Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (8)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=пандемії<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 81
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Павлюк, Клавдія Василівна.
    Окремі аспекти розвитку науково-дослідної діяльності в світі та в Україні в контексті впливу пандемії COVID-19 [Текст] / К. В. Павлюк, К. В. Клименко, М. В. Савостьяненко // Фінанси України. - 2020. - № 12. - С. 59-82
Рубрики: Наукова діяльність--COVID-19--Результативність--Бюджетне фінансування
Анотація: У статті розглянуто стан наукової діяльності в зарубіжних країнах та в Україні в контексті впливу COVID-19. У рамках дослідження авторами приділено особливу увагу Глобальному прогнозу фінансування НДДКР, прогнозним розрахункам МВФ щодо наукоємності, огляду ОЕСР “Чому відкрита наука необхідна для боротьби з COVID-19?” тощо. Наведено кількісну оцінку фінансового забезпечення наукової сфери в Україні та інших країнах світу. Встановлено, що витрати на науку в нашій державі у 2019 р. становили 0,43 % ВВП, отже, бюджетне фінансування наукової діяльності в розмірі мінімум 1,7 % ВВП не забезпечується.


Дод.точки доступу:
Клименко, Катерина Володимирівна; Савостьяненко, Максим Воодимирович

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Іваницька, Ольга Михайлівна.
    Управління фіскальними ризиками в умовах пандемії COVID-19 [Текст] / О. М. Іваницька, Т. В. Кощук // Фінанси України. - 2020. - № 7. - С. 47-61. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальні ризики--COVID-19--Макроекономічні шоки--Фіскальна стабільність
Анотація: Статтю присвячено управлінню фіскальними ризиками, спричиненими пандемією COVID-19. Проаналізовано дослідження фахівців МВФ, які містять рекомендації та застереження щодо управління державними фінансами в умовах значних екзогенних шоків і важкопрогнозованих дискретних фіскальних ризиків. Окреслено податкові, бюджетні й позабюджетні заходи, а також інструменти, зокрема державні гарантії та квазіфіскальні операції, до котрих вдаються уряди для розв’язання завдань, що постають через пандемію COVID-19. Аргументовано доцільність запровадження змін у оподаткуванні, які не призводитимуть до істотної розбалансованості державних фінансів, застосування специфічних процедур ухвалення рішень щодо збільшення невідкладних видатків держави й контролю їх реалізації. Проаналізовано окремі положення Меморандуму про економічну та фінансову політику в межах співпраці України з МВФ.


Дод.точки доступу:
Кощук, Тетяна Василівна

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Фінкельштейн, Б.
    Світ після пандемії [Текст] / Б. Фінкельштейн // Всесвіт. - 2020. - № 7-10. - С. 115-123
Рубрики: Письменники іспанські, 20-21 ст.


Є примірники у відділах: всього 2 : ВДІМ (1), ВА (1)
Вільні: ВДІМ (1), ВА (1)


Знайти схожі

4.


    Балакін, Роберт Леонідович.
    Незалежні фіскальні інституції в державах – членах ЄС: функції і завдання в умовах пандемії COVID-19 [Текст] / Р. Л. Балакін // Фінанси України. - 2020. - № 12. - С. 21-42
Рубрики: Державні фінанси--Незалежні фіскальні інституції--COVID-19--Фіскальні правила--Європейський Союз (ЄС)
Анотація: Однією з найпомітніших інновацій сучасних реформ фіскальної системи ЄС стало рішення про сприяння створенню незалежних фіскальних інституцій (НФІ), що включають фіскальні ради, незалежні бюджетні офіси парламенту. Нещодавно вдосконалена система бюджетного управління ЄС (Договір про стабільність, координацію та управління в Економічному та валютному союзі, Директива Ради 2011/85/ЄС, Регламент (ЄС) № 473/2013 про вимоги до національних бюджетних систем) розширила роль та формалізувала завдання НФІ. Такі інституції неоднорідні за традиціями формування, повноваженнями, конкретними завданнями, розмірами й наявними ресурсами. У статті розглянуто їхні функції, завдання та організаційні структури, а також заходи, котрі вживають НФІ в країнах ЄС для подолання наслідків пандемії COVID-19.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Осташко, Тамара Олексіївна.
    Зміни у світовій торгівлі та торговельній політиці в умовах пандемії COVID-19: виклики і можливості для України [Текст] / Т. О. Осташко, І. В. Кобута // Економіка і прогнозування. - 2020. - № 3. - С. 7-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Пандемія--COVID-19--Торговельна політика--Зміни
Анотація: Аналізуються тенденції розвитку світової торгівлі та особливості торговельної політики країн світу в період обмежень економічної діяльності, уведених задля запобігання поширенню COVID-19. Проаналізовано також розвиток зовнішньої торгівлі України і заходи торговельної політики, що застосовувались урядом країни в умовах пандемії. На основі визначення викликів і можливостей розвитку вітчизняної торгівлі у період пандемії та аналізу прогнозів і рекомендацій міжнародних організацій обґрунтовуються пропозиції щодо напрямів торговельної політики країни з акцентом на агропродовольчому ринку.


Дод.точки доступу:
Кобута, Ірина Вікторівна

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Шацька, З. Я.
    Особливості організації роботи керівника групи в автобусних турах в умовах пандемії COVID-19 [Текст] / З. Я. Шацька, Ю. А. Ісаченко // Економіка та держава. - 2020. - № 9. - С. 95-98. - Бібліогр. с. 98 (8 назв)
Рубрики: Туристична індустрія
Кл.слова (ненормовані):
COVID-19 -- ковід
Анотація: У статті досліджено особливості організації роботи керівника туристичної групи в автобусних турах в сучасних умовах. Доведено, що в сучасних умовах автобусні тури є одним з найпопулярніших видів туризму, який посідає третє місце серед інших видів туризму в Україні. Визначено, що в Україні найбільше користуються попитом тури в Європу, які класифікуються на: тури з нічними переїздами; тури без нічних переїздів; спецтури; економ тури; тури вихідного дня (вікенди). Організацією та супроводом автобусного туру здійснює керівник туристичної групи. Супроводжуючий туристичної групи — це штатний співробітник туристичного агентства або туроператора, який супроводжує групу туристів у туристичній подорожі по території країни та за кордоном, надає інформацію і туристичні відомості в місцях транзитного проїзду поза сферою компетенції місцевого гіда. В статті узагальнено вимоги, права та обов'язки керівника туристичної групи. Доведено, що керівником туристичної групи не може бути будь-яка особа, а тільки штатний працівник туристичного агентства, який несе особисту відповідальність за якість здійснення туру. Визначено умові в роботі супроводжуючого туристичної групи, що визначають його успіх, до яких віднесено: творчий підхід до всіх членів туристичної групи; вміння врахувати контингент груп; лідерство. Зазначено, що супроводжуючий туристичної групи може використовувати два типи лідерства: авторитарний і демократичний.


Дод.точки доступу:
Ісаченко, Ю.А.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

7.


    Мазаракі, А.
    Глобальні міграційні процеси в умовах пандемії СОVID-19 [Текст] / А. Мазаракі, Т. Мельник, О. Лошенюк // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2021. - № 5. - С. 4-32
Рубрики: Світова економіка та торгівля
Кл.слова (ненормовані):
міграційні процеси -- міжнародно-правове регулювання -- глобальний економічний дисбаланс
Анотація: Пандемія COVID-19 спричинила найгіршу світову кризу з кінця Другої світової війни. Причому вона наочно продемонструвала, вивела назовні наявні глибокі зриви на соціальному, економічному та політичному рівнях у всіх суспільствах світу. Міграція не стала винятком, адже пандемія перерізала шляхи мобільності, обмежила свободу пересування, суттєво знизила кількість робочих місць, а, відповідно, і доходи працівників, зменшила грошові перекази мігрантів у країни походження. Однак, незважаючи на несприятливі умови, це не поклало край міграції. Світ вчиться жити поновому, враховуючи пандемічні обмеження, в тому числі в питанні пересування населення через кордони держав.


Дод.точки доступу:
Мельник, Т.; Лошенюк, О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Пшенична , Ірина Віталіївна.
    Сценарне планування розвитку зовнішньоекономічної діяльності підприємства готельного бізнесу в умовах всесвітньої пандемії [Текст] / Ірина Віталіївна Пшенична , Юлія Іванівна Продіус, Сергій Олександрович Ізотов // Економіка. Фінанси. Право. - 2021. - № 6. - С. 9-13. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Готельний бізнес--Стратегічний розвиток--Прогнозування--Пандемія Covid-19
Кл.слова (ненормовані):
сценарне планування -- традиційне планування -- готельний бізнес -- стратегічний розвиток -- зовнішньо-економічна діяльність
Анотація: В умовах всесвітньої пандемії для підтримки діяльності підприємства готельного бізнесу необхідне чітке визначення змісту та послідовності певних дій для досягнення поставлених цілей, що визначає процес планування та прогнозування діяльності підприємства. У статті розглядається сценарне планування як один із найбільш ефективних інструментів стратегічного планування на підприємстві, який дозволяє у найкоротші терміни спрогнозувати розвиток подій та актуалізувати планові показники для його ефективного управління.


Дод.точки доступу:
Продіус, Юлія Іванівна; Ізотов, Сергій Олександрович

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

9.


    П’янкова, О.
    Структурна трансформація експорту України у період пандемії [Текст] / О. П’янкова, О. Ралко, М. Слоква // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2021. - № 5. - С. 66-76
Рубрики: Світова економіка та торгівля
Кл.слова (ненормовані):
пандемія COVID-19 -- кризові тенденції


Дод.точки доступу:
Ралко, О.; Слоква, М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Гальцова, О. В..
    Безпека засуджених та персоналу установ виконання покарань під час пандемії [Текст] / Олена Володимирівна Гальцова // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 369-374
УДК
Рубрики: Кримінально-виконавчі установи--Україна
   Виправно-трудові установи--Безпека життєдіяльності--Право людини на фізичне і психічне здоров'я

   Кримінально-виконавче право--Україна

Кл.слова (ненормовані):
пандемії -- інфекційні хвороби -- безпека засуджених -- безпека персоналу -- виконання та відбування покарань -- вніб 5


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)