Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Богдан, Іван$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Богдан, Тетяна.
    Моделювання впливу боргової політики на економічний розвиток України [Текст] / Т. Богдан, І. Богдан // Вісник Національного банку України. - 2013. - № 10. - С. 20-27. - Бібліогр. с. 27 (4 назви)
ББК 65.261.3
Рубрики: Державні борги
Анотація: Авторами розроблено економіко-математичну модель, яка дає змогу оцінювати вплив державних запозичень і рівня державного боргу на темпи зростання реального ВВП, нагромадження основного капіталу, темпи приросту банківських кредитів, динаміку реального ефективного обмінного курсу (РЕОК) гривні щодо долара США, сальдо торговельного балансу та поточного рахунку платіжного балансу. Включення до моделі спеціального програмного блоку дає змогу імітувати поведінку системи при зміні екзогенних параметрів боргової політики. На основі розробленого модельного інструментарію оцінено вплив інтенсифікації державних запозичень у 2013 році на ключові сфери економіки України та державного бюджету.


Дод.точки доступу:
Богдан, Іван

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Богдан, Іван.
    Економіко-математичне моделювання державних фінансів України [Текст] / І. В. Богдан, Т. Ю. Яра, Д. В. Коноваленко // Фінанси України. - 2018. - № 7. - С. 27-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні фінанси--Економіко-математичне моделювання--Україна
Анотація: У статті розглянуто методичні підходи до моделювання показників сектору загального державного управління на основі рекомендацій МВФ із фінансового програмування. Представлено розроблену авторами динамічну чотирьохсекторну модель економіки України "Ekvilibro", котра грунтується на принципах загальної економічної рівноваги та являє собою комплекс балансових і факторних взаємозв'язків зазначеного сектору з реальним, зовнішньоекономічним та грошовокредитним секторами.


Дод.точки доступу:
Яра, Тетяна; Коноваленко, Дмитро

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Богдан, Тетяна.
    Стагнація економіки та криза монетарно-фіскального регулювання [Текст] / Тетяна Богдан, Іван Богдан // Дзеркало тижня. - 2018. - 10 листоп. (№ 42/43). - С. 8 : рис.
Рубрики: Монетарна політика--Грошово-кредитне регулювання--Україна
   Фіскальна політика--Фінансове управління--Україна

   Економіка--Розвиток--Україна



Дод.точки доступу:
Богдан, Іван

Знайти схожі

4.


    Богдан, Іван.
    Класифікація інформації для аналізу даних про наукові дослідження і розробки: міжнародні стандарти та національна практика [Текст] / І. В. Богдан, А. О. Свиридовська // Фінанси України. - 2018. - № 11. - С. 21-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Дослідження і розробки--Класифікація інформації--Міжнародні стандарти--Національна практика
Анотація: Висвітлено питання, що стосуються імплементації в національну практику міжнародних стандартів, які застосовуються для узагальнення й систематизації статистичних даних з досліджень і розробок.


Дод.точки доступу:
Свиридовська, Анастасія

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Богдан, Іван.
    Міжнародні порівняння продуктивності праці дослідників та макроекономічного ефекту досліджень і розробок [Текст] / І. В. Богдан, Д. В. Коноваленко // Фінанси України. - 2018. - № 12. - С. 52-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Продуктивність праці--Дослідження і розробки--Міжнародні порівняння
Анотація: Стаття присвячена проблемам оцінки й порівняльного аналізу результативності досліджень і розробок, а також визначенню їх економічного ефекту. Авторами запропоновано оцінювіати результативнівсть досліджень і розробок за двома показниками - продуктивність праці дослідників та макроекономічного ефекту досліджень і розробок.


Дод.точки доступу:
Коноваленко, Дмитро

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Богдан, Іван.
    Реструктуризація зовнішнього державного боргу 2015 року та її наслідки для фіскального простору України [Текст] / І. В. Богдан, А. О. Свиридовська // Фінанси України. - 2019. - № 7. - С. 52-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державний борг--Фіскальний простір--Реструктуризація
Анотація: Стаття присвячена проблематиці фіскального простору в контексті ризиків його звуження, пов'язаних із державними деривативами (ВВП-варантами). Узагальнено боргові фіскальні правила в країнах із ринками, що формуються. Досліджено проблеми подання інформації про державний борг України в плані її відповідності міжнародним стандартам GFSM-2014, PSDS-2013. Доведено необхідність реформування системи прийняття рішень у сфері державних фінансів у контексті розширення інструментів діагностики та збільшення відповідальності держслужбовців задля запобігання завданню збитків країні, що звужують фіскальний простір і загрожують макроекономічній стабільності.


Дод.точки доступу:
Свиридовська, Анастасія

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

7.


    Богдан, Іван.
    Фіскальна дисфункція [Текст] / Іван Богдан // Дзеркало тижня. - 2019. - 23-29 листоп. (№ 45). - С. 1, 5 : рис.
Рубрики: Фіскальна політика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
державні фінанси -- державний бюджет -- національна економіка -- державний борг -- монетарна політика -- фінансова політика -- зовнішній борг


Знайти схожі

8.


    Богдан, Іван.
    Фіскальні права: проблеми імплементації в національну практику [Текст] / І. В. Богдан // Фінанси України. - 2019. - № 10. - С. 38-57. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальні правила--Державні фінанси--Державний борг
Анотація: У статті розглянуто проблеми імплементації фіскальних правил у світовій практиці управління державними фінансами. Обгрунтовано роль цих правил у контексті забезпечення фіскальної стійкості та макроекономічної стабільності. Досліджено інституційні механізми контролю за фіскальними правилами в країнах ЄС, ідентифіковано переваги та недоліки їх різних типів. Наголошено, що повноцінне запровадження вказаних правил у вітчизняних умовах дасть змогу контролювати параметри державних фінансів у рамках, що відповідають міжнародним стандартам фіскальної стійкості, та наблизить інструменти управління державними фінансами до найкращих світових зразків.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

9.


    Данилишин, Богдан Михайлович.
    Еволюція поглядів на роль політики центрального банку: висновки для України [Текст] / Б. М. Данилишин, І. В. Богдан // Фінанси України. - 2021. - № 4. - С. 7-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Монетарна політика--Центральний банк--Інфляція--Фінансове посередництво
Анотація: Стаття присвячена проблематиці формулювання цілей діяльності центральних банків та модернізації монетарної політики у світлі новітнього світового досвіду. Окрему увагу приділено питанням концепції нейтральності грошової пропозиції й інфляційного таргетування. На основі емпіричних даних доведено, що низька інфляція не є необхідною та достатньою умовою досягнення країною економічного успіху. Визначено причини зниження ефективності інфляційного таргетування в країнах із нерозвинутими ринками – домінування немонетарних факторів інфляції, висока залежність економіки від імпорту, слабкість ринкових інститутів.


Дод.точки доступу:
Богдан, Іван Віталійович

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)