Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (7)Зведений краєзнавчий каталог Чернігівщини (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Вилегжаніна, Тамара Ізмайлівна$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Вилегжаніна, Тамара Ізмайлівна.
    Українська класична література - значний ресурс невичерпного натхнення / Т. І. Вилегжаніна // Бібліотечна планета : щоквартальний науково-виробничий журнал. - 2009. - № 2. - С. 4 : портр. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Пропаганда--Українська література
   Бібліотечне обслуговування--Україна

Анотація: Одне з пріоритетних завдань бібліотек полягає в тому, що донести до читачів шедеври української класичної літератури шляхом проведення різноманітних масових заходів, організації книжкових виставок тощо.
Зауважимо, що зв'язок "бібліотека - читач - українська класика" має комплексний характер і саме це повною мірою може визначити ефективність шляхів його забезпечення

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Вилегжаніна, Тамара Ізмайлівна (ген. дир. ДЗ "Нац. парламент. б-ка України").
    Інновації - визначальний фактор розвитку бібліотек України / Т. І. Вилегжаніна // Бібліотечна планета. - 2009. - № 3. - С. 7 : портр.
Рубрики: Інноваційна діяльність--Бібліотеки--Україна
Анотація: Сучасна бібліотека - це не тільки зібрання книжкових колекцій, але й величезний світ соціальних комунікацій для людей, об'єднаних пошуком знань. Реальне майбутнє - у тих бібліотек, які поєднують традиційну культуру спілкування з книгою та нові інформаційні технології. І в цьому вбачається стратегічний напрям на шляху модернізації української бібліотечної системи й перспективи зміцнення партнерських відносин зі світом бібліотечним, інформаційним і культурним співтовариством

Є примірники у відділах: всього 1 : НМВ (1)
Вільні: НМВ (1)


Знайти схожі

3.


    Вилегжаніна, Тамара Ізмайлівна (ген. дир. ДЗ "Нац. парламент. б-ка України").
    Бібліотека інформаційного суспільства: проблеми, завдання / Т. І. Вилегжаніна // Бібліотечна планета. - 2009. - № 4. - С. 4-5 : портр. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бібліотеки і.--Інформаційне суспільство
   Бібліотеки і суспільство

   Інформаційне суспільство--Бібліотеки

Анотація: Зростання ролі технологій у розвитку суспільства більш за все спостерігається в інформаційній сфері. Інформаційні технології мають унікальну динаміку і за останні 10-15 років перетворились у системостворюючу складову сучасної цивілізації та, відповідно, стали причиною її глобальних трансформацій.
Аналіз основних параметрів інформаційних суспільств дозволив учених визначити кілька їхніх моделей. Зокрема, модель Силіконової долини - це відкрите інформаційне суспільство, що регулюється за допомогою ринкових механізмів; сінгапурська модель - авторитарне інформаційне суспільство; фінська - відкрите інформаційне суспільство добробуту. Японська модель інформаційного суспільства демонструє можливості сполучення живої культурної традиції і тисячолітнього досвіду народу, його адаптації у високотехнологічному світі.
Світовий досвід має безліч вдалих прикладів діяльності в царині інформатизації суспільства, зокрема публічних бібліотек. Не ставлячи за мету порівнювати, аналізувати, критикувати рівень інформатизації різних країн, розглянемо те, що є в Україні і що можемо зробити ми, бібліотекарі, для надання кожному громадянину доступу до інформації.


Є примірники у відділах: всього 1 : НМВ (1)
Вільні: НМВ (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)