Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Міжнародна трудова міграція<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Денисова, Г. О.
    Генезис формування в Україні адміністративно-правового регулювання посередництва у працевлаштуванні за кордоном [Текст] / Г. О. Денисова // Митна справа. - 2013. - № 3. - С. 93-107. - Библиогр.: с. 107 (13 назв.)
ББК 65+67
Рубрики: Міжнародна трудова міграція
   Інститут ліцензування--Етапи формування

   Державний центр зайнятості

   Міністерство праці України

   Міністерство економіки України--Ліцензійна палата --Підприємницька діяльність

Кл.слова (ненормовані):
Експортний контроль -- Контракт -- Рівень заробітної плати -- Соціальні гарантії
Анотація: У статті проведено історичний аналіз формування в Україні адміністративно-правового регулювання посередництва у працевлаштуванні за кордоном, формування поняття посередництва у працевлаштуванні за кордоном, порядку контролю за діяльністю з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Дон, О. Д.
    Вплив міжнародної трудової міграції на світовий ринок праці [Текст] / О. Д. Дон // Економіка та держава. - 2020. - № 11. - С. 106-111 : табл. - Бібліогр. с. 111 (15 назв)
Рубрики: Міжнародна трудова міграція
Анотація: У статті відображено, що міжнародна трудова міграція є дедалі складнішим та динамічнішим явищем, що відбувається в усіх регіонах світу та поміж ними. Доведено, що ринки праці в країнах з високим рівнем доходів розвиваються завдяки постійному припливу міжнародних трудових мігрантів з інших країн. Ринки праці цих країн є набагато привабливішими, ніж у країнах з середнім та низьким рівнем доходів, що підтверджує теорію про економічну природу трудової міграції. Уряди країн з високим рівнем життя створюють певні умови для припливу трудових мігрантів та визнають важливість міжнародної трудової міграції для розвитку ринку праці. У ХХІ ст. однією з яскраво виражених закономірностей розвитку світового господарства є зростання впливу регіональних ринків праці. Постійний приплив трудових мігрантів потенційно збільшує обсяг світового ринку праці й омолоджує його віковий склад. Проте слід виділяти трудову міграцію із загального міграційного потоку, оскільки деякі категорії, як-от: біженці і некваліфікована робоча сила, не можуть успішно працевлаштуватися. Встановлено, що економічний внесок у вигляді міжнародних грошових переказів, які трудові мігранти відправляють до країни, постійно зростає. Такі країни, як Індія та Китай отримують понад 20 % загального обсягу міжнародних переказів.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)