Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=вчитель української мови<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Хоменко, Анна.
    Місце інформаційних ресурсів у методичній системі роботи вчителя української мови [Текст] / Анна Хоменко // Українська мова і література в школах України. - 2019. - № 5. - С. 37-39. - Бібліогр.: 6 назв.
Рубрики: Українська мова--Комп'ютерні технології навчання
Кл.слова (ненормовані):
ІТ-компетенція -- інтернет-освіта -- дистанційний курс -- інформатизація освіти -- вчитель української мови -- інформаційна культура
Анотація: Описано методичну систему роботи вчителя української мови і літератури на уроках української мови в 10 класі філологічного профілю, з'ясовано місце інформаційних ресурсів не лише на уроках, а й у самостійній роботі, у процесі дистанційного навчання, під час створення блогів, вебсайтів, що слугують удосконаленню процесу навчання.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Тютюма, Тетяна.
    Квест-технологія як педагогічна інновація для формування синтаксичних умінь у вчителів української мови та літератури [Текст] / Тетяна Тютюма // Українська мова і література в школах України. - 2019. - № 5. - С. 17-20. - Бібліогр.: 14 назв.
Рубрики: Українська мова--Методична робота
   Вища освіта--Підготовка вчителів мови і літератури

Кл.слова (ненормовані):
вчитель української мови -- синтаксичні вміння -- аспекти вивчення синтаксису -- квест-технологія -- проблемно-діяльнісний підхід
Анотація: Пропоноване дослідження зумовлене недостатньою увагою лінгводидактів до формування синтаксичних умінь із використанням квест-технології як педагогічної інновації. У результаті роботи запропоновано авторське потрактування терміна "синтакстичні уміння"; визначено, що вони є основою вмінь для повного освоєння мови як цілісної системи. Зроблена спроба описати особливості зазначеної технології для формування синтаксичних умінь у вчителя-словесника.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)