Гошовський, Я.
    Феноменологія депривації: системний теоретико-емпіричний дискурс / Я. Гошовський // Психологія і суспільство. - 2011. - № 1. - С. 85-95. - Бібліогр.: 12 назв.
Рубрики: Психологія--Теорія
Кл.слова (ненормовані):
ДЕПРИВАЦІЯ -- соціопсихореабілітація
Анотація: У статті розкрито семантику поняття "депривація", обгрунтовано причинно-наслідкову і структурно-функціональну суть психологічного явища, що позначається цим терміном, та його різновидову диференціацію, встановлено негативний вплив депривованого хронотопу на соціопсихореабілітацію знедоленої дитини, з'ясовано роль соціально-перцептивних чинників у процесі спілкування вихованців навчально-виховних установ інтернатного типу, здійснено емпіричне вивчення депривованих підлітків.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1




    Чекстере, Оксана.
    Надмірне захоплення віртуальним простором. Джерело емоційної депривації [Текст] / Оксана Чекстере // Психолог (Шкільний світ). - 2011. - № 33 ( вересень). - С. 4-6. - Бібліогр.: с. 6
Рубрики: Емоції--Віртуальний простір--Психологія
Кл.слова (ненормовані):
депривації -- інформаційні технології -- психічне здоров'я


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Сняткова, Т. М.
    Зміст та організація освітнього процесу з дітьми раннього віку в умовах материнської депривації [Текст] / Т. М. Сняткова // Освітній дискурс: збірник наукових праць. - 2021. - № 5 (33). - С. 34-41. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Діти-сироти--Виховання--Навчання
Кл.слова (ненормовані):
діти-сироти -- діти, позбавлені батьківського піклування -- депривована особистість -- соціальне сирітство
Анотація: Материнська депривація - це позбавлення дитини у ранньому віці емоційного та психологічного контакту з матір'ю. Внаслідок цього такі діти потребують спеціально організованої психолого-педагогічної допомоги та диференційованого підходу до кожної дитини індивідуально в процесі навчання та виховання.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)