Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Національна економіка -- Інвестиції<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Смєсова, В. Л.
    Підходи до визначення змісту інвестиційного потенціалу національної економіки [Текст] / Смєсова В. Л. // Держава та регіони. Серія Економіка та підприємництво. - 2011. - № 3. - С. 44-47 : рис. - Бібліогр.: с. 47 . - ISSN 1814-1161
Рубрики: Національна економіка--Інвестиції
Кл.слова (ненормовані):
інвестиційний потенціал -- зміст -- національна економіка

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Слободянюк, Н. О.
    Концептуальні засади удосконалення інвестиційних стратегій розвитку національної економіки та механізмів їх реалізації [Текст] / Н. О. Слободянюк // Економіка та держава. - 2017. - № 5. - С. 85-88. - Бібліогр. с. 88 (10 назв)
Рубрики: Національна економіка--Інвестиції
Анотація: Розглянуто змістовне навантаження терміну "інвестиційна стратегія". Обгрунтовано вимоги до розробки інвестиційних стратегій на різних економічних рівнях та механізмів їх реалізації. Розкрито сутність інвестиційного клімату у контексті зовнішнього середовища виконання інвестиційних програм, визначено фактори, які його визначають. Надано критичну оцінку інвестиційного клімату в Україні з позицій податкової складової та привабливості для іноземного інвестора. Запропоновано принципи ефективного здійснення інвестицій за рахунок коштів державного і місцевого бюджетів. Сформульовано основну ідеєю теорії стратегічного інвестиційного планування, формалізовано елементи бюджетних інвестиційних програм і застосування результативних показників, а також призначення інвестиційних стратегій в рамках програмно-цільового методу. Охарактеризовано зміст інформаційно-методичного забезпечення моніторингу реалізації проектів в інвестиційному періоді. В основу концептуальних засад удосконалення інвестиційних стратегій розвитку економіки України та механізмів їх реалізації запропоновано покласти синтез програмних інвестиційних стратегій макро- і мезорівнів, корпорацій реального і фінансового секторів національної економіки.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Семенчук, Д. В.
    Інвестиційний механізм і його місце в національній економіці [Текст] / Д. В. Семенчук // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 5. - Бібліогр. с. 54-55 (11 назв)
Рубрики: Національна економіка--Інвестиції
Анотація: У роботі використано загальнонаукові та спеціальні методи: наукової абстракції, аналіз та синтез; аналітичний; системний. Наведено принципи побудови та описано складові інвестиційного механізму. Детально розглянуто фактори зовнішнього середовища, що впливають на інвестиційний механізм. Досліджено місце інвестиційного процесу в інвестиційному механізмі. Галузь застосування результатів. Економіка та управління національним господарством, у -астині державних систем та механізмів управління економікою на міжнародному, галузевому, міжгалузевому та регіональному рівнях, методи й економічні важелі регулювання економічних процесів та їх ефективність.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Руденко, В. В.
    Ідентифікація функціональних складових фіскального механізму регулювання інвестиційного розвитку національної економіки [Текст] / В. В. Руденко // Економіка та держава. - 2020. - № 7. - С. 73-78. - Бібліогр. с. 78 (10 назв)
Рубрики: Податкова політика
   Національна економіка--Інвестиції

Анотація: У статті розглянуто зміст фіскального механізму та його якісний і кількісний вплив на інвестиційну сферу. Визначено функціональні складові фіскального механізму регулювання інвестиційного розвитку національної економіки. Висвітлено зміст і елементи механізму формування доходів бюджетів (податковий і неподатковий механізми). Обгрунтовано сутність і призначення механізму здійснення видатків бюджетів. Охарактеризовано специфіку механізму перерозподілу доходів і видатків між бюджетами. Розглянуто сутнісні характеристики механізму збалансування бюджетів. Визначено зміст і елементи механізму державного кредитування (механізм залучення кредитів до бюджету, механізм надання бюджетних кредитів, механізм надання державних (місцевих) гарантій). Охарактеризовано сутність і елементи механізму функціонування державних цільових позабюджетних фондів (механізм мобілізації доходів до державних цільових позабюджетних фондів, механізм здійснення видатків із державних цільових позабюджетних фондів, механізм збалансування державних цільових позабюджетних фондів).


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)