Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Вища освіта -- Професійно-технічна<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Коломієць, Світлана.
    Досід реалізації сучасних завдань іншомовної освіти у політехнічному ВНЗ / С. Коломієць, О. Демиденко // Вища школа. - 2015. - № 2-3. - С. 72-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Професійно-технічна
Кл.слова (ненормовані):
іншомовна освіта -- студенти нелінгвістичних спеціальностей -- комунікативна компетентність -- перекладацька компетентність
Анотація: Викладається досвід факультету лінгвістики Національного технічного університету України "КПІ" з реалізації сучасних завдань іншомовної освіти студентів на різних етапах навчання в університеті дослідницького типу. Розглядається специфіка залучення студентів нелінгвістичних спеціальностей до наукової творчості засобами іноземної мови, а також особливості міждисциплінарної підготовки перекладачів політехнічного профілю як фахівців з науково-інноваційним мисленням, здатних до креативного виконання найскладніших професійних завдань з використанням сучасних технологій.


Дод.точки доступу:
Демиденко, Ольга

Знайти схожі

2.


    Гармаш, Анатолій.
    Актуальні аспекти взаємовпливу якості вищої освіти та якості освітніх програм / А. Гармаш // Вища школа. - 2015. - № 2-3. - С. 43-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Якість освіти
   Вища освіта--Професійно-технічна

Кл.слова (ненормовані):
якість освітніх програм -- програмна акредитація -- освітня програма -- акредитаційна агенція -- вища інженерна освіта
Анотація: Стаття присвячена аналізу провідної ролі якості освітніх програм у забезпеченні якості вищої інженерної освіти. Актуалізується необхідність у комплексних заходах, які б дозволили цілеспрямовано вирішувати питання та проблеми забезпечення якості освітнх програм у вишах України на всіх управлінських рівнях. Було вивчено застосування системних методів провідних європейських та американських акредитаційних агенцій для оцінювання якості освіти та якості інженерних освітніх програм. На основі такого аналізу запропонована програма підготовки стейкхолдерів щодо оцінних процедур, зокрема програмної акредитації.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)