Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Кулаков, Віталій$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Кулаков, Віталій.
    Митна реформа: міф чи реальність? [Текст] / В. Кулаков // Юридичний вiсник України. - 2016. - 5-11 серп. (№ 31). - С. 7
Рубрики: Митна служба--Реформування--Україна


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Кулаков, Віталій.
    ДФС і роботодавці: актуальні нотатки для бізнесменів [Текст] : роз'яснення / В. Кулаков // Юридичний вiсник України. - 2016. - 9-15 верес. (№ 36). - С. 15
Рубрики: Оподаткування


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

3.


    Кулаков, Віталій.
    Нові правила виконавчого провадження [Текст] : роз'яснення / В. Кулаков // Юридичний вiсник України. - 2016. - 28 жовт.-3 лист. (№ 43). - С. 15
Рубрики: Виконавче судочинство--Реформування--Україна


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    Кулаков, Віталій.
    Товариство з обмеженою відповідальністю як підприємницьке товариство [Текст] / Віталій Кулаков // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 6. - С. 24-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарські товариства--Підприємницька діяльність--Цивільно-правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
юридична особа -- підприємницька діяльність -- організаційно-правова форма
Анотація: Стаття присвячена аналізу товариства з обмеженою відповідальністю як учасника цивільних відносин та його ознак як підприємницького товариства. Незважаючи на те, що спеціальне законодавство не містить ознак такої юридичної особи, їх можна визначити через критерії, закріплені у Законі України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Зважаючи на те, що в Україні товариство з обмеженою відповідальністю визнається підприємницьким товариством, його ознаки та критерії віднесення до відповідної категорії потребують доопрацювання, у зв’язку з чим запропоновано ознаки, що дозволять характеризувати його як підприємницьке товариство та відмежувати від інших організаційно-правових форм у рамках відповідної класифікаційної групи.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Кулаков, Віталій.
    Окремі питання проведення реорганізації товариства з обмеженою відповідальністю [Текст] / Віталій Кулаков // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 7. - С. 5-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарські товариства--Реорганізація--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
юридична особа -- припинення юридичної особи -- банкрутство
Анотація: У статті досліджено сутність та процедурні моменти реорганізації товариства з обмеженою відповідальністю, проаналізовано правове регулювання даного інституту з урахуванням законодавчих змін. Вивчено підстави та форми проведення добровільного порядку реорганізації. Здійснено правовий аналіз реорганізації товариства з обмеженою відповідальністю, щодо якого розпочато процедуру банкрутства через можливість проведення його реорганізації в контексті реструктуризації його боргів. З огляду на сучасний стан правового забезпечення реорганізації юридичних осіб загалом та товариства з обмеженою відповідальністю безпосередньо, у статті звертається увага на те, що прийняття Закону України «Про товариства з обмеженою та додаткової відповідальністю» та Кодексу України з процедур банкрутства свідчить про потребу приділення пильної уваги окремим питанням, що не отримали однозначної відповіді у правозастосуванні та доктрині права. Зроблено висновок, що юридична особа – правонаступник, що утворилася внаслідок поділу, несе субсидіарну відповідальність за зобов’язаннями юридичної особи, що припинилася, які згідно з розподільчим балансом перейшли до іншої юридичної особи – правонаступника. Якщо юридичних осіб – правонаступників, що утворилися внаслідок поділу, більше двох, таку субсидіарну відповідальність вони несуть солідарно.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)