Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Знайдено у інших БД:Зведений краєзнавчий каталог Чернігівщини (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Клименко, Нінель$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Клименко, Нінель.
    Духовний гімн "Молитва за Україну" - що ми знаємо про його автора? / Н. Клименко // Історія в рідній школі : наук.-метод. журн. - 2015. - № 7/8. - С. 55-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Історія України--Видатні особистості
Кл.слова (ненормовані):
духовний гімн -- "Молитва за Україну"
Анотація: О. Кониський увійшов в історію української культури як письменник, педагог, громадський діяч другої половини XIX ст. Він автор відомої "Молитви за Україну", слова якої сьогодні на вустах у кожного українця як порятунок.


Дод.точки доступу:
Кониський, Олександр Якович (укр. перекладач, письменник, видавець, лексикограф, педагог, правознавець, громадський діяч ліберального напряму ; 1836-1900)
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Клименко, Нінель.
    Борець за права і свободи: нові грані адвокатської діяльності Олександра Кониського / Н. Клименко // Історія в рідній школі. - 2015. - № 11. - С. 42-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Історія України--Видатні особистості
Кл.слова (ненормовані):
судова реформа -- вибори -- суд присяжних -- вирок -- гласність -- звичай -- адвокат -- позов -- присяжний повірений
Анотація: У статті висвітлюється адвокатська діяльність О. Кониського, яка полягала в захисті скривджених в існуючому правовому полі. Аналізуються його погляди на судову систему російської імперії, розглядається його публіцистична діяльність, яка привертала увагу до проблем, пов’язаних із професійним підбором суддів, із діяльністю інституту присяжних, удосокналенням діяльності судових установ, викоритсанням української мови в судовому процесі.


Дод.точки доступу:
Кониський, Олександр Якович (укр. перекладач, письменник, видавець, лексикограф, педагог, правознавець, громадський діяч ліберального напряму ; 1836-1900)

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

3.


    Клименко, Нінель.
    Благовіщенська церква як громадський та духовно-культурний осередок мешканців м. Києва [Текст] / Н. Клименко // Краєзнавство. - 2016. - № 1/2. - С. 135-141 : фот. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Церкви--Історія--київ, місто (Україна)
   Краєзнавство--Церковно-історичне

Кл.слова (ненормовані):
Маріїнська громада сестер милосердя -- благодійники -- Маріїнсько-Благовіщенська церква -- Благовіщенське парафіяльне братство -- київська вулиця ім.Саксаганського
Анотація: Досліджено історію Маріїнсько-Благовіщенської церкви як сакрального та соціально-культурного осередку мешканців вулиці, яка свого часу дала назву самій вулиці. Розкрито роль церкви як об'єкта побутово-повсякденних і ритуальних практик, діяльність Благовіщенського парафіяльного братства.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВКр (1)
Вільні: ВКр (1)


Знайти схожі

4.


    Клименко, Нінель.
    Настя Грінченко: становлення особистості та формування життєвих переконань [Текст] / Н. Клименко // Краєзнавство. - 2013. - № 4. - С. 166-179 : портр., іл. - Бібліогр.: с.178-179
Рубрики: Педагогічна спадщина--Грінченко Борис Дмитрович (1863-1910 рр.)
Кл.слова (ненормовані):
рукописні журнали -- педагогічна система -- читанки "Квітка"Ю "Проліски" -- чернігівська гімназія -- "Жіноча громада" -- театр -- казки
Анотація: У статті на основі нових архівних джерел висвітлюються сторінки з біографії доньки Бориса Грінченка: дитинство, юність, навчання в Чернігівській та Київській гімназіях. Розглянуто вплив сімейного виховання на формування особистості, світоглядних орієнтирів та життєвих переконань. С.175-176: розвиток аматорського театру в Чернігові. Любов Насті Грінченко до театру та дружні стосунки з М. Кропивницьким. На с.174 - копія "Атестата про закінчення Чернігівської жіночої гімназії 12 червня 1902 року.


Дод.точки доступу:
Грінченко, Анастасія Борисівна (українська письменниця, перекладачка, публіцистка, революціонерка ; 1884-1908) \про неї\; Грінченко, Борис Дмитрович (український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, етнограф, історик, публіцист, громадсько-культурний діяч ; 1863-1910 ) \про нього\; Загірня, Марія Миколаївна (дружина Бориса Грінченка) \про неї\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВКр (1)
Вільні: ВКр (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)