Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Кудряшов, Василь$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Кудряшов, Василь.
    Використання ОВДП в управлінні державними запозиченнями [Текст] / В. П. Кудряшов // Фінанси України. - 2018. - № 5. - С. 22-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Облігації внутрішньої державної позики--Державний бюджет--Борг--Україна, 21 ст.
Анотація: В статті проаналізовано динаміку показників державних запозичень в Україні, з'ясовано причини їх зростання та особливості розміщення на внутрішньому фінансовому ринку. Розкрито роль ОВДП в управлінні державним боргом, зміні його величини та структури. Встановлено, що збільшення державного боргу зумовлене не так зростанням дефіциту держбюджету, як необхідністю погашення зобов'язань і проведення активних операцій (у рамках фінансування держбюджету). Велику увагу приділено розширенню підтримки державних корпорацій шляхом використання ресурсу держбюджету, розглянуто ризики розміщення ОВДП із метою забезпечення його фінансування.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Кудряшов, Василь.
    Управління бюджетними операціями з урахуванням фіскальних правил [Текст] / В. П. Кудряшов // Фінанси України. - 2018. - № 12. - С. 31-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетні операції--Фіскальні правила
Анотація: Досліджено застосування такого важливого механізму в управлінні бюджетними операціями, як фіскальні правила. Розкрито їх зміст, складові, цілі та завдання запровадження, а також інструменти імплементації. Наведено досвід використання наднаціональних фіскальних правил (на матеріалах ЄС), а також особливості їх реалізації на національному рівні. Проаналізовано застосування фіскальних правил в Україні та рекомендовано розширити їх перелік, а також передбачити необхідні механізми їх імплементації.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Гасанов, Сергій.
    Наднаціональні фіскальні правила та координація бюджетної політики в Європейському Союзі [Текст] / С. С. Гасанов, В. П. Кудряшов, Р. Л. Балакін // Фінанси України. - 2019. - № 3. - С. 37-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальні правила--Координація бюджетної політики--Європейський Союз (ЄС)
Анотація: У статті розкрито питання застосування фіскальних правил у ЄС на наднаціональному рівні та їх значення для координації бюджетної політики країн-членів із метою дотримання загальних пріоритетів Співтовариства, підтримання стійкого стану державних фінансів та відповідно економічного й соціального розвитку. Визначено засади вдосконалення наднаціональних фіскальних правил у післякризовий період.


Дод.точки доступу:
Кудряшов, Василь; Балакін, Роберт

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Кудряшов, Василь.
    Досвід застосування фіскальних правил у Польщі [Текст] / В. П. Кудряшов, А. М. Поддєрьогін // Фінанси України. - 2019. - № 6. - С. 55-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальні політика--Правила--Досвід застосування--Польща
Анотація: У статті розглянуто досвід застосування фіскальних правил у фіскальній політиці в ЄС на прикладі Польщі. Висвітлено переваги їх використання, а також проблеми, що потребують розв'язання. Розкрито питання застосування проміжних тригерів в управлінні державним боргом для додаткового коригування з метою недопущення критичної заборгованості. Підкреслено, що в Польщі прийнято допустимі темпи динаміки бюджетних видатків, а також визначено вимоги щодо балансування місцевих бюджетів.


Дод.точки доступу:
Поддєрьогін, Анатолій

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Кудряшов, Василь.
    Застосування фіскальних правил на основі структурного балансу [Текст] / В. П. Кудряшов // Фінанси України. - 2019. - № 8. - С. 7-25. - Бібліогр. в кінці ст. та підрядк. прим.
Рубрики: Фіскальна політика--Правила--Структурний баланс
Анотація: Фіскальні правила є одним із ефективних механізмів підвищення якості управління державними фінансами. У статті проведено аналіз використання таких правил, побудованих на основі структурного балансу в ЄС. Визначено їх відмінності порівняно із застосуванням показників загального балансу. Обгрунтовано, що правила на базі оцінки структурної складової бюджету дають можливість поліпшити управління бюджетними операціями та підвищити їх результативність у країнах - членах ЄС, а також посилити функції координації фіскальної політики на рівні інтеграційного утворення.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Кудряшов, Василь.
    Застосування фіскальних правил у бюджетному плануванні [Текст] / В. П. Кудряшов // Фінанси України. - 2020. - № 6. - С. 56-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальні правила--Бюджетне планування
Анотація: У статті досліджено застосування фіскальних правил у середньостроковому бюджетному плануванні в Україні. Акцент зроблено на нормативному регулюванні бюджетних операцій, зміни складу учасників бюджетного процесу, визначенні їхніх повноважень і відповідальності, а також функцій у середньостроковому бюджетному плануванні. Особливу увагу приділено питанням інституційного забезпечення розроблення та імплементації середньострокового бюджетного планування.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

7.


    Кудряшов, Василь Павлович.
    Розроблення концепції формування та імплементації фіскальних правил в Україні [Текст] / В. П. Кудряшов // Фінанси України. - 2020. - № 11. - С. 76-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальні правила--Імплементація фіскальних правил--Функції фіскальних інститутів--Бюджетне планування--Україна
Анотація: Висвітлено питання щодо внесення змін до застосування фіскальних правил у період подолання наслідків пандемії COVID-19 у ЄС та їх урахування в Україні. Зазначено, що в Україні фіскальні правила впроваджені, проте їх застосування перебуває на початковому етапі. Запропоновано розробити та прийняти окремий закон України, котрий регламентуватиме застосування фіскальних правил і визначатиме вимоги до формування належної інституційної системи для їх імплементації. Не рекомендується запровадження різкого коригування фіскальної політики з метою відновлення дії фіскальних правил після подолання наслідків пандемії.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

8.


    Кудряшов, Василь Павлович.
    Фінансове забезпечення критичної інфраструктури [Текст] / В. П. Кудряшов // Фінанси України. - 2021. - № 5. - С. 111-128. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансове забезпечення--Критична інфраструктура--Ризики
Анотація: Проаналізовано досвід фінансового забезпечення формування й розвитку критичної інфраструктури в зарубіжних країнах. Визначено, що її фінансування здійснюється шляхом залучення ресурсу з різних джерел, до складу яких віднесено державні, приватні та змішані (державно-приватні) проекти, а також кошти фінансових посередників. Розкрито механізми фінансового забезпечення критичної інфраструктури, котрі використовуються в цих країнах, а також пов’язані з ним ризики.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

9.


    Кудряшов, Василь Павлович.
    Бюджетний дефіцит і фінансування критичних послуг [Текст] / Василь Павлович Кудряшов // Економіка України. - 2021. - № 6. - С. 59-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетний дефіцит--Фіскальна політика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
державні запозичення -- державні облігації -- критична інфраструктура -- критичні послуги -- фінансування антиепідемічних заходів -- фінансова стійкість -- фіскальні правила
Анотація: Уточнено підходи до застосування механізмів дефіцитного бюджетного фінансування критичних послуг в аспекті використання залученого ресурсу. Зазначено, що умовою проведення таких операцій є недопущення руйнівних впливів зведення бюджету з дефіцитом на динаміку макроекономічних і фінансових показників країни. Зроблено висновки, що в період подолання наслідків пандемії доцільно переглянути чинні фіскальні правила і відновити їх після усунення цих наслідків.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)