Венедіктов, С. В.
    Щодо сучасного стану реформування трудового законодавства в Україні [Текст] / С. В. Венедіктов // Держава і право : збірник наук. праць. - 2014. - Вип. 63. - С. 145-150. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 67
Рубрики: Трудове законодавство--Реформування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
Кодекс законів про працю України -- Трудовий кодекс України -- перспективне законодавство -- трудові правовідносини -- працівник -- роботодавець -- трудовий договір -- суб'єкти трудового права
Анотація: Досліджено сучасний стан правового регулювання трудових відносин в Україні. Зроблено висновок, що існуючий Кодекс законів про працю України вже давно не вирішує тих завдань, які ставляться до нього сучасними реаліями життя. Зазначений висновок обумовлений тим, що положення вказаного законодавчого акту приймалися за часів планування іншої соціальної, економічної та політичної доктрини. Обгрунтовано необхідність прийняття Трудового кодексу України. Проаналізована остання редакція проекту Трудового кодексу України. Досліджено позитивні та негативні сторони вказаного нормативно-правового акту. Вказано про неможливість віднесення його положень до таких, що є доцільними, сучасними та революційними для подальшого регулювання трудових правовідносин в нашій державі. Зроблено висновок , що проект кодексу являє собою компіляцію норм існуючого, соціалістично-вираженого КзпП України, які в добу розвинених економічних відносин вже не мають належного застосування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Процевський, О.
    Якою має бути правова ідеологія Трудового кодексу України XXI століття? [Текст] / О. Процевський // Право України. - 2016. - № 3. - С. 213-221. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Трудове право
   Україна
Кл.слова (ненормовані):
Трудовий кодекс України -- праця -- трудовий договір -- трудові правовідносини -- принцип справедливості -- принцип добросовісності -- принцип розумності -- вніб 2
Анотація: У науковій статті досліджуються актуальні питання науки трудового права щодо визначення правової ідеології, яка має бути покладена в основу Трудового кодексу України XXI. Автор акцентує увагу на тому, що зміст правових норм, які мають регулювати процес застосування людиною своєї здатності до праці як однієї з її істотних якостей в інтересах усього суспільства, об'єктивно мусить віддзеркалювати ідеали гуманізму, свободи, справедливості, рівності, тобто ідеї сучасної правової ідеології держави.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Ярошенко, О.
    До питання про місце майбутнього Трудового кодексу України в системі джерел трудового права [Текст] / О. Ярошенко // Право України. - 2017. - № 6. - С. 64-71. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Трудове право
   Україна
Кл.слова (ненормовані):
соціальна держава -- джерела трудового права -- Конституція України -- Трудовий кодекс України -- трудове законодавство -- трудові права -- роботодавець -- працівник -- вніб 2
Анотація: Трудове право покликане відігравати визначальну роль у житті суспільства в соціальних перетвореннях, які відбуваються в Україні. Це можливо за умови докорінного переосмислення сутності джерел трудового права і перебудови на цій основі системи законодавства про працю.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)