Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Гетманцев, Максим$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Гетманцев, Максим.
    Заходи процесуального примусу як засоби реалізації цивільної процесуальної відповідальності [Текст] / М. Гетманцев // Юридична Україна. - 2011. - № 5. - С. 71-77. - Бібліогр. в примітках: с. 76-77
Рубрики: Цивільний процес--Заходи примусу
Анотація: Досліджуються останні погляди дослідників цивільного процесу щодо особливостей функціонування інституту цивільної процесуальної відповідальності.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Гетманцев, Максим.
    Джерела формування речових доказів / Максим Гетманцев // Підприємництво, господарство і право. - 2013. - № 4. - С. 134-137. - Бібліогр. 21 назва
ББК 67.310
Рубрики: Цивільний процес--Речові докази--Джерела формування
Анотація: Досліджуються джерела речових доказів як певний матеріалізований об'єкт зовнішнього світу, в якому в той чи інший спосіб знайшли своє відображення різні факти й обставини, що мають значення для справедливого і своєчасного вирішення цивільної справи по суті.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Гетманцев, Максим.
    Аналіз взаємозв'язку прямих та побічних речових доказів у цивільному процесі України [Текст] / Максим Гетманцев // Юридична Україна. - 2013. - № 2. - С. 67-71. - Бібліогр. в примітках: с. 71
ББК 67
Рубрики: Цивільний процес--Речові докази--Аналіз--Україна
Анотація: Досліджується характер зв'язку доказу з обставинами, що підлягають установленню, який зумовлює наявність прямих і непрямих (побічних) доказів. Наголошується, що доказ може бути безпосередньо пов'язаний з обставинами, що встановлюються. Обгрунтовується варіант співвідношення співвідношення прямих та побічних доказів, який є зрозумілим і доступним для будь-якого фахівця правоохоронної сфери, зручним і ефективним у використанні.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    Гетманцев, Максим.
    Завдання цивільного судочинства за ЦПК України та ЦПК Республіки Молдова: порівняльно-правовий аналіз [Текст] / Максим Гетманцев // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 11. - С. 4-8. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Порівняльний аналіз--Україна--Молдова
Кл.слова (ненормовані):
цивільний процес -- правосуддя
Анотація: У статті автор здійснює формальний і змістовний аналіз нормативного закріплення завдань цивільного судочинства у ЦПК України та ЦПК Республіки Молдова, в результаті якого були виділені спільні та відмінні риси досліджуваного предмета.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Гетманцев, Максим.
    Правова природа висновку експерта в галузі права [Текст] / Максим Гетманцев // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 6. - С. 333-337. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судова експертиза--Правова природа
Анотація: У статті аналізуються такі новели цивільного процесуального, господарського процесуального та адміністративного процесуального права, як залучення до судового провадження експерта у галузі права та його висновок за результатами проведеного дослідження.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Гетманцев, Максим.
    Електронні докази в цивільному процесі: практика застосування новел законодавства [Текст] / Максим Гетманцев // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 2. - С. 19-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільний процес--Електронні докази--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
електронний документ -- засоби доказування
Анотація: У статті автор здійснює дослідження наявних у правозастосовчій сфері проблем щодо використання електронних доказів у судовому провадженні. Зокрема, проаналізовано практику використання законодавчих положень у цій сфері судами нашої держави та на основі проведеного дослідження обґрунтовано необхідність внесення відповідних змін до чинного законодавства України, сформульовано такі зміни.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

7.


    Гетманцев, Максим.
    Запровадження засобів електронної комунікації в цивільному судочинстві [Текст] / Максим Гетманцев // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 3. - С. 10-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Інформаційно-комунікаційні технології--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
електронна подача документів -- електронний документообіг -- судочинство
Анотація: У статті автор здійснює аналіз чинних нормативно-правових актів у сфері запровадження в Україні засобів електронної комунікації у процесі відправленні правосуддя у цивільних справах, а також аналізує поширені у наукових колах теоретичні та методологічні підходи щодо окресленої проблематики.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

8.


    Гетманцев, Максим.
    Новели законодавства України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій / Максим Гетманцев // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 8. - С. 71-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Розрахунки (фін.)--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
інформатизація бізнесу -- цифровізація -- діджиталізація
Анотація: З 1 серпня 2020 року набрали чинності положення про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, дія яких поширюється на усіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі. Метою статті є аналіз змісту чинних нормативно-правових актів, що регламентують обов’язковість запровадження реєстраторів розрахункових операцій, та практичних проблем їх реалізації в умовах тотальної інформатизації бізнесу та цифровізації правовідносин.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

9.


    Гетманцев, Олександр .
    Процесуальні особливості доказування в масових (групових) позовах у цивільному судочинстві [Текст] / Олександр Гетманцев, Максим Гетманцев, Інна Осіпова // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 11. - С. 10-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Доказування--Процесуальні аспекти
Кл.слова (ненормовані):
масові позови -- процес доказування -- предмет доказування -- докази -- засоби доказування
Анотація: Доказування посідає важливе місце в процесуальних галузях права (цивільного, господарського, адміністративного, кримінального), адже саме завдяки доказуванню реалізуються функції суду, мета й інтереси учасників справи, функції інших учасників судового процесу (свідка, експерта, експерта з питань права).


Дод.точки доступу:
Гетманцев, Максим; Осіпова, Інна

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)