Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (1)Електронний каталог книг іноземними мовами (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Масло, Тетяна$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Масло, Тетяна.
    Пропорційність обмежень права бути вислуханим під час здійснення спрощених процедур у цивільному судочинстві [Текст] / Тетяна Масло // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 2. - С. 36-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Спрощена процедура--Обмеження прав--Пропорційність
Кл.слова (ненормовані):
пропорційність цивільного судочинства -- право бути вислуханим -- письмове провадження -- юридичний захист
Анотація: У статті досліджується виправданість та необхідність обмеження права особи бути вислуханою під час розгляду справ спрощеного характеру в цивільному судочинстві, вирішення окремих процесуальних питань без участі заінтересованої особи. Висвітлено гарантії відповідного права в рамках спрощених процедур, законодавчі критерії та критерії розсуду суду у разі встановлення такого обмеження.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Масло, Тетяна.
    Методологічне значення конкуруючих інтересів у цивільному судочинстві [Текст] / Тетяна Масло // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 7. - С. 10-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Змагальність сторін
Кл.слова (ненормовані):
диспозитивність -- конкуренція інтересів -- фактичний інтерес -- приватні інтереси -- публічні інтереси
Анотація: У статті досліджується сутність та роль публічного та приватного інтересів у визначенні напрямів оптимізації цивільної процесуальної форми. Аналізується диспозитивний метод правого регулювання цивільних процесуальних правовідносин. Визначається сутність диспозитивності як методу та принципу цивільного процесуального права через відображення приватного інтересу у визначенні порядку здійснення судочинства. Відстежується функціональний зв’язок диспозитивності та публічності як елементів методу правового регулювання цивільних процесуальних правовідносин через встановлення їхніх взаємних меж. Зазначається, що сутність процесуальних правовідносин зумовлена наявністю конкуруючих приватних інтересів та публічного інтересу, що повинно враховуватись у визначенні критеріїв пропорційності цивільного судочинства, та у зв’язку із цим виправданістю певних прийомів і способів регулювання судових процедур. Аналізуються конкуруючі юридичні інтереси у цивільному судочинстві. Зазначається, що межі диспозитивності у визначенні порядку здійснення провадження у справі визначаються: правовою визначеністю як матеріально-правовим складником права на справедливий суд, що зумовлює широке застосування публічних прийомів та способів регулювання цивільних процесуальних правовідносин; конкуруючими приватними інтересами учасників справи; судовою дискрецією. Висвітлюється роль урахування можливості зміни фактичного інтересу під час провадження у цивільній справі для подальшого удосконалення цивільного судочинства, яка полягає у врахуванні та збалансованості приватних фактичних інтересів. Значний ступінь імовірності розбіжності або збігу юридичного чи фактичного інтересів учасників справи у певних процесуальних ситуаціях може стати важливим критерієм для подальшого розроблення та впровадження у судочинство договірних способів регулювання цивільних процесуальних правовідносин.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)