратурі немовного ВНЗ України. Рекомендовано апробовану досвідом систему відповідних справ та завдань.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

6.


    Денисенко, Ілона Ігорівна.
    Особливості навчання іноземної мови в умовах співпраці в контексті вищої освіти [Текст] / І. І. Денисенко, А. М. Тарасюк // Іноземні мови. - 2020. - № 3. - С. 18-23
Рубрики: Вища освіта--Іноземні мови
Кл.слова (ненормовані):
технології навчання -- групова робота -- взаємодія
Анотація: У статті розглядається питання навчання іноземної мови у співпраці в контексті вищої освіти. Наголошується, що метою технології cooperative learning (CL) є розвиток інтелектуальних, духовних та фізичних здібностей, мотивів, інтересів; формування науково-матеріалістичного світогляду студентів. Змістом заняття в процесі такого навчання насамперед є засвоєння засобів пізнання, суспільно та особисто значущих перетворень у навколишній дійсності, а не тільки програмні знання та матеріали підручника. Методами роботи є спільна діяльність, пошук, діяльність викладача та студентів у співпраці. Виокремлюються засоби організації навчання в співпраці вивчення іноземної мови (методи "student team learning", "students survey", "jigsaw" та "learning together"), а також варіанти ефективного застосування технології CL (індивідуально-групова, командно-ігрова робота, індивідуальна робота у команді). У статті висвітлено переваги поєднання модульного навчання з технологією співпраці і різнорівневим навчанням іноземної мови у вищій школі. Наголошується, що поєднання модульного підходу з методами навчання у співпраці гарантує кожному студенту засвоєння стандарту освіти та просування на вищий рівен навчання. Значні можливості в цого підходу і для розвитку таких якостей особистості, як самостійність і колективізм. Технологія навчання в співробітництві здатна розв'язувати різні завдання навчання, але сукупність особистісно-орієнтованих методик і технологій (різнорівневий підхід до навчання, модульне навчання, колективні засоби навчання) з чітким визначенням дидактичної ролі кожного дозволяє домагатися вищих результатів. Зроблено висновки, що технології CL на заняттях з іноземної мови у вищій школі сприяють підвищенню мотивації студентів до навчання, вчать об'єктивно оцінювати себе та інших, допомагають студентам з більшою ефективністю усвідомити матеріал та усунути прогалини в знаннях. Крім того, навчання у взаємодії, яке має безліч засобів реалізації, здатне урізноманітнити заняття з іноземної мови, створити невимушену, доброзичливу обстановку, що допомагає подолати комунікативно-мовні бар'єри й розкрити потенціал студентів.


Дод.точки доступу:
Тарасюк, Анна Миколаївна

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДІМ (1)
Вільні: ВДІМ (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)