Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Дідух, Володимир$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Дідух, Володимир.
    Пантелеймонівський храм - перлина білокам`яного зодчества / В. Дідух // Пам'ятки України: історія та культура. - 2013. - № 6. - С. 22-29 : фото. - Бібліогр.: в кінці ст.
ББК 86
Рубрики: Церкви--Пантелеймонівський храм
Кл.слова (ненормовані):
церква, храм
Анотація: дана стаття про неперевершену і найхарактернішу пам`ятку архітектури княжого Галича кінця ХІІ століття, що збереглася до наших днів - це храм Св. Пантелеймона.


Є примірники у відділах: всього 2 : ВДГН (1), ВКр (1)
Вільні: ВДГН (1), ВКр (1)


Знайти схожі

2.


    Дідух, Володимир.
    Пам`ятки Крилоської гори / В. Дідух; Р.Мацалак // Пам'ятки України: історія та культура. - 2013. - № 6. - С. 4-11 : фото. - Бібліогр.: в кінці ст.
ББК 79.0
Рубрики: Акцент--Пам`ятки
Кл.слова (ненормовані):
пам`ятки
Анотація: Крилоська гора. Серце княжого Галича, давнього міста, від назви якого походить імення цілого регіону - Галичини. "Золотий " період в історії Галича - ХІІ - ХІІІ ст., коли місто було столицею могутньої Галицько-Волинської держави, коли тут правили Володимир Володаревич, Ярослав Вололимиривоч, Роман Мстиславич, Данило Романович.


Є примірники у відділах: всього 2 : ВДГН (1), ВКр (1)
Вільні: ВДГН (1), ВКр (1)


Знайти схожі

3.


    Дідух, Володимир.
    Значний інтерес до Волинського сапропелю проявляють бізнесові структури, адже вартість однієї тонни 65% озерного сапропелю становить від 300 доларів США [Текст] / Володимир Дідух ; розмовляв Олександр Некрот // Економіст. - 2014. - № 4. - С. 4-5
ББК 65.9(4УКр)305.4
Рубрики: Сапропелі--Розробка родовищ--Волинська область (Україна)
Анотація: Професор Володимир Дідух як значний резерв нарощення обсягів органічних добрив вважає сапропель - це відкладення прісноводних водойм, що складаються з органічної речовини і мінеральних домішок, які формуються в результаті тривалих природних процесів із залишків рослинних і тваринних організмів, що населяють водойму. З питаннями про причини незадовільного використання фунтів більшістю сільгоспвиробників та перспективи налагодження видобутку сапропелю в зоні Волинського Полісся ми й звернулися до Володимира Федоровича.


Дод.точки доступу:
Некрот, Олександр \розмовляв.\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Дідух, Володимир.
    Володимир Дідух: Відродження льонарства залежить від фанатично відданих цій справі людей [Текст] / Володимир Дідух // Економіст. - 2019. - № 6. - С. 24-29 : кол. фот.
Рубрики: Льонарство--Проблеми і перспективи розвитку--Україна
Анотація: У 2014-2015 роках у науковому та громадсько-політичному журналі «Економіст» було опубліковано цикл інтерв’ю з відомим українським вченим, фахівцем у галузі сільськогосподарського машинобудування та комплексного розвитку АПК, доктором технічних наук, професором Володимиром Федоровичем Дідухом. Зміст цих інтерв ’ю стосувався проблем раціоналізації аграрного природокористування, розширення масштабів застосування технологій органічного землеробства, формування організаційно-економічного механізму господарського освоєння запасів сапропелю, запровадження кластерної моделі розвитку АПК Волинської області. Виходячи з надзвичайної актуальності досліджень стосовно інженерно-технічного забезпечення відновлення посівів льону та його первинної переробки, які проводяться Володимиром Федоровичем та його науковою школою, редакція вирішила відновити цикл інтерв’ю з відомим українським вченим.


Дод.точки доступу:
Дідух, Володимир Федорович (доктор технічних наук, професор ; 1955) \про нього\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)