Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Сисоєва, І. М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Сисоєва, І. М.
    Прогнозування прибутку підприємства в залежності від методів облікової політики [Текст] / І. М. Сисоєва // Економіка та держава. - 2010. - N 10. - С. 93-94. - Бібліогр.: с. 94
Кл.слова (ненормовані):
прибутки -- підприємства -- ВДЕТН

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Сисоєва, І. М.
    Сутність соціального аудиту, його параметри та методи [Текст] / І. М. Сисоєва, О. Ю. Балазюк, О. Б. Погріщук // Економіка та держава. - 2019. - № 11. - С. 46-49 : табл. - Бібліогр. с. 49 (6 назв)
Рубрики: Соціальна сфера--Аудит
Анотація: У статті обгрунтовано базові принципи концептуалізації соціального аудиту. Узагальнено зарубіжний досвід виникнення і розвитку соціального аудиту в суспільній практиці. Здійснено аналіз сучасного стану і перспектив впровадження соціального аудиту в управлінську практику України. Проаналізовано передумови виникнення соціального аудиту, досліджено його основні параметри та наслідки впровадження в Україні. Доведено, що соціальний аудит має можливість стати ефективним інструментом соціального партнерства, що дозволяє здійснювати діалог між зацікавленими сторонами на основі достовірних результатів добровільного, незалежного і об'єктивного аудиторського обстеження, що має на меті досягнення консенсусу в регулюванні соціоекономічних відносин. Виокремлено три групи методів проведення внутрішнього соціального аудиту: організаційно-аналітичні, соціально-психологічні та економічні методи. Здійснено припущення, що соціальний аудит, навіть з урахуванням його подальшого вдосконалення, звичайно, не вирішить сучасних соціальних і екологічних бід. Однак його по праву можна розглядати як своєрідну соціальну інновацію, здатну з часом трансформуватися в дієвий механізм регулювання соціально-економічних процесів в умовах глобалізації.


Дод.точки доступу:
Балазюк, О.Ю.; Погріщук, О.Б.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)