Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Українська мова -- Засоби навчання<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Головко, Л.
    Формуємо навички грамотного письма : Використання опорних таблиць в умовах технології особистісно зорієнтованого навчання [Текст] / Людмила Головко // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2011. - № 10. - С. 45-52.
Рубрики: Українська мова--Методи навчання--Особистісно зорієнтоване навчання
   Українська мова--Засоби навчання

Кл.слова (ненормовані):
повторення вивченого в 5-9 класах -- схема уроку -- умови вибору орфограми -- робота над помилками -- класифікація помилок -- таблиці з орфограмами та пунктограмами
Анотація: У статті визначено методику використання опорних таблиць за допомогою технології особистісно зорієнтованого навчання. Зокрема, приділено увагу підвищенню орфографічної грамотності учнів випускних класів, розвитку вмінь самостійно працювати над виправленням власних помилок з метою більш досконалої підготовки до ЗНО.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Авраменко, Олександр
    Додержання принципу наступності в змісті підручників з української мови для 5-го класу [Текст] / Олександр Авраменко // Українська мова і література в школі. - 2012. - № 7. - С. 2-6. - Бібліогр.: 5 назв.
ББК 74.268.19=411.1
Рубрики: Українська мова--Засоби навчання
   Українська мова--Процес навчання--Принцип наступності

Кл.слова (ненормовані):
принцип наступності -- принцип перспективності -- підручник -- методичний апарат підручника
Анотація: У статті проаналізовано зміст чинних підручників з української мови для 5-го класу на предмет додержання принципу наступності. Аналіз підручників здійснено за розробленою анкетою для проведення констатувальних зрізів з проблеми додержання принципів перспективності й наступності в навчанні української мови за підручниками для 4-го й 5-го класів. У статті подано порівняльні статистичні відомості з різних аспектів формування методичного апарату підручників. Негативні й позитивні висновки на основі цих даних можуть слугувати орієнтиром для вдосконалення майбутніх підручників української мови.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

3.


    Цінько, Світлана
    Перспективи використання мобільних технологій як альтернативного засобу вивчення дисципліни "Українська мова" [Текст] / Світлана Цінько, Дмитро Марєєв // Українська мова і література в школі. - 2015. - №3. - С. 47-50. - Бібліогр.: 15 назв.
ББК 74.268.19=411.4
Рубрики: Українська мова--Засоби навчання
Кл.слова (ненормовані):
мультимедійні технології навчання -- мобільні технології -- гаджети -- мобільний телефон -- електронний підручник -- планшет
Анотація: У статті розглядаються можливості використання мобільних телефонів у якості сучасних альтернативних засобів навчання української мови та пропонуються перспективи створення електронних підручників української мови для загальноосвітніх шкіл як ефективних засобів навчання мови з огляду на розвиток сучасної техніки.


Дод.точки доступу:
Марєєв, Дмитро

Є примірники у відділах: всього 2 : ВА (1), ВДГН (1)
Вільні: ВА (1), ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    Хом'як, Іван
    Підручник і методика його використання [Текст] / Іван Хом'як // Українська мова і література в школі. - 2016. - № 5. - С. 20-24. - Бібліогр.: 14 назв.
Рубрики: Українська мова--Засоби навчання
Кл.слова (ненормовані):
сучасний підручник української мови -- підручник -- вимоги до підручника -- роль текстів у навчальній книзі -- методи і прийоми роботи з підручником -- завдання для роботи з підручником
Анотація: У статті проаналізовано роль підручника в навчальному процесі, охарактеризовано вимоги до нього на різних етапах розвитку освіти, типові прорахунки в його створенні. Акцентовано увагу на ролі навчально-виховних функцій підручника і принципах, що мають бути враховані в його змісті і структурі; зосереджено увагу на ролі текстів; дано визначення сучасного підручника української мови; проаналізовано метод роботи з підручником, який, з одного боку, є важливим джерелом здобування знань і формування навичок, а з іншого, привчає учнів до самоосвіти, до самостійної роботи з книгою; запропоновано завдання для роботи з підручником із метою раціональної послідовності виконання їх.


Є примірники у відділах: всього 2 : ВА (1), ВДГН (1)
Вільні: ВА (1), ВДГН (1)


Знайти схожі

5.


    Борисенко, Валентина.
    Інтеграція медіатехнологій у сучасний урок української мови [Текст] / Валентина Борисенко, Катерина Сова // Українська мова і література в школах України. - 2018. - № 9. - С. 31-37.
Рубрики: Українська мова--Засоби навчання
Кл.слова (ненормовані):
медіатехнології -- урок української мови -- мовна освіта -- медіаосвіта
Анотація: Автори наголошують на необхідності впровадження медіатехнологій у сучасний урок української мови, оскільки вони уможливлюють використання активних методів навчання, що розвивають індивідуальність, критичність, творчий потенціал, автономність учнів тощо. Медіа впливають на освіту учнів, почасти стають чинником їх соціалізації, засобом неформальної освіти.


Дод.точки доступу:
Сова, Катерина

Є примірники у відділах: всього 2 : ВА (1), ВДГН (1)
Вільні: ВА (1), ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)