Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Жовнір, Тетяна$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Жовнір, Тетяна.
    Особливості вирішення трудових спорів про поновлення працівника на роботі [Текст] / Тетяна Жовнір // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 8. - С. 74-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трудові спори--Поновлення на роботі
Анотація: У статті проаналізовані думки науковців щодо визначення поняття трудового спору та сформульоване власне його визначення. Крім того, розглянуті окремі питання вирішення трудових спорів про поновлення працівника на роботі та проаналізована практика судів щодо виконання рішень суду з вказаного питання. Відзначені певні особливості вирішення трудових спорів про поновлення працівника на роботі.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Жовнір, Тетяна.
    Зміст правового становища самозайнятої особи [Текст] / Тетяна Жовнір // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 1. - С. 76-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зайнятість населення--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
правосуб’єктність -- соціальне забезпечення -- гарантії -- принципи -- фізична особа-підприємець
Анотація: Здійснено теоретичне узагальнення розуміння структури поняття «правовий статус самозайнятої особи», до якої віднесено такі елементи: особливості набуття самозайнятою особою ознак суб’єкта права та правовідносин; сукупність прав, свобод, законних інтересів, а також обов’язків; гарантії; відповідальність самозайнятої особи; громадянство; принципи правового статусу самозайнятої особи. Зроблено висновок, що правовий статус самозайнятої особи слід визначити як встановлені відповідно до чинного нормативно-правового регулювання особливості правової ідентифікації самозайнятої особи у системі права та правовідносин, які ґрунтуються на особливому порядку її персоналізації у наведеній системі, набуття ознак суб’єкта права та правовідносин, а також на особливостях правового становища наведеної особи у зазначеній системі, яке відображається за допомогою сукупності її прав та обов’язків, гарантій їх дотримання та виконання, відповідальності, а також інших структурних елементів, які в динаміці розкривають особливості функціонування самозайнятої особи як суб’єкта права і правовідносин, її взаємозв’язки з іншими суб’єктами права, місце у взаємовідносинах з державою.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Жовнір, Тетяна.
    Співвідношення поняття «самозайнята особа» з іншими суміжними правовими категоріями [Текст] / Тетяна Жовнір // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 2. - С. 145-149. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зайнятість населення--Самозайнятість--Правове рулювання
Кл.слова (ненормовані):
самозайнята особа -- фізична особа-підприємець -- публічні послуги -- юридична особа
Анотація: Стаття присвячена удосконаленню підходів до визначення категорії «самозайнята особа» як суб’єкта права шляхом виявлення її найбільш суттєвих правових ознак. У контексті наведеного актуалізовано науково-теоретичну проблематику щодо розмежування поняття «самозайнята особа» з іншими суміжними правовими категоріями.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)