Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Ботякова, Вікторія$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Ботякова, Вікторія.
    Безпосередній об’єкт злочину ненадання допомоги хворому медичним працівником [Текст] / Вікторія Ботякова // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 2. - С. 265-281. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Медичне право--Злочини--Теоретико-методологічний аналіз
Кл.слова (ненормовані):
суспільні відносини -- структура об’єкта -- пацієнт -- життя -- здоров’я
Анотація: Стаття присвячена з’ясуванню питання щодо визначення безпосереднього об’єкта злочину ненадання допомоги хворому медичним працівником. Досліджено загальнотеоретичні положення щодо основного і додаткового безпосереднього об’єктів злочину, структуру цих суспільних відносин, наявні точки зору науковців стосовно безпосереднього об’єкта вказаного злочину, а також чинне законодавство і судову практику.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Ботякова, Вікторія.
    Родовий об’єкт злочину ненадання допомоги хворому медичним працівником [Текст] / Вікторія Ботякова // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 3. - С. 235-243. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Медичне право--Злочини--Класифікація
Кл.слова (ненормовані):
суспільні відносини -- структура об’єкта -- медична діяльність
Анотація: Стаття присвячена дослідженню питання щодо визначення родового об’єкта злочину ненадання допомоги хворому медичним працівником. Проаналізовано загальнотеоретичні положення щодо родового об’єкта злочину, структуру таких суспільних відносин, а також наявні точки зору науковців щодо родового об’єкта зазначеного злочину, зокрема й чинне законодавство. Звернено увагу на той факт, що злочини, які вчиняються медичними працівниками (зокрема, злочин, передбачений ст. 139 КК України), негативно впливають на реалізацію громадянами свого конституційного права на охорону здоров’я та належну медичну допомогу.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Ботякова, Вікторія.
    Об’єктивна сторона злочину ненадання допомоги хворому медичним працівником [Текст] / Вікторія Ботякова // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 6. - С. 207-220. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Медичні злочини--Кримінальна відповідальність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
відмова в наданні допомоги -- обстановка -- тяжкі наслідки -- поважні причини -- діяння -- бездіяльність
Анотація: У статті встановлено, що об’єктивна сторона злочину ненадання допомоги хворому медичним працівником полягає в ненаданні (бездіяльність) або відмові (дія) надати допомогу потерпілому, який перебуває в патологічному та/або фізіологічному процесі, що небезпечний та/або критичний для його життя і здоров’я, за умови, що він потребує надання медичної допомоги, а також наявна можливість та відсутні перешкоди для здійснення дій, які усунуть небезпеку для життя і здоров’я потерпілого, зокрема, йому буде надано допомогу медичним працівником, який відповідно до чинного законодавства зобов’язаний її надати. Запропоновано частину першу ст. 139 КК України після слова «ненадання» доповнити словами «або відмова у наданні».


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Ботякова, Вікторія.
    Суб’єктивна сторона кримінального правопорушення ненадання допомоги хворому медичним працівником [Текст] / Вікторія Ботякова // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 7. - С. 276-283. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Медичні працівники--Кримінальна відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
ненадання допомоги хворому -- умисел -- необережність
Анотація: У статті досліджуються питання, що стосуються суб’єктивної сторони кримінального правопорушення ненадання допомоги хворому медичним працівником. Автором з’ясовані загальнотеоретичні положення щодо суб’єктивної сторони кримінального правопорушення, а також наявні точки зору науковців стосовно суб’єктивної сторони кримінального правопорушення, передбаченого ст. 139 КК України. Запропонована авторська редакція ст. 139 КК України. Слід зазначити, що за конструкцією об’єктивної сторони ч. 1 ст. 139 КК України належить до діянь із формальним складом кримінального правопорушення та дане кримінальне правопорушення може вчинятися тільки з прямим умислом. Вказане також підтверджується тим, що винний (медичний працівник) усвідомлює суспільну небезпечність своєї бездіяльності (ненадання допомоги) чи дії (відмова у наданні допомоги), а також бажає їх вчинити.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)