Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (78)Зведений краєзнавчий каталог Чернігівщини (2)Електронна бібліотека (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=конкуренція<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 632
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Фандеєв, Олександр.
    13 друзів Держпраці [Текст] / Олександр Фандеєв // Охорона праці. - 2017. - № 11. - С. 7-9. - Зміст: У категорії “Підприємства, на яких працює понад 250 працівників” ; У категорії “Підприємства, на яких працює до 250 працівників”
Рубрики: Охорона праці--Безпека праці--Безпека життєдіяльності
   Праця--Працівники--Трудова дисципліна--Працездатність

   Підприємства--Виробництва--Господарське право--Конкуренція (екон.)--Україна

   Конкурси--Змагання--Підприємства

Кл.слова (ненормовані):
бізнес -- конкуренти -- антимонопольна діяльність -- конкурентоспроможність
Анотація: Виявляти кращих та стимулювати бізнес до створення безпечних, гідних і здорових умов праці - це лише деякі серед завдань першого Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання “Краще підприємство з охорони праці”.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


   
    20 дней. Чем опасен Закон об экономической конкуренции [Текст] // Бизнес. - 2002. - № 11. - С. 7
ББК 65
Рубрики: Конкуренція (екон.)--Законодавство

Є примірники у відділах: всього 1 : ВА (1)
Вільні: ВА (1)


Знайти схожі

3.


    Эскалера, К. В.
    8 трендов в сегменте элитного потребления [Текст] / Карен Вейнер Эскалера // Гостиничный и ресторанный бизнес. - 2011. - № 4. - С. 34-37 : фото
ББК 65.43
Рубрики: Ресторанно-готельний бізнес--Готелі
Кл.слова (ненормовані):
індустрія гостинності -- конкуренція в готельному бізнесі -- контент-маркетинг

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Zhou, Weifeng
    A dynamic model of subsidy competition [Text] / Weifeng Zhou // Актуальні проблеми економіки. - 2011. - № 8. - P369-378. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зовнішня торгівля--Експортні субсидії--Конкуренція лобі-груп
Анотація: У статті показано, що торговельна політика часто трактується як результат конкуренції між лобі-групами за вплив на політиків. Представлено модель конкуренції групп лобі за експортні субсидії, в якій субсидія – це суспільне благо, що надається урядом певній галузі. Ігрову двофазову модель лобіювання побудовано для оцінювання конкуренції лобі-груп, виділено декілька варіантів для рівноваги Неша. Продемонстровано, що особливе значення для конкуренції в лобіюванні мають розмір групи та оцінювання субсидії.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Vasary, M.
    Analysing competitiveness in agrotrade among Visegrad countries [Text] / M. Vasary, L. Vasa, Z. Baranyai // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 1. - Р. 24-35 : форм., рис., табл. - Бібліогр.: 25 назв
Рубрики: Економіка торгівлі сільськогосподарською продукцією -- Конкуренція--Оцінювання конкурентоспороможності агроторгівлі--країни "Вишеградської четвірки"
Анотація: У статті показано, що для "Вишеградської четвірки" вступ до ЄС у 2004 р. призвів до появи багатьох нових як можливостей, так і проблем у галузі агроторгівлі. Зняття митних зборів та низки інших торговельних бар'єрів досприяло підвищенню торговельної активності. При цьому торгівля інтенсифікувалась переважно зі "старими" членами ЄС, а не з сусідніми країнами. Збільшення торговельного обороту було пов'язано в першу чергу з формування спільного ринку. Зміни в торговельних процесах у контексті так званого "розширення на схід" призвели до відповідних змін конкурентоспроможності агровиробників країн "Вишеградської четвірки", що і проаналізовано у даній статті.


Дод.точки доступу:
Vasa, L.; Baranyai, Z.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Puric, S.
    Competition, antitrust and intellectual property law [Text] / S. Puric, J. Puric, K. Vlaskovic // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 10. - С. 430-437 : рис.
ББК 65+67
Рубрики: Економіка Сербії--Конкуренція--Антимонопольне законодавство -- Боротьба з недобросовісною конкуренцією--Право інтелектуальної власності
Анотація: У статті показано, що найбільш важливим сегментом економічної політики є створення здорової конкуренції. Під цим мається на увазі наявність декількох компаній, які виробляють один і той самий тип товарів і борються за клієнтів. У більшості виробників не розвинена мережа споживачів і недостатньо сил, щоб триматися на ринку, вони повинні постійно вдосконалювати свою продукцію – її якість, зовнішній вигляд, упаковку тощо. Коли всі виробники намагаються утримати клієнтів, ми говоримо, що це здорова конкуренція. У Сербії, хоча Закон про конкуренцію і прийнято, немає здорової конкуренції. У цій статті показано різні види недобросовісної конкуренції та запропоновано деякі рішення щодо її усунення.


Дод.точки доступу:
Puric, J.; Vlaskovic, K.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

7.


    Yi-Fang, Yang
    Competition, market segmentation and financial performance: evidence from taiwanese auditing industry [Text] / Yang Yi-Fang, Yang Lee-Wen, Chen Yahn-Shir // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 9. - Р. 456-465 : форм., табл., рис. - Бібліогр.: 29 назв
Рубрики: Аудит--Ринок аудиторських послуг--Конкуренція--Сегментація -- Фінансові показники--Тайвань (Китайська Республіка)
Анотація: У статті досліджено вплив ринкової концентрації та фінансової успішності фірм-аудиторів на сегментацію ринку на Тайвані. Усі аудиторські компанії поділено на 4 групи: міжнародні, загальнонаціональні, регіональні та місцеві. Ніша міжнародних ринків є найменш концентрованою, але при цьому в ній найвища конкуренція та найбільш значні прибутки. Причина успіху міжнародних аудиторів на Тайвані багато в чому визначається тим, що саме ці фірми мають у наявності найкращий людський капітал, що дозволяє їм надавати послуги найвищої якості.


Дод.точки доступу:
Lee-Wen, Yang; Yahn-Shir, Chen

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

8.


    Duginets, Ganna.
    Competitive strategies of companies in the foreign market [Text] / Ganna Duginets, Olena Kolesnykova = Конкурентні стратегії компаній на зовнішньому ринку / Дугінець Г., Колесникова О. // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2021. - № 3. - P12-22 : рис., табл. - Бібліогр.: с. 21. - Англ. мовою
УДК
Рубрики: Конкуренція (екон.)--Підприємства--Зовнішньоекономічна діяльність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
конкурентоспроможність -- конкурентна перевага -- підприємство -- міжнародні ринки -- економічне середовище
Анотація: Проаналізовано теоретичні аспекти конкурентоспроможності, етапи розробки ефективної стратегії. Досліджено економічне середовище всередині країни, його переваги та недоліки для ведення бізнесу. Надано шляхи покращання економічного середовища України для успішного функціонування вітчизняних компаній, втілення їх конкурентних стратегій у життя та виходу на міжнародні ринки.


Дод.точки доступу:
Kolesnykova, Olena

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

9.


    Garafonova, Olga.
    Conditions for competitive potential formation of domestic light industry enterprises [Text] / Olga Garafonova // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 9. - Р. 180-185 : рис., табл. - Бібліогр.: 11 назв
Рубрики: Економіка підприємств легкої промисловості України--Конкуренція--Конкурентний потенціал підприємства
Анотація: У статті обґрунтовано науковий підхід до використання терміну «конкурентний потенціал підприємства легкої промисловості». Визначено умови та чинники формування конкурентного потенціалу підприємств легкої промисловості. Проаналізовано основні показники діяльності вітчизняних підприємств легкої промисловості за 2009–2013 роки. Окреслено основні тенденції у розвитку вітчизняної галузі легкої промисловості в контексті підвищення її конкурентоспроможності за рахунок вдосконалення конкурентного потенціалу окремих підприємств.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

10.


    Trunina, I. M.
    Development of entrepreneurship entity competitive strategy using competence-based approach [Text] / I. M. Trunina // Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 11. - P206-213 : рис. - Бібліогр.: 11 назв
Рубрики: Бізнес -- Підриємництво--Конкуренція--Конкурентна стратегія суб’єкта підприємницької діяльності--Компетентнісний підхід
Анотація: У статті визначено сутність конкурентної стратегії суб’єкта підприємницької діяльності (СПД) та загальні підходи до її розробки, що дало змогу встановити основні етапи формування конкурентної стратегії СПД. Наведено приклад реалізації конкурентної стратегії СПД як сукупності управлінських впливів на ключові сфери компетенції. Побудовано матрицю стратегічних альтернатив забезпечення конкурентоспроможності СПД з використанням компетентнісного підходу.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)