Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Теплоенергетика -- Екологічна безпека<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Тарасова, В. О.
    Аналіз еколого-енергетичних характеристик сучасних чилерів і теплових насосів при роботі з неповним навантаженням [Текст] / В. О. Тарасова, Д. Х. Харлампіді // Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит. - 2013. - № 11. - С. 35-41 : табл., мал. - Бібліогр. с. 41 (7 назв.)
Рубрики: Теплоенергетика--Екологічна безпека
Анотація: Створено методику термодинамічного тестування та оцінки екологічних маркерів сучасного теплонасосного обладнання, на основі якої вперше проведено еколого-енергетичний аналіз чиллерів і теплових насосів при роботі в режимі з неповним навантаженням.


Дод.точки доступу:
Харлампіді, Д.Х.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Коломієць, О. М.
    Мокрий барботажний хімічний реактор ДДГ: числові експерименти [Текст] / О. М. Коломієць // Енергетика та електрифікація. - 2014. - № 6. - С. 47-51 : табл. - Библиогр.: с. 51
Рубрики: Теплоенергетика--Екологічна безпека
Кл.слова (ненормовані):
десульфуризація димових газів -- модельний газ -- константи рівноваги -- вода -- вапняк -- гашене вапно
Анотація: Описано результати числових експериментів з хімічним реактором барботажного типу, в якому реалізовано мокрий метод видалення діоксиду сірки з модельного газу. Склад цього газу подібний до складу реальних димових газів при спалюванні вугілля. Експерименти проведено з використанням вапняку та гашеного вапна в ролі реагентів. За допомогою розрахунків визначався повний хімічний склад розчину й газу у реакторі, ефективність видалення діоксиду сірки, кількість використаного реагенту і продуктів хімічних реакцій, що випадають в осад.


Знайти схожі

3.


   
    Отримання вапна з високою реакційною здатністю в апараті з псевдозрідженим шаром інертного матеріалу [Текст] / К. П. Костогриз [та ін.] // Энерготехнологии и Ресурсосбережение. - 2018. - № 1. - С. 31-37. - Бібліогр. с. 35, 37 (10 назв)
Рубрики: Теплоенергетика--Екологічна безпека
   Мінеральні в'яжучі матеріали--Вапно

Анотація: При сухій десульфуризації, наприклад, газоподібних продуктів згоряння ТЕС та сміттєспалювальних заводів широко застосовується СаО - продукт випалювання природних карбонатних порід, переважно СаСОз. Технології випалювання у залежності від термообробки вапняків формують продукт з певними фізико-хімічними параметрами: пористістю, питомою поверхнею, величиною усадки, хімічною активністю тощо. Досліджено вплив умов термообробки на властивості отриманого продукту. Показано можливість швидкісної низькотемпературної термообробки дрібнодисперсного вапняку у псевдозрідженому шарі інертного матеріалу для отримання СаО необхідної якості. Описано лабораторну установку для проведення досліджень, методики проведення експерименту та обробки експериментальних даних. У результаті проведених досліджень досягнуто ступінь випалювання дрібнодисперсного вапняку 80 % в апараті з псевдозрідженим шаром інертного матеріалу та визначено час перебування частинок у шарі інерту.


Дод.точки доступу:
Костогриз, К.П.; Жайворонок, В.А.; Хвастухін, Ю.І.; Роман, С.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)