Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (7)Зведений краєзнавчий каталог Чернігівщини (4)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=імпорт<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 250
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Ozturk, I..
    Aggregate import demand function for Slovakia: evidence from ardl bounds testing approach [Текст] / I. Ozturk, A. Acaravci // Актуальні проблеми економіки. - 2011. - № 5. - С. 353-360 : форм.; табл.; рис. - Бібліогр.: 14 назв
Рубрики: Економіка зовнішньої торгівлі Словаччини--Стійкий торговельний баланс -- Імпорт товарів
   Математичні методи і моделі в економіці--Метод граничних значень

Анотація: У статті розраховано агрегатну функцію попиту на імпорт для Словаччини з використанням одного з найсучасніших підходів – методу граничних значень авторегресивного розподіленого лагу – на основі щоквартальних даних з 1 кв. 1993 р. по 3 кв. 2003 року. Результати вказують на прямий зв'язок між реальним імпортом, відносними цінами та реальним ВВП. Тести на стабільність накопиченої суми та загальної суми квадратів вказують на стійкість функції попиту на імпорт. З результатів тестування випливає, що політика цінової стабілізації не може бути використана для підтримки сприятливого для Словаччини торговельного балансу. Стійкого торговельного балансу можна в такому разі досягнути шляхом стимулювання розвитку місцевої промисловості для зменшення долі імпорту.


Дод.точки доступу:
Acaravci, A.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Han, S.T..
    Causal nexus between economic growth, exports and imports in Myanmar [Text] / S.T. Han, I. ul Haq // Актуальні проблеми економіки. - 2017. - № 1. - P102-108 : форм., табл. - Бібліогр.: 27 назв
Рубрики: Економіка країн Азії--Економічне зростання--Зовнішньоекономічні відносини--Експорт -- Імпорт--М’янма
Анотація: У статті досліджено довготермінову залежність між економічним зростанням, експортом та імпортом М’янми за період 1980–2014 років. Черговість інтегрування змінних визначено за допомогою критерію одиничних коренів. Результати аналізу вказують на те, що економічне зростання та експорт у довготерміновому періоді визначають за Грейнджером імпорт. При цьому не виявлено Грейнджер-причинності між економічним зростанням та експортом (в обидва боки) на довготривалу перспективу. У короткотривалій же перспективі експорт визначає ВВП, а ВВП та експорт разом визначають імпорт (за Грейнджером). Зроблено висновок, що експортозалежне зростання в М’янмі спостерігається лише на короткотривалі періоди. Тобто, в довготривалому періоді ані експорт, ані імпорт не мають суттєвого впливу на економічний розвиток цієї країни. Таким чином доведено, що М’янма не змогла зробити зовнішню торгівлю стимулятором свого економічного зростання.


Дод.точки доступу:
Haq, I. ul

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Wei, H.
    Comparative advantages of importing manufactures at Chinese market [Text] / H. Wei // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - №12. - Р. 84-95 : форм., табл. - Бібліогр.: 15 назв
Рубрики: Економіка торгівлі--Зовнішня торгівля--Імпорт товарів--Китайська Народна Республіка
Анотація: У статті проаналізовано порівняльні переваги товарів, що імпортуються до Китаю з 14 країн та регіонів на підставі їх розподілу на 230 типів у залежності від технологічного вмісту імпорту. Порівняння проведено за період 2000–2011 років. За цей час кількість типів імпортованих товарів з порівняльною перевагою на китайському ринку знизилась з 80 до 58, та й в цілому індекс порівняльної переваги (ІПП) значно впав. Особливо відчутним було падіння для категорій низько- та середньотехнологічних товарів. Найбільш значні ІПП на ринку КНР мають наступні категорії імпорту: автоматизоване обладнання з Німеччини, сировина та ресурси з Австралії, товари первинного виробництва з Бразилії, Індії та Росії. Індекси для інших типів імпортованих товарів були значно нижче.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Stukach, T. M.
    Diversification of Ukraine's foreign activities in AIC: asian vector [Текст] / T. M. Stukach // Економіка АПК. - 2017. - № 3. - С. 77-81 : табл. - англ. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зовнішньоекономічні відносини--Зовнішня торгівля--Україна--Азія
Кл.слова (ненормовані):
експорт -- імпорт -- агропромисловий комплекс
Анотація: Проаналізовано динаміку й обсяги зовнішньої торгівлі України з азійськими країнами, виділено найбільш перспективних партнерів та напрями співпраці. Запропоновано механізм активізації зовнішньої торгівлі України продуктами АПК за рахунок розробки стратегії державно-приватного партнерства з азійськими країними з метою збільшення обсягів експорту продуктів з вищою часткою доданої вартості. Виділено основні напрями державної політики диверсифікації зовнішньоекономічної діяльності України в сфері АПК з метою отримання економічних переваг на ринку азійських країн.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Grankin, O. O.
    Trends and prospects in development of rubber pneumatic tyres market in Ukraine [Text] / O. O. Grankin // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 12. - Р. 61-65 : формули, рис. - Бібліогр.: 15 назв
ББК 65.305.8
Рубрики: Економіка машинобудівної промисловості--Виробництво гумових пневматичних шин
   Економіка торгівлі--Експорт і імпорт гумових пневматичних шин--Україна

Анотація: У статті проаналізовано діяльність ринку гумових пневматичних шин в Україні. Місткість ринку визначено як можливий об'єм реалізації товару в заданий відрізок часу за заданого рівня цін. На основі цих даних було визначено, що купівельна спроможність населення України, на яку впливає ВВП, поступово зростає, зменшуючи місткість ринку. Таким чином, економічно доцільним є відкриття представництва ТНК "Yokohama" в Україні з подальшим співробітництвом, що надає можливість поповнювати державний бюджет за рахунок сплати більшого об'єму податків.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Kook, J. -H.
    Why does South Korea have a large trade deficit with Japan? [Text] / J. -H. Kook, Y. Lee // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 4. - Р. 88-99 : форм., рис. - Бібліогр.: 18 назв
Рубрики: Зовнішня торгівля--Експорт--Імпорт--Торговельний дефіцит--Південна Корея--Японія
Анотація: У статті показано імпортозалежність південнокорейської економіки від Японії. Більш того, розрив між імпортом та експортом даних країн постійно зростає, що з роками призводить до хронічного дефіциту, невигідного обом сторонам. За даними 1991–2010 рр. наведено причини торговельного дефіциту на основі аналізу таких показників як темпи зростання торгівлі, різноманіття експорту та імпорту за галузями та частки експорту. Описано стратегії зростання для певних галузей. Для експорту в Японію запропоновано реструктуризацію та підтримку галузей з найбільшим потенціалом (квіти та декоративні рослини, косметика). Найбільша частка експорту (22,23% у 2010 р.) в Японію на сьогодні належить електронному обладнанню та запчастинам до нього. Дана галузь має потенціал стати "зірковою" в загальному експорті Південної Кореї в Японію.


Дод.точки доступу:
Lee, Y.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

7.


    Руденко, В. Д.
    Імпорт і експорт даних у середовищі Access 2007 / В. Д. Руденко // Комп’ютер у школі та сім’ї. - 2011. - № 6. - С. 26-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформатика--ОС, програмні забезпечення
Анотація: Наведені основні відомості про імпорт і експорт даних у середовищі Access 2007 і методика їх викладання у школі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


   
    Імпорт агропродовольчої продукції та можливості його заміщення національним виробництвом [Текст] / С. М. Кваша [та ін.] // Економіка АПК. - 2014. - № 5. - С. 11-21 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 65.32
Рубрики: Аграрний сектор--Ринкові відносини--Україна
   Зовнішньоекономічна діяльність--Імпорт--Експорт--Україна

Кл.слова (ненормовані):
агропродовольчий сектор -- міжнародна торгівля -- тваринницька продукція -- імпорт готових харчових продуктів
Анотація: Досліджено обсяги імпорту сільськогосподарської продукції та харчових продуктів за товарними групами української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності у динамічному ряду й наведено оцінки виявленим тенденціям.


Дод.точки доступу:
Кваша, С. М.; Власов, В. І.; Кривенко, Н. В.; Духницький, Б. В.

Знайти схожі

9.


    Ковеня, Т. В.
    Імпорт аміачної селітри в Україну в 2016 році: статистична головоломка [Текст] / Т. В. Ковеня // Хімічна промисловість України. - 2017. - № 1. - С. 71-75 : діагр.
Рубрики: Мінеральні добрива--Імпорт--Україна, 2016 рік
Кл.слова (ненормовані):
митна статистика -- добриво аміачно-нітратне -- коди УКТЗЕД -- фірми -експортери
Анотація: Проведено аналіз щодо імпорту аміачної селітри в Україну в 2016 році.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

10.


    Штакал, М. А.
    Імпорт та перспективи імпортозаміщення в Україні [Текст] / М. А. Штакал, В. М. Пугачов // Економіка АПК. - 2019. - № 4. - С. 80-88 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрна продукція--Імпорт
   Торгівля--Офшоринг

Кл.слова (ненормовані):
імпорт -- імпортозаміщення -- аутсорсинг -- офшоринг -- торгівля -- зовнішні ринки
Анотація: Мета статті - визначити напрями відмови від імпорту аграрної продукції, в тому числі через переорієнтацію від імпортозаміщення до розвитку економіки, орієнтованої на надання послуг. Завдяки глобалізації багато компаній отримали можливість мінімізувати свої витрати, переносячи виробництва в країни з дешевшою робочою силою. Аутсорсинг/офшоринг стає тактикою виживання для компаній не тільки на світовому, а й на внутрішньому ринку. Використання аутсорсингової/офшорингової стратегії дає можливість компанії не тільки знижувати витрати і збільшувати капіталізацію компанії, а й рости та розвиватися більш швидкими темпами.


Дод.точки доступу:
Пугачов, В. М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)