Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Саріогло, В. Г.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Саріогло, В. Г.
    Методологічні підходи до визначення граничних обсягів сукупностей населення для розрахунку демографічних показників [Текст] / В. Г. Саріогло // Статистика України. - 2011. - № 3. - С. 28-33. - Библиогр.: с. 33 (6 назв.)
ББК 60.72(4Укр)
Рубрики: Демографія--Статистика
   Демографія--Процеси

   Населення--Демографічна ситуація--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Суперсукупність -- Похибка оцінювання
Анотація: У статті показано можливість використання варіативності оцінок статистичних показників для визначення граничних обсягів сукупностей одиниць спостереження, за якими можна оцінювати зазначені показники із заданим рівнем надійності.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Саріогло, В. Г.
    Оцінка платоспроможності домогосподарств України в умовах зміни тарифів на житлово-комунальні послуги [Текст] / В. Г. Саріогло, М. Ю. Огай, О. Ю. Корчміт // Статистика України. - 2012. - № 4. - С. 62-68. - Библиогр.: с. 68 (6 назв.)
ББК 65
Рубрики: Житлово-комунальна галузь--Україна
   Житлово-комунальні послуги--Отримувачі субсидії

   Споживання ЖКП--Аналіз платоспроможності

Анотація: У статті на основі мікроданих державного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств оцінено їх спроможність оплачувати комунальні послуги. Наведено прогнозні оцінки кількості потенційних та фактичних учасників програми житлових субсидій за різними сценаріями зміни тарифів. Представлено результати статистичного моделювання.


Дод.точки доступу:
Огай, М. Ю.; Корчміт, О. Ю.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Саріогло, В. Г.
    Заробітна плата в Україні: актуальні питання інформаційного забезпечення вимірювання та аналізу [Текст] / В. Г. Саріогло, Г. І. Терещенко // Демографія та соціальна економіка. - 2015. - № 1. - С. 173-183 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 65.9(4УКР)245
Рубрики: Оплата праці --Державне регулювання
   Заробітна плата

Кл.слова (ненормовані):
дані макрорівня -- характеристики робочої сили -- матриця соціальних рахунків
Анотація: Розглянуто особливості дизайну державного вибіркового обстеження підприємств щодо рівня заробітної плати працівників за статю, віком, освітою та профісійними групами, вперше проведеного взаємозв'язку з основними характеристиками працівників. Певну увагу преділено аналізу складових заробітної плати та особливості їх зміни залежно від характеристик працівників. Показано що рівень оплати праці, крім основної заробітної плати, найбільше впливають такі складові, як премія та винагороди й оплата за невідпрацьований час, які досягаютьу середьому відповідно 11% і 8 % від основної заробітної плати. При цьому всі три складові мають подібний характер зміни за віком працівників і досягають максимуму для вікової групи 30-39 років.


Дод.точки доступу:
Терещенко, Г. І.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    Саріогло, В. Г.
    П’ята Балтійсько-Нордична конференція зі статистичних обстежень [Текст] / В. Г. Саріогло // Статистика України. - 2019. - № 2. - С. 101-102
Рубрики: Статистика--Економічні конференції--Еребру, місто (Швеція)
Анотація: Розповідається про перебіг П'ятої Балтийсько-Нордичною конференції зі статистики обстежень, яка відбуваляся з 16 по 20 червня 2019 р. у м. Еребру (Швеція).


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Саріогло, В. Г.
    Оцінка потреб у заміщенні робочої сили в Україні, обумовлених її вибуттям за віком та трудовою міграцією [Текст] / В. Г. Саріогло, М. Ю. Огай // Статистика України. - 2019. - № 1. - С. 35-43 : граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка праці--Ринок працi--Трудові ресурси--Украіна
Анотація: У статті висвітлено ефективний підхід до прогнозного оцінювання попиту, обумовленого необхідністю заміщення робочої сили (попиту заміщення). При цьому основну увагу приділено оцінюванню вибуття робочої сили за віком та через трудову міграцію.


Дод.точки доступу:
Огай, М.Ю.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Ільїч, Л. М.
    Статистичне моделювання освітньо-кваліфікаційного дисбалансу на ринку праці [Текст] / Л. М. Ільїч, В. Г. Саріогло // Демографія та соціальна економіка. - 2019. - № 4. - С. 42-57. - Бібліогр. с. 56-57 (14 назв)
Рубрики: Ринок праці
   Освітньо-кваліфікаційні рівні--Кваліфіковані робітники

Анотація: Існування суттєвих відмінностей у масштабах попиту та пропозиції кваліфікованої робочої сили на ринку праці зумовлює можливість одночасної наявності дефіциту працівників конкретних професій та / або кваліфікацій і надлишкової пропозиції працівників із неактуальними професійно-кваліфікаційними характеристиками. Така ситуація знижує ефективність зайнятості населення, стримує зростання продуктивності праці, веде до зниження темпів виробництва та свідчить про в цілому низьку (не релевантну) якість робочої сили. У цьому контексті освітньо-кваліфікаційний дисбаланс є серйозним стримувальним чинником ефективності національної економіки, оскільки мова йде про неузгодженість компетенцій робочої сили з потребами робочих місць, про надлишкову (недостатню) освіченість працівника, що характеризується наявністю надлишку (нестачі) рівня спеціальних знань для виконання певного виду робіт. На основі вивчення провідних європейських практик вимірювання освітньо-кваліфікаційних дисбалансів і з урахуванням наявної в Україні інформаційної бази запропоновано методологічні підходи до оцінки вертикальної та горизонтальної невідповідності кваліфікацій із використанням методів статистичного моделювання, що дає змогу визначати рівень невідповідності освітньо-кваліфікаційних характеристик робочої сили за освітою та зайнятістю залежно від її основних характеристик – віку, статі, типу місцевості проживання, виду економічної діяльності, досліджувати стан, тенденції й закономірності у процесах збалансування попиту та пропозиції праці. Побудовано статистичні моделі взаємозв’язку для індексів вертикальної та горизонтальної невідповідності. Досліджено тенденції змін вертикальної та горизонтальної невідповідностей та виявлено їхні розбіжності й основні особливості розвитку. На підставі виконаних розрахунків оцінено індекси вертикальної та горизонтальної невідповідностей за секторами та видами економічної діяльності у часі, визначено причини, що зумовили їх різноспрямовані тенденції розвитку. Отримані результати можуть слугувати інформаційною базою для обґрунтовування секторальних пріоритетів щодо забезпечення гнучкості національної системи освіти та прогресивності структурних змін у зайнятості.


Дод.точки доступу:
Саріогло, В.Г.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)