Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Грішнова, О. А.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Грішнова, О. А.
    Динаміка змін соціально-трудових відносин під впливом глобалізаційних тенденцій [Текст] / О. А. Грішнова, А. С. Пасєка // Регіональна економіка. - 2010. - N 1. - С. 7-14. - Бібліогр.: с.14 . - ISSN 1562-0905
Кл.слова (ненормовані):
глобалізація -- ВДЕТН


Дод.точки доступу:
Пасєка, А. С.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Грішнова, О. А.
    Соціальна відповідальність у контексті подолання системної кризи в Україні [Текст] / О. А. Грішнова // Демографія та соціальна економіка. - 2011. - № 1 (15). - С. 39-46. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 65.011.3
Рубрики: Ринкова економіка--Соціальна відповідальність--Держава--Бізнес
Кл.слова (ненормовані):
рівні і ступені соціальної відповідальності -- соціальна відповідальність держави -- соціальна відповідальність бізнесу -- соціальна відповідальність громадянина
Анотація: Стаття присвячена опрацюванню теоретичних основ розуміння сутності соціальної відповідальноті держави, бізнесу, громадянина, обгрунтуванню її ролі у модернізації суспільства, дослідженню її рівнів і ступенів, оцінці стану її поширення, специфіки національних умов формування й розвитку системи соціальної відповідальності порівняно з іншими країнами, і на цій основі - науковому обгрунтуванню пріоритетних напрямів її розвитку в Україні в контексті подолання системної кризи.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

3.


    Грішнова, О. А.
    Соціальна ефективність консалтингових проектів з управління персоналом: сутність, значення, форми прояву [Текст] / О. А. Грішнова, О. Г. Брінцева // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 6. - С. 198-204 : рис., табл. - Бібліогр.: 13 назв
ББК 65.9(4УКР)
Рубрики: Консалтинг--Консалтингові послуги--Управлінське консультування--Україна
Анотація: У статті розглянуто питання оцінювання соціальної ефективності консалтингових проектів з управління персоналом для консалтингових компаній, підприємств-замовників консалтингових послуг, персоналу підприємств-замовників і для суспільства в цілому. Систематизовано види соціальних ефектів, які можна отримати від різних консалтингових проектів у сфері управління персоналом.


Дод.точки доступу:
Брінцева, О. Г.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Грішнова, О. А.
    Соціальні інновації у трудовій сфері: сутність, види, особливості реалізації в Україні [Текст] / О. А. Грішнова, Г. Ю. Міщук // Демографія та соціальна економіка. - 2013. - № 2. - С. 167-178 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трудові відносини
   Інновації--Інноваційна діяльність--Україна

Кл.слова (ненормовані):
зайнятість -- соціальні партнери -- соціальне підприємництво
Анотація: Розглянуто соціальні інновації як нові методи вирішення проблем у трудовій сфері. Проаналізовано світовий досвід та наведено результати власного соціологічного дослідження щодо їх практичної реалізації. Визначено види, рівні реалізації та напрями забезпечення соціальних інновацій в Україні.


Дод.точки доступу:
Міщук, Г.Ю.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

5.


    Харазішвілі, Ю. М.
    Якість життя в системі соціальної безпеки України: індикатори, рівень, загрози [] / Ю. М. Харазішвілі, О. А. Грішнова // Економіка України. - 2018. - № 11/12. - С. 157-171. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна безпека--Соціальна безпека--Україна
   Якість життя населення--Україна

Кл.слова (ненормовані):
бідність -- освіта -- охорона здоров’я -- порогові значення -- інтегральний індекс -- загрози
Анотація: Визначено перелік індикаторів рівня якості життя населення України та обгрунтовано вектори порогових значень з урахуванням досвіду економічно розвинутих країн ЄС. Ідентифіковано рівень якості життя за інтегральним індексом і виявлено його динаміку порівняно з інтегральними пороговими значеннями. Окреслено та проранжовано найважливіші загрози за вагомістю їх впливу.


Дод.точки доступу:
Грішнова, О. А.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Грішнова, О. А.
    Демографічна безпека України: індифікатори, рівень, загрози [Текст] / О. А. Грішнова, Ю. М. Харазішвілі // Демографія та соціальна економіка. - 2019. - № 2. - С. 65-80
Рубрики: Демографія--Україна
Анотація: Статтю присвячено ідентифікації рівня демографічної безпеки України за сучасною методологією, порівнянню його з інтегральними пороговими значеннями та визначенню найвпливовіших загроз у цій царині з позицій соціальної безпеки. Визначено робочий перелік індикаторів демографічної безпеки, який може змінюватись залежно від глибини та завдань дослідження. Проведено визначення меж безпечного демографічного розвитку з урахуванням досвіду економічно розвинених країн ЄС, що уможливлює захист життєво важливих інтересів об'єкту безпеки. Відтак для кожного індикатора визначено вектор порогових значень: верхні та нижні оптимальне, порогове та критичне (для глибших досліджень) методом t-критерію через побудову функцій щільності ймовірності, обчислення статистичних характеристик (математичного очікування, середньоквадратичного відхилення та коефіцієнта асиметрії) з використанням таблиць Стьюдента та формалізованого опису вектора порогових значень за характерними типами розподілу (нормальний, логнормальний, експоненціальний). Ідентифікацію рівня демографічної безпеки у динаміці виконано шляхом інтегрального оцінювання за сучасною методологією, яка передбачає використання мультиплікативної форми інтегрального індексу, комбінованого методу нормування та динамічних вагових коефіцієнтів, визначених з використанням методів головних компонент та ковзної матриці. Інтегральна згортка проведена для індикаторів і порогових значень, що дає можливість їхнього порівняння в одному масштабі для визначення загроз. Ідентифікація поточного стану демографічної безпеки України та визначення динаміки інтегрального індексу засвідчує його критичний рівень за всі роки незалежності України, що створює суттєву загрозу національній безпеці. У результаті окреслено найважливіші загрози та ранжовано їх за вагомістю впливу. Найсуттєвішими загрозами демографічної безпеки України за віддаленістю від рівня сталого розвитку є наднизький нетто-показник відтворення населення на одну жінку, високий рівень смертності населення загалом і смертності немовлят зокрема. Встановлено також, що найбільш впливовими факторами регулювання для рівня демографічної безпеки є коефіцієнт депопуляції та загальний коефіцієнт смертності населення.


Дод.точки доступу:
Харазішвілі, Ю.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)