Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=Нормативно-правова регламентація<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Черниш, Роман.
    Правовий досвід країн ЄвропейськогоСоюзу у сфері протидії поширенню фейкової інформації [Текст] / Роман Черниш // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 10. - С. 123-128. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційна політика--Правове забезпечення--Європейський Союз (ЄС)
Кл.слова (ненормовані):
Інтернет-мережа -- соціальні мережі -- інформаційна війна -- нормативно-правова регламентація -- Європейський Союз
Анотація: Протягом останніх років на території України реалізуються різноманітні форми та методи ведення гібридної війни. Спостерігається перехід від відкритого військового протистояння на Сході України до намагань підірвати обороноздатність держави шляхом поширення тенденційної інформації в ЗМІ з метою формування у громадян антидержавницьких поглядів.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Сергєєв, Кирило.
    Вимоги до законодавчої діяльності в епоху гіпердинамічного розвитку інформаційних технологій [Текст] / Кирило Сергєєв // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 10. - С. 137-145. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Законодавча діяльність--Інформаційно-комунікаційні технології
Кл.слова (ненормовані):
інформаційна війна -- нормативно-правова регламентація -- Європейський Союз
Анотація: Висока динаміка розвитку інформаційних технологій сприяє формуванню революційно нової структури соціальної організації, що змінила звичний порядок відносин. У таких умовах створення якісного закону неможливе без детального дослідження трансформації цих соціальних явищ як факторів впливу на порядок реалізації законодавчої діяльності. У статті держава розглядається як одна з найскладніших соціальних систем, яка за допомогою централізованого управління спрямована на координацію членів суспільства між собою для забезпечення їхньої життєдіяльності. А система законодавства досліджується в аспекті її здатності створювати структуру суспільної організації на певній території – мережу комунікацій індивідів та різних форм їх об’єднань, яка у складній послідовності причинно-наслідкових зв’язків забезпечуєздатність кожної окремої особи до реалізації власного потенціалу.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Охріменко, Іван.
    Порівняльний аналіз окремих прогресивних положень кримінального процесуального та оперативно-розшукового законодавства України [Текст] / Іван Охріменко, Світлана Охріменко // Юридична Україна. - 2013. - № 3. - С. 90-95. - Бібліогр. в примітках: с. 94-95
ББК 67
Рубрики: Кримінальний процес--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне провадження -- нормативно-правова регламентація -- правоохоронна діяльність
Анотація: Аналізуються окремі положенння кримінального процесуального та оперативно-розшукового законодавства України в контексті професійної діяльності оперативних підрозділів. Висловлюється думка, що в більшості випадків актуальність питань оперативної практики пов'язана з невідповідністю результатів нормотворчого процесу невідкладним потребам протидії злочинності.


Дод.точки доступу:
Охріменко, Світлана

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    Чигирин, І. В.
    Взаємодія правоохоронних органів з виявлення, запобігання та розслідування економічних злочинів [Текст] / І. В. Чигирин // Митна справа. - 2013. - № 4. - С. 29-33. - Библиогр.: с. 33 (8 назв.)
ББК 65+67
Рубрики: Економічна безпека України
   Служба безпеки України

   Кримінально-процесуальний кодекс--Процесуальні форми взаємодії--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Дотримання законності -- Координаційна діяльність -- Нормативно-правова регламентація
Анотація: У статті висвітлено питання взаємодії правоохоронних органів і органів фінансового контролю з виявлення, запобігання та розслідування економічних злочинів. Проведено аналіз підзаконних нормативних актів, що регламентують взаємодію правоохороних органів і органів фінансового контролю, а також виділено основні принципи, напрями та форми взаємодії. У прикінцевій частині статті окреслено окремі напрями міжнародного співробітництва.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)