Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (8)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=пандемії<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 81
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Зятьєв, С.
    В умовах пандемії [Текст] : 24 березня - день боротьби із захворюванням на туберкульоз / С. Зятьєв // Демократична Україна. - 2009. - № 11. - С. 22
ББК 55.4
Рубрики: Туберкульоз

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Осташко, Тамара Олексіївна.
    Зміни у світовій торгівлі та торговельній політиці в умовах пандемії COVID-19: виклики і можливості для України [Текст] / Т. О. Осташко, І. В. Кобута // Економіка і прогнозування. - 2020. - № 3. - С. 7-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Пандемія--COVID-19--Торговельна політика--Зміни
Анотація: Аналізуються тенденції розвитку світової торгівлі та особливості торговельної політики країн світу в період обмежень економічної діяльності, уведених задля запобігання поширенню COVID-19. Проаналізовано також розвиток зовнішньої торгівлі України і заходи торговельної політики, що застосовувались урядом країни в умовах пандемії. На основі визначення викликів і можливостей розвитку вітчизняної торгівлі у період пандемії та аналізу прогнозів і рекомендацій міжнародних організацій обґрунтовуються пропозиції щодо напрямів торговельної політики країни з акцентом на агропродовольчому ринку.


Дод.точки доступу:
Кобута, Ірина Вікторівна

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Степаненко, Віктор.
    COVID-19 як нова соціальна реальність / Віктор Степаненко // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2020. - № 4. - С. 5-22 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Пандемії--COVID-19 --Соціальні наслідки
Кл.слова (ненормовані):
біополітика -- карантинні обмеження -- коронавірусна криза -- суспільна трансформація
Анотація: Під кутом зору соціологічних підходів у статті розглянуто певні аспекти соціальної проблематики та наслідків пандемії COVID-19, зокрема проблеми інституційної спроможності та ефективності урядів у протистоянні пандемії, питання актуалізації біополітики та проблем соціальної нерівності, соціально-психологічні виклики пандемії. Зазначено, що ґлобальні наслідки пандемії позначають зсуви конфіґурацій базових суспільних цінностей та нормативних реґуляцій, таких як свобода, відповідальність, безпека, цивільність, рівність, довіра та солідарність.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Шацька, З. Я.
    Особливості організації роботи керівника групи в автобусних турах в умовах пандемії COVID-19 [Текст] / З. Я. Шацька, Ю. А. Ісаченко // Економіка та держава. - 2020. - № 9. - С. 95-98. - Бібліогр. с. 98 (8 назв)
Рубрики: Туристична індустрія
Кл.слова (ненормовані):
COVID-19 -- ковід
Анотація: У статті досліджено особливості організації роботи керівника туристичної групи в автобусних турах в сучасних умовах. Доведено, що в сучасних умовах автобусні тури є одним з найпопулярніших видів туризму, який посідає третє місце серед інших видів туризму в Україні. Визначено, що в Україні найбільше користуються попитом тури в Європу, які класифікуються на: тури з нічними переїздами; тури без нічних переїздів; спецтури; економ тури; тури вихідного дня (вікенди). Організацією та супроводом автобусного туру здійснює керівник туристичної групи. Супроводжуючий туристичної групи — це штатний співробітник туристичного агентства або туроператора, який супроводжує групу туристів у туристичній подорожі по території країни та за кордоном, надає інформацію і туристичні відомості в місцях транзитного проїзду поза сферою компетенції місцевого гіда. В статті узагальнено вимоги, права та обов'язки керівника туристичної групи. Доведено, що керівником туристичної групи не може бути будь-яка особа, а тільки штатний працівник туристичного агентства, який несе особисту відповідальність за якість здійснення туру. Визначено умові в роботі супроводжуючого туристичної групи, що визначають його успіх, до яких віднесено: творчий підхід до всіх членів туристичної групи; вміння врахувати контингент груп; лідерство. Зазначено, що супроводжуючий туристичної групи може використовувати два типи лідерства: авторитарний і демократичний.


Дод.точки доступу:
Ісаченко, Ю.А.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Іваницька, Ольга Михайлівна.
    Управління фіскальними ризиками в умовах пандемії COVID-19 [Текст] / О. М. Іваницька, Т. В. Кощук // Фінанси України. - 2020. - № 7. - С. 47-61. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальні ризики--COVID-19--Макроекономічні шоки--Фіскальна стабільність
Анотація: Статтю присвячено управлінню фіскальними ризиками, спричиненими пандемією COVID-19. Проаналізовано дослідження фахівців МВФ, які містять рекомендації та застереження щодо управління державними фінансами в умовах значних екзогенних шоків і важкопрогнозованих дискретних фіскальних ризиків. Окреслено податкові, бюджетні й позабюджетні заходи, а також інструменти, зокрема державні гарантії та квазіфіскальні операції, до котрих вдаються уряди для розв’язання завдань, що постають через пандемію COVID-19. Аргументовано доцільність запровадження змін у оподаткуванні, які не призводитимуть до істотної розбалансованості державних фінансів, застосування специфічних процедур ухвалення рішень щодо збільшення невідкладних видатків держави й контролю їх реалізації. Проаналізовано окремі положення Меморандуму про економічну та фінансову політику в межах співпраці України з МВФ.


Дод.точки доступу:
Кощук, Тетяна Василівна

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Павлюк, Клавдія Василівна.
    Окремі аспекти розвитку науково-дослідної діяльності в світі та в Україні в контексті впливу пандемії COVID-19 [Текст] / К. В. Павлюк, К. В. Клименко, М. В. Савостьяненко // Фінанси України. - 2020. - № 12. - С. 59-82
Рубрики: Наукова діяльність--COVID-19--Результативність--Бюджетне фінансування
Анотація: У статті розглянуто стан наукової діяльності в зарубіжних країнах та в Україні в контексті впливу COVID-19. У рамках дослідження авторами приділено особливу увагу Глобальному прогнозу фінансування НДДКР, прогнозним розрахункам МВФ щодо наукоємності, огляду ОЕСР “Чому відкрита наука необхідна для боротьби з COVID-19?” тощо. Наведено кількісну оцінку фінансового забезпечення наукової сфери в Україні та інших країнах світу. Встановлено, що витрати на науку в нашій державі у 2019 р. становили 0,43 % ВВП, отже, бюджетне фінансування наукової діяльності в розмірі мінімум 1,7 % ВВП не забезпечується.


Дод.точки доступу:
Клименко, Катерина Володимирівна; Савостьяненко, Максим Воодимирович

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

7.


    Дергачова, В. В.
    Управління ризиками зовнішньоекономічної діяльності в умовах пандемії COVID-19 [Текст] / В. В. Дергачова, Ю. В. Рудніцька // Економіка та держава. - 2020. - № 12. - С. 15-20 : табл. - Бібліогр. с. 20 (15 назв)
Рубрики: Зовнішньоекономічні відносини--Ризики
Кл.слова (ненормовані):
COVID-19
Анотація: Будь-яка діяльність сучасного підприємства, що працює на іноземних ринках, схильна до великої групи ризиків і стає все більш нестійкою, мінливою, складною і важко передбачуваною. У зв'язку з глобальною економічною кризою та іншими наслідками, спричиненими епідеміологічною ситуацією у світі, значно посилюються ризики промислових підприємств, збільшуються випадки їхнього банкрутства. Тому в сучасних умовах так важлива ідентифікація, оцінка та розробка способів управління ризиками.??Розглянуто модель "трьох ліній захисту" (3LOD) в управлінні ризиками та запропоновано новий підхід до управління багатьма складними ризиками, який заснований на принципах DRG (динамічне управління ризиками).Авторами створено універсальний інструмент управління ризиками для кожного структурного підрозділу компанії, який передбачає створення єдиної бази даних про ризики підприємства і системи ключових індикаторів. Елементи цього механізму включають у себе блок ідентифікації ризиків, блок перетворення ризиків, блок контролю.У статті було проаналізовано ризикову подію для здійснення зовнішньоекономічної діяльності підприємством — подальший розвиток критичної епідеміологічної ситуації у світі, яка включає ризик неповернення дебіторської заборгованості, валютний ризик та ризик закриття кордонів, який може призвести до невиконання термінів поставки товару. Авторами запропоновано перелік заходів для мінімізації цих ризиків.


Дод.точки доступу:
Рудніцька, Ю.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

8.


    Блащук, Тетяна.
    Право на медичну допомогу та його реалізація в умовах пандемії COVID-19 [Текст] / Тетяна Блащук // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 11. - С. 5-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Медична допомога--Правове забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
особисте немайнове право -- інформована згода -- пандемія
Анотація: Стаття присвячена дослідженню сутності поняття «медична допомога» та права на медичну допомогу як особистого немайнового права, зокрема в частині поінформованості пацієнта, а також визначенню можливості ефективної реалізації такого його складника, як права, пов’язаного з інформованою згодою пацієнта в умовах пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19).


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

9.


   
    Вірусний позитив: добірка "мотивашок" від ваших колег [поради муз. вихователю в умовах пандемії] [Текст] // Музичний керівник. - 2020. - № 11. - С. 4-8
Рубрики: Музичне виховання--Дошкільні навчальні заклади--Методичні рекомендації--Пандемія


Є примірники у відділах: всього 1 : ВМ (1)
Вільні: ВМ (1)


Знайти схожі

10.


   
    Важливе дослідження [Текст] : вплив карантину на читацьку поведінку українців // Українська мова та література (Шкільний світ). - 2020. - № 11/12. - С. 12-19 : рис.
Рубрики: Читання--Соціологічні дослідження
   Психологія читання

   Коронавірус (COVID-19)--Пандемії--Карантин--Читання

Кл.слова (ненормовані):
книгочитання -- інтерес до читання -- читачі -- читання



Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)