Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=регулювання економіки<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Баклан, О.
    Деякі питання щодо детінізації економіки та підприємництва [Текст] / О. Баклан // Право України. - 2011. - № 6. - С. 175-180. - Библиогр.: с. 179 (9 назв)
УДК
Рубрики: Господарське право--Правові основи державного регулювання економіки
Кл.слова (ненормовані):
регулювання економіки -- детінізація -- підприємництво
Анотація: У статті аналізуються окремі думки вітчизняних вчених щодо регулювання суспільних відносин у сфері економіки та підприємництва у сенсі побудови соціально-орієнтованої держави і висловлюються деякі думки щодо детінізації економіки та підприємництва.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Заболоцький, М. Б.
    Регулювання балансу фізичного і грошового ВВП для стабілізації споживчих цін в Україні [Текст] / М. Б. Заболоцький // Регіональна економіка. - 2018. - № 1. - С. 94-101 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Макроекономіка--Ринкова вартість національного капіталу
Кл.слова (ненормовані):
регулювання економіки -- фізичний ВВП -- грошовий ВВП -- індекси руху ВВП -- дефлятор ВВП -- дисбаланс фізичного і грошового ВВП -- стабілізація цін і ринків
Анотація: Розглянуто проблему дисбалансу фізичного і грошового ВВП як причину нестабільності цін. Відзначено, що обсяг фізичного ВВП формується обсягом задіяного капіталу і зайнятої праці, а грошового ВВП - обсягом і ціною одиниці фізичного ВВП. Підкреслено, що при балансі обсягів фізичного і грошового ВВП ціни на товари і тарифи на послуги є незмінними. Індикатором оцінки дисбалансу ринків і економіки загалом запропоновано урядові України і НБУ застосовувати індекс дефлятора - відношення індексу грошового ВВП до індексу фізичного ВВП, який за балансу дорівнює одиниці; за інфляції - більше одиниці, за дефляції - менше одиниці. Здійснено оцінку динаміки індексів фізичного і грошового ВВП в Україні, виявлено їх асинхронну динаміку, хронічну інфляцію, яку викликає відставання виробництва до потреб споживання фізичного ВВП, що викликає зростання попиту на гроші і надмірне зростання грошового ВВП. Зроблено висновки і рекомендації урядові України та НБУ щодо необхідності активізації інвестицій для зростання обсягу виробництва фізичного ВВП та оптимізації грошового ВВП задля досягнення їх балансу.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)