Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=вніб 2<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 723
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Бачинський, Т.
    Стартап в Україні: погляд з позиції ІТ-права [Текст] / Т. Бачинський // Право України. - 2016. - № 11. - С. 176-182. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Інформаційне право
   Україна
Кл.слова (ненормовані):
стартап -- IT-право -- IT-сектор -- стартапер -- ментор -- спів-інвестор -- краунфандинг -- свобода договору -- вніб 2
Анотація: У статті проаналізовано зміст понять "стартап" і "стартап- компанія" та різні погляди на їхнє розуміння. Автор вирішує проблему оформлення взаємних прав та обов'язків між стартаперами за допомогою укладення договору та характеризує його з юридичної точки зору. Також детально аналізується судова практика у сфері укладення договорів про співпрацю з метою врегулювання відносин засновників стартапу, спираючись на свободу договору.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Блажівська, О.
    Аналіз судових систем інтелектуальної власності Франції, США, Німеччини та України, перспективи створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності в Україні [Текст] / О. Блажівська // Право України. - 2016. - № 11. - С. 167-175. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Інтелектуальна власність
   Судовий устрій--Україна

Кл.слова (ненормовані):
інтелектуальна власність -- система судового захисту -- правове регулювання -- захист прав інтелектуальної власності -- адаптація законодавства -- суд з питань інтелектуальної власності -- вніб 2
Анотація: У статті зроблено порівняльний аналіз судових систем інтелектуальної власності на прикладі Франції, США, Німеччини та України. Описано їхню структуру та діяльність. Проаналізовано передумови та наслідки створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності в Україні.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

3.


    Головатий, С.
    Конституційні зміни 2016 року щодо правосуддя: нагальна потреба в реформі правничої освіти (тези) [Текст] / С. Головатий // Право України. - 2016. - № 11. - С. 185-196. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Конституційне право
Кл.слова (ненормовані):
правнича освіта -- правнича професія -- професійна правнича допомога -- професійна підготовка суддів і прокурорів -- органи правопорядку -- верховенство права -- конституція -- вніб 2
Анотація: Подано аналіз поточного стану системи юридичної освіти в Україні та виклики, що постають у цій царині. Окреслено шляхи подолання цих викликів та запропоновано заходи на впровадження реформи. Наведено оцінку ризиків, пов'язаних із запропонованими заходами та визначено шляхи їх пом'якшення.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    Трунова, Г.
    Проблеми застосування норм юридичної відповідальності за порушення законодавства у сфері соціального страхування з тимчасової непрацездатності [Текст] / Г. Трунова // Право України. - 2016. - № 11. - С. 203-211. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Соціальне страхування
   Право соціального забезпечення

Кл.слова (ненормовані):
юридична відповідальність -- правозастосування -- соціальне страхування -- тимчасова непрацездатність -- листок непрацездатності -- вніб 2
Анотація: У статті розглядаються окремі проблеми застосування норм юридичної відповідальності за порушення законодавства у сфері соціального страхування з тимчасової непрацездатності. Зазначається, що у сфері соціального страхування застосовуються здебільшого правовідновлюючі санкції. Окремо аналізується ситуація, яка склалася у сфері застосування відповідальності лікарів за неналежно оформлені листки непрацездатності, наведені приклади з судової практики.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

5.


    Луцюк, П.
    Проблемні питання теорії та практики матеріальної відповідальності у трудовому праві України [Текст] / П. Луцюк // Право України. - 2016. - № 11. - С. 197-202. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Трудове право
Кл.слова (ненормовані):
матеріальна відповідальність -- матеріальна шкода -- трудові правовідносини -- юридична відповідальність -- вніб 2
Анотація: Стаття присвячена аналізу теоретичних та практичних проблем матеріальної відповідальності сторін трудових правовідносин за трудовим законодавством України. Особлива увага приділена проблемам, що порушують баланс законних прав та інтересів працівника і роботодавця у процесі застосування законодавства, що регулює матеріальну відповідальність працівників та роботодавців, необхідності удосконалення механізму визначення розміру шкоди, заподіяної працівником чи роботодавцем. Аналізуються окремі проблеми практичного застосування законодавства, що регулює матеріальну відповідальність. Критичному аналізу піддаються окремі пропозиції щодо вдосконалення інституту матеріальної відповідальності.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

6.


    Якубівський, І.
    Проблеми набуття майнових прав інтелектуальної власності на географічне зазначення [Текст] / І. Якубівський // Право України. - 2016. - № 11. - С. 159-166. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Майнове право
   Інтелектуальна власність

Кл.слова (ненормовані):
право інтелектуальної власності -- недобросовісна конкуренція -- майнові права -- вніб 2
Анотація: Стаття присвячена аналізу проблемних питань щодо набуття майнових прав інтелектуальної власності на географічні зазначення за законодавством України. Висловлено позицію, що підставою набуття вказаних прав виступає юридичний склад, елементами якого є державна реєстрація географічного зазначення та державна реєстрація права на використання такого географічного зазначення. Розглянуто питання щодо можливості набуття майнових прав інтелектуальної власності на географічне зазначення за похідними підставами (договір, спадкування, реорганізація юридичної особи).


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

7.


    Бутнік-Сіверський, О.
    Економічні перспективи реформи державної системи інтелектуальної власності в Україні [Текст] / О. Бутнік-Сіверський // Право України. - 2016. - № 11. - С. 124-130. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Інтелектуальна власність
   Україна
Кл.слова (ненормовані):
правова охорона інтелектуальної власності -- економічні пріоритети -- реформа -- інтелектуально-інноваційний рівень -- вніб 2
Анотація: У статті зроблено акценти на економічній перспективі урядової Концепції реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні. Визначено п'ять перспективних комплексних проблем з урахуванням їхнього економічного розгляду та теоретичного обгрунтування щодо стану інтелектуальної власності в Україні в порівнянні з іншими розвиненими країнами.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

8.


    Капіца, Ю.
    Реформування національного законодавства з охорони інтелектуальної власності відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом [Текст] / Ю. Капіца // Право України. - 2016. - № 11. - С. 118-123. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Інтелектуальна власність--Украіна
   Право Європейського Союзу

Кл.слова (ненормовані):
право інтелектуальної власності -- адаптація законодавства -- право Європейського Союзу -- Угода про асоціацію -- вніб 2
Анотація: Розглядаються вимоги Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, у сфері охорони інтелектуальної власності. Визначається необхідність прийняття механізму адаптації національного законодавства до законодавства ЄС у цій сфері, що включає визначення порядку повідомлень ЄС стосовно прийнятих нових актів, порядок їх розгляду, особливості та строки імплементації, механізм врахуваня рішень Суду ЄС.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

9.


    Ромовська, З.
    Право на свободу творчості [Текст] / З. Ромовська // Право України. - 2016. - № 11. - С. 131-143. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Авторське право
Кл.слова (ненормовані):
авторське право -- творчість -- право творчості -- свобода творчості -- вніб 2
Анотація: У цій статті автор робить екскурс в історію свободи творчості в СРСР, переконливо доводить існування цілої системи нищення української культури. Автор вважає, що свобода творчості має свою межу: безмежним є лише свавілля. У законах України є чимало вимог та заборон, встановлених у суспільних інтересах та інтересах конкретних осіб, які закріплюють межі свободи літературної, мистецької та виконавської творчості. На думку автора, цензура в її істинному розумінні - як суворе судження, вимоглива критика - в Україні реально існує і дає користь.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

10.


    Тарасенко, Л.
    Процесуальні особливості захисту авторських прав [Текст] / Л. Тарасенко // Право України. - 2016. - № 11. - С. 150-158. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Авторське право
   Цивільне процесуальне право

Кл.слова (ненормовані):
авторське право -- суд -- захист -- автор -- презумція -- докази -- вніб 2
Анотація: У статті досліджуються проблемні питання застосування судами презумпції авторства, презумпції творчого характеру, доведення авторства на комп'ютерні програми, надання правової охорони концепції телевізійної передачі. Здійснено аналіз правових норм чинного законодавства щодо особливостей захисту авторських прав. Проаналізовано теоретичні позиції, які висловлені в науковій літературі, та судову практику, в тому числі позиції вищий судових інстанцій, з тематики наукового дослідження. Зазначено, що процесуальні особливості захисту авторських прав характеризуються необхідністю застосування судами при розгляді та вирішенні спорів декількох презумпцій, які суттєво впливають на виконання сторонами обов'язку доказування.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)