Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (11)Зведений краєзнавчий каталог Чернігівщини (3)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=чинники<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 381
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Любар, Віктор
Назва : 5 вагомих причин обрати ДЕКАЛБ
Місце публікування : Агроном. - 2021. - № 2. - С. 102-103: рис. (Шифр А590564/2021/2)
Предметні рубрики: Ріпак-- Захист рослин
Ріпак озимий-- Вирощування
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): мінеральне живлення--гібриди--кліматичні чинники
Анотація: Автор статті розповідає про 5 вагомих причин обрати для озимого ріпаку препарат ДЕКАЛБ. Саме ці 5 вагомих причин при вмілому поєднанні технологічного ресурсу та супроводу з боку фахівців компанії "Байер" гарантують високий прибуток при вирощуванні озимого ріпаку.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 65.9(4РУМ)
Автор(и) : Condrea, Elena
Назва : Corruption as a major supporter of underground economy in Romania
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 6. - С. 273-282: табл.; граф. (Шифр -904081/2013/6)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
ББК : 65.9(4РУМ)
Предметні рубрики: Економіка Румунії-- Тіньовий сектор-- Чинники
Анотація: У статті описано форми прояву корупції (хабарництво, зловживання впливом у корисливих цілях, зловживання владою, перевищення посадових повноважень і т. д.) і обставини, в яких відбуваються акти корупції. Доведено, що цей чинник тіньової економіки дуже важко виміряти. Для оцінювання феномену корупції в Румунії важливими є показники Барометру світової корупції від Transparency International, які є набором думок, ставлень і досвіду широкої громадськості, у глобальному масштабі, відносно корупції і, відповідно, оцінки індексу сприйняття корупції. Важливо також проаналізувати взаємозв'язок тіньової економіки і корупції через вплив корупції на розвиток інших компонентів тіньової економіки та тіньову економіку в цілому.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 65.9(5КОР)
Автор(и) : Lee, Seok Weon
Назва : Determinants of capital structure: evidence from Korean banks
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 5. - Р.341-351: форм., табл. (Шифр -904081/2013/5)
Примітки : Бібліогр.: 21 назва
ББК : 65.9(5КОР)
Предметні рубрики: Фінансова система Південної Кореї-- Банківська система-- Чинники, які визначають структуру капіталу
Анотація: У статті емпірично вивчено детермінанти структури капіталу корейських банків. Результати вказують на те, що чинники, які визначають структуру капіталу банків і нефінансових компаній, схожі між собою. Виявлено, що структура капіталу корейських банків, виміряна як співвідношення боргу до активів, негативно впливає на прибутковість банку, кредитні стосунки і коефіцієнт дивідендних виплат за обидва періоди, 1994-1996 рр. (до фінансової кризи) і 2001-2008 рр. (після кризи). Проте розмір активів банку показує складніший вплив на рівень заборгованості, ніж це представляється в дослідженнях. Він по-різному впливає на рівень заборгованості залежно від кон'юнктури ринку і регулювання банківської галузі. Розмір активів банку знаходиться в прямій залежності від рівня заборгованості до початку фінансової кризи. Ця стандартна гіпотеза в літературі переходить проте в негативну залежність після фінансової кризи. Цей результат можна зрозуміти, враховуючи, що злиття і поглинання погано функціонуючих і дрібних банків більшими банками є одним із основних інструментів корейських банківських реформ з метою подолання фінансової кризи. В період 1997-2000 рр. більшість змінних незначні, що означає: корейські банки не мали значимого механізму для вирішення проблеми структури капіталу в цей період.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Wang C.-C., Chen M.-C., Shin C.-L.
Назва : Exploring green marketing factors influencing consumers' purchase intentions toward green buildings
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 3. - Р.315-320: табл. (Шифр -904081/2014/3)
Примітки : Бібліогр.: 10 назв
Предметні рубрики: Економіка охорони навколишнього середовища-- Зелений маркетинг-- Чинники "зеленого маркетингу"-- "Еко-будинок"
Анотація: У статті коротко описано сучасну незбалансованість навколишнього середовища та стан справ навколо "глобального потепління", що разом призвело до розуміння людством загрози екологічної кризи. Підвищення екологічної свідомості споживачів змусило підприємства розробляти стратегії з так званого "зеленого маркетингу". Досліджено сприйняття споживачами різноманітних чинників "зеленого маркетингу" у секторі нерухомості. При придбанні "еко-будинку" споживачі приділяють найбільше уваги 3 основним чинникам: 1) гарній природній вентиляції; 2) потужному природному освітленню; 3) дизайну вікон, що передбачає ставні. За допомогою факторного аналізу виділено 4 виміри "зеленого маркетингу": 1) енергозбереження та комфортний простір; 2) потреби "зеленого бізнесу"; 3) озеленення та вологопоглинання; 4)зниження рівня викидів вуглецю та інших забруднювачів в атмосферу.
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Lavrinenko O., Lavrinovich I., Ohotina A.
Назва : Factors of income differentiation in Latvia: 2000-2011
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 3. - Р.359-369: табл., форм. (Шифр -904081/2014/3)
Примітки : Бібліогр.: 35 назв
Предметні рубрики: Економіка Латвії -- Соціально-економічне становище населення-- Доходи населення Латвії-- Чинники диференціації доходів, 2000-2011
Анотація: У статті визначено тенденції зміни доходів та рівнів їх диференціації, а також вплив різноманітних чинників на зміну диференціації доходів населення Латвії у період з 2000 по 2011 рік. Для аналізу даних використано методи ступеневої та структурної середньої, дисперсійний аналіз та індекс Герфіндаля. Для аналізу міри впливу різних змінних на зміни диференціації доходів населення Латвії використано регресійний аналіз.
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Sidenko V. R.
Назва : Global structural transformations and trends in Ukrainian economy. Part 2. Innovative Factors of Structural Change in the Context of the Forth Industrial Revolution
Паралельн. назви :Сіденко В. Р. Глобальні структурні трансформації та тренди економіки України. Частина друга. Інноваційні чинники структурних змін в умовах четвертої промислової революції
Місце публікування : Економіка і прогнозування. - 2018. - № 2. - С. 7-28 (Шифр Е054051/2018/2)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: Економіка України-- Структурні зміни
Анотація: У другій частині статті показано, що світова економіка вступила в період четвертої промислової революції. Ці процеси мають системний характер і ведуть до утворення якісно нових структурних характеристик глобальної економіки та у сукупності означають становлення нового технологічного і соціально-економічного укладів життєдіяльності людства. Україна постала перед дилемою: або долучитися до провідних трендів економічного розвитку, або ні. Відповідь на цей виклик можна знайти лише в рамках національної стратегії розвитку та поширення "культури довгостроковості" серед управлінців усіх рівнів.
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Kovbatyuk M. V., Shklyar V. V.
Назва : Improvement in classification of factors affecting enterprise' activity
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 12. - Р.78-85: табл., рис. (Шифр -904081/2013/12)
Примітки : Бібліогр.: 10 назв
Предметні рубрики: Економіка підприємства-- Управління підприємством-- Чинники впливу на діяльність підприємств
Анотація: У статті проведено дослідження чинників впливу на діяльність підприємств. Вдосконалено та доповнено загальну класифікацію чинників відповідно до класифікаційних ознак. Розроблено класифікацію чинників відповідно до рівнів управління.
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 65
Автор(и) : Lee, Ying-Jye
Назва : Key success factors in the development of cultural and creative industries
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 8. - Р.315-321: табл. (Шифр -904081/2013/8)
Примітки : Бібліогр.: 11 назв
ББК : 65
Предметні рубрики: Галузі економіки-- Культурна і творча індустрія-- Ключові чинники успіху
Анотація: У статті застосовано метод Дельфі для визначення критеріїв оцінювання і вимірювання для культурної і творчої індустрій, а потім використано аналіз ієрархії для визначення ваги і кореляції між вимірами і критеріями, побудовано відповідну індикаторну модель для оцінювання чинників у культурній і творчій індустрії. Методом анкетування виділено показники ключових чинників успіху в даній індустрії. З 17 виділених показників головними є 5: медіа-пропаганда (питома вага 0,207), інновації (0,129), активність інформаційних запитів (0,106), взаємодія з туристами (0,102), суб'єкти активної діяльності (0,094). Це дослідження забезпечить інформацією галузі, які сприяють розвиткові культурної і творчої індустрії, і представить відповідні дані для подальших досліджень.
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Khan R. E. A., Noreeni S.
Назва : Socioeconomic factors influencing prenatal care in Pakistan
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 5. - Р.365-373: форм., табл. (Шифр -904081/2014/5)
Примітки : Бібліогр.: 23 назв
Предметні рубрики: Організація охорони здоров’я-- Здоров’я жінок-- Медичне обслуговування вагітних-- Соціально-економічні чинники впливу --Пакистан
Анотація: У статті досліджено широкий спектр соціально-економічних детермінант медичного обслуговування вагітних у віковій групі з 15 до 49 років (Пакистан). Для аналізу використано дані 13594 опитувань, взятих із загальнонаціонального дослідження за 2001 рік. За даними опитування змодельовано середній час першої консультації у лікарні під час вагітності. Всі чинники, що впливають на охорону здоров'я вагітних, можна розділити на 3 групи: індивідуальні, сімейні та соціальні. На своєчасне перше звернення до лікаря позитивно впливають такі чинники як вік та освіта жінки, а також проживання у міській місцевості. Кількість попередніх вагітностей негативно впливає на час та кількість звертань до лікаря. Також негативно впливають і такі змінні як кількість дітей у родині та наявність електрики. У той же час наявність безпечної питної води має позитивну кореляцію з медичним забезпеченням вагітних. Найгірше забезпечені своєчасною медичною допомогою вагітні провінції Балочистан, найкраще – провінцій Пенджаб та Сінд.
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 60.7
Автор(и) : Chani M. I., Shahid M., Ul Hassan M.
Назва : Some socio-economic determinants of fertility in Pakistan: an empirical analysis
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 5. - С. 477-484 (Шифр -904081/2012/5)
ББК : 60.7 + 65.9(5Пак)
Предметні рубрики: Економіка Пакистану-- Урбанізація-- Соціально-економічні чинники рівня народжуваності --Пакистан
Демографія-- Рівень народжуваності --Пакистан
Анотація: У статті досліджено роль різних соціально-економічних факторів (освіта серед жінок, рівень урбанізації та участь жінок на ринку праці) при визначенні рівня народжуваності у Пакистані. Метод граничних значень використано для аналізу довготермінової залежності між змінними за даними з 1980 по 2009 рік. Результати аналізу виявили існування як довго-, так і короткотермінової залежності між народжуваністю та урбанізацією, а також між участю жінок у розподілі праці та рівнем їхньої освіти. Аналіз даних показав наявність негативного впливу усіх трьох чинників на рівень народжуваності. Жіноча освіта та ступінь урбанізації суттєво знижують рівень народжуваності у Пакистані, вплив участі жінок на ринку праці є незначним.
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)