Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Промислові підприємства -- Стратегічне управління<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Темчишина, Ю. Л.
    Аспекти синергетичного підходу в управлінні підприємствами харчової промисловості [Текст] / Ю. Л. Темчишина, К. М. Темчишина // Економіка АПК. - 2013. - № 5. - С. 75-79. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 65.306.7
Рубрики: Промислові підприємства--Стратегічне управління
   Харчова промисловість--Розвиток

   Добробут населення--Споживання продуктів харчування

Кл.слова (ненормовані):
споживчий кошик -- сталий розвиток -- стабільність і стійкість діяльності
Анотація: Розглянуто науково-методичну розробку підходу до управління формуванням стабільності діяльності підприємства в мінливому зовнішньому економічному середовищі, в якому активізуються глобалізаційні процеси та процеси, пов'язані з максимальною соціальною орієнтованістю діяльності підприємств харчової галузі.


Дод.точки доступу:
Темчишина, К. М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Щукін, Д. В.
    Методологічні аспекти стратегічного управління діяльністю промислового підприємства [Текст] / Д. В. Щукін // Економіка та держава. - 2019. - № 3. - С. 144-148 : табл. - Бібліогр. с. 148 (19 назв)
Рубрики: Промислові підприємства--Стратегічне управління
Анотація: Стратегічне управління є необхідною передумовою ефективного і стабільного функціонування підприємництва. Основними перевагами стратегічного мислення в аспекті керівництва та менеджменту підприємства є: можливість підпорядкування всієї діяльності ключовому аспекту стратегії; можливість більш чіткого реагування на зміни внутрішнього середовища та навколишнього оточення власниками та керівництвом підприємства; можливість здійснювати менеджерами підприємства оцінку альтернативних варіантів капітальних вкладень і розвитку персоналу, що надає можливості передислокації ресурсів у стратегічні зони і стратегічні проекти розвитку підприємства та інші.З огляду на це, у статті представлено результати дослідження наявних підходів до тлумачення категорії "стратегічне управління" та визначень даної категорії, розроблено авторське визначення поняття "стратегічне управління", здійснено аналіз етапів розвитку теорії стратегічного управління та визначно їх основні особливості, побудовано модель стратегічного управління із виділенням трьох послідовних етапів, кожен з яких передбачає цілий ряд дій, визначено обмеження, які супроводжують процес стратегічного управління.

Перейти: Щукін Д.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)