Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=ІоТ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Іванченко, Н. О.
    Основні проблеми безпеки IoT в умовах цифровізації економіки України [Текст] / Н. О. Іванченко, О. М. Густера // Економіка та держава. - 2019. - № 11. - С. 50-54 : табл. - Бібліогр. с. 54 (10 назв)
Рубрики: Комп'ютерні мережі--Інновації--Цифрові пристрої
Кл.слова (ненормовані):
ІоТ
Анотація: У статті досліджено основні напрями розвитку та сучасний стан IoT в Україні в сучасних умовах цифровізації економіки та постійного зростання кількості зовнішніх факторів. Поняття IoT розглядається у контексті всієї економіки України, а не як окремий елемент інформаційної системи підприємства. Зокрема некоректне локальне використання IoT може суттєво впливати на глобальний рівень інформаційного простору держави та світу, що підтверджується дослідженнями провідних організацій з питань інформаційної безпеки, що обумовлюється майже необмеженими можливостями доступу та слабким контролем підключення пристроїв до мережі Інтернет. У статті виділено законодавчі, організаційні та технічні групи проблем безпеки, які нині є найбільш актуальними для світового і вітчизняного ринку інформаційних технологій. Також було проаналізовано кожен окремий тип загрози безпеки IoT. Саме забезпечення захисту IoT на сьогодні майже ніяк не регламентується на законодавчому рівні в Україні.


Дод.точки доступу:
Густера, О.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Борисенко, Галина.
    Розумні речі [Текст] : поняття про інтернет речей та SMART-технології / Галина Борисенко // Інформатика (Шкільний світ). - 2020. - № 5/6 (трав.-черв.). - С. 94-97 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційні технології
Кл.слова (ненормовані):
інтернет речей -- датчики -- сенсори -- Іот-пристрої -- трекінг-системи служб таксі
Анотація: На початку ХХІ ст. кількість пристроїв, під'єднаних до Інтернету, перевищила кількість населення Землі, а отже, виник інтернет речей (ІоТ від. англ. "Internet of Things"). Інтернет речей - це система, що об'єднує реальні речі у віртуальну мережу. Експерти стверджують, що інтернет речей є однією з найперспективніших технологій останніх років, яка вже сьогодні фактично створює сотні нових продуктів і призводить до появи нових компаній на ринку, які диктують свої умови ІТ-гігантам.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Усік, Анна.
    Аналіз інформаційної системи підтримки освітнього процесу за допомогою технології ІоТ [Текст] / Анна Усік, Ірина Якименко // Технічні науки та технології : науковий журнал. - 2020. - № 4. - С. 118-122 : рис. - Бібліогр.: с. 121-122
УДК
Рубрики: Вища освіта--Інфомаційні технології--Інноваційні технології
Кл.слова (ненормовані):
заклади вищої освіти -- електронний журнал -- дистанційне навчання
Анотація: У статті проаналізовано систему, за допомогою якої можна підвищити якість проведення заняття викладачами, а також покращити організацію освітнього процесу загалом. Наведено вплив інтернету речей на освітню бізнес-модель та екосистему освіти на прикладі залучення технології ІоТ в закладах освіти.


Дод.точки доступу:
Якименко, Ірина

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)