Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Брус, С. І.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Брус, С. І.
    Банки на фондовому ринку України: зміна інвестиційних пріоритетів [Текст] / С. І. Брус // Економіка і прогнозування. - 2011. - № 4. - С. 86-96. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 65.9(4Укр)262.29
Рубрики: Банки--Банківська діяльність--Фондовий ринок
   Фондовий ринок--Україна

Анотація: Охарактеризовано особливості роботи банків на фондовому ринку України. Проведено якісний та кількісний аналіз вкладень банків у цінні папери на фоні загального збільшення активних операцій у цілому. Відмічено, що інвестиційний портфель банків останніми роками має тенденцію до зростання. Зроблено висновки щодо можливого зростання активності банків на фондовому ринку.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Брус, С. І.
    Трансформації банківського сектора України в умовах економічної рецесії: фактори, ефекти, перспективи [Текст] / С. І. Брус, Є. О. Бублик, К. І. Рожкова, Н. М. Шелудько // Економіка і прогнозування. - 2013. - № 4. - С. 33-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківський сектор --Трансформація--Україна
Анотація: Розглядаються основні передумови та тенденції трансформаційних процесів, характерних для сучасного етапу розвитку банківського сектора в Україні (вихід європейських банків та їхня заміна вітчизняними і російськими банками, консолідація банківського капіталу, переорієнтація на внутрішні ресурси, кредитна стагнація). Зроблено налогос на ключових структурно-функціональних зрушеннях, які визначатимуть (обмежуватимуть) розвиток банківського сектора у 2014 р. Акцентовано на важливі забезпечення стимулюючого впливу банківського сектора на економічний розвиток в умовах конфлікту векторів економічної інтеграції та політичної невизначеності.


Дод.точки доступу:
Бублик, Є.О.; Рожкова, К.І.; Шелудько, Н.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Брус, С. І.
    Політика кількісного пом’якшення у США та ЄС: особливості, ризики, перспективи [Текст] / С. І. Брус, Є. О. Бублик // Економіка України. - 2016. - № 2. - С. 75-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Світова фінансова криза--Грошово-кредитна політика--США--Європейський Союз (ЄС)
Кл.слова (ненормовані):
монетарна політика -- нетрадиційні монетарні інструменти -- центробанки
Анотація: Досліджено особливості та перспективи запровадження політики кількісного пом’якшення (КП) в ЄС та США. Проаналізовано досвід її реалізації у США, що показав її ефективність щодо подолання наслідків кризи. Показано, що значні обсяги емітованої на розвинутих ринках ліквідності, які перейшли на ринки країн, що розвиваються, створили загрози їх фінансовій стійкості. Виокремлено особливості реалізації політики кількісного пом’якшення в ЄС та її можливий вплив на економіки європейських країн та України.


Дод.точки доступу:
Бублик, Є. О.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Брус, С. І.
    Зменшення обсягів проблемних кредитів в Україні в умовах обмеженого інструментарію [Текст] / С. І. Брус, Є. О. Бублик // Фінанси України. - 2017. - № 7. - С. 76-90. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська система--Кредитний ризик--Україна
Анотація: Статтю присвячено актуальному питанню зменшення частки непрацюючих кредитів у банківській системі України. Наявність великої частки проблемних кредитів на балансах вітчизняних банків унеможливлює відновлення кредитування економіки та виступає фактором ураження всього банківського сектору при розгортанні кризових процесів.


Дод.точки доступу:
Бублик, Є. О.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Брус, С. І.
    Недержавні пенсійні фонди як інституційні інвестори: тенденції та проблеми розвитку [Текст] / С. І. Брус // Економіка і прогнозування. - 2018. - № 2. - С. 62-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Недержавні пенсійні фонди--Інвестиційна діяльність--Тенденції розвитку--Україна
Анотація: Виявлено проблеми які впливають на формування та диверсифікацію портфеля цінних паперів пенсійними фондами України, переосмислено останні світові тенденції політики формування інвестиційного портфеля пенсійними фондами, обгрунтовано заходи зі стимулювання розвитку третього рівня системи пенсійного забезпечення громадян та диверсифікації інвестиційного портфеля НПФ.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)