Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Толстих, Наталія$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


   
    Круглий стіл "Реформи в Україні": реальна практика і суспільні очікування [Текст] // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2017. - № 1. - С. 23-50. - Зміст: Вступне слово / Віктор Степаненко. Реформи, влада і публічна роль соціології / Євген Головаха. Громадський дискурс як чинник реформування українського суспільства / Анатолій Єрмоленко. Реформи: проблеми методології дослідження / Валерій Казаков. Камо грядеши, Україно, ц ХХІ столітті? / Анатолій Арсеєнко. "Ми прокинулись у новій країні, але не в новому суспільстві" / Ігор Мартинюк. Інституціональна необхідність судової реформи / Олександр Стегній. Щодо реалій і суспільних очікувань від реформ в Україні / Тетяна Петрушина. Оцінки результатів економічних реформ населенням України / Вікторія Смакота. Реформування економіки: чи готове населення України терпіти погіршення добробуту? / Наталія Толстих. Вплив деіндустріалізації на становище робітників України / Віталіна Буткалюк. Е-реформування – позитивний поштовх до перетворень суспільства / Наталія Бойко. Помісна церква в Україні / Ольга Максименко. Реформи і соціологія / Ірина Бекешкіна.
Рубрики: Реформи--Практика--Соціальні очікування--Круглий стіл--Україна


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Толстих, Наталія.
    Малозабезпеченість як системний бар'єр на шляху соціально-економічного розвитку України / Наталія Толстих // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2020. - № 3. - С. 99-109 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальне забезпечення--Малозабезпеченість--Масштаби--Визначення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
бідність -- рівень життя -- державний бюджет -- прожитковий мінімум -- соціальні стандарти
Анотація: Подано різні підходи до визначення масштабів малозабезпеченості та бідності в сучасній Україні. Бідність традиційно асоціюється з крайнім ступенем нужденності й доходом, нижчим за встановлений державою прожитковий мінімум. На думку автора, до малозабезпечених верств слід відносити не тільки бідних, визначених за цим критерієм, а й населення з доходом від одного до двох офіційних прожиткових мінімумів, яке здебільшого також відчуває гостру депривацію. За даними соціологічного дослідження, проведеного Інститутом соціології НАН України 2019 р.у, здійснено аналіз рівня життя населення з різними доходами і, зокрема, виявлено особливості споживання та соціального самопочуття малозабезпечених верств. Зроблено висновок, що умови існування більшості населення України є незадовільними для збереження і розвитку людського потенціалу, а малозабезпечені верстви щоденно стикаються з проблемами виживання.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Толстих, Наталія.
    Соціальне самопочуття працюючих бідних у сучасній Україні / Наталія Толстих // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2020. - № 4. - С. 182-183. - (Круглий стіл "Системні ризики нестабільного суспільства: соціологічна аналітика")
Рубрики: Бідність--Працюючі бідні--Соціальне самопочуття--Соціологічне дослідження
Кл.слова (ненормовані):
мінімальна заробітна плата


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)