Савка, Сніжанна.
    Контроль за концентраціями як напрям гармонізації конкурентного законодавства України з правом ЄС [Текст] / Сніжанна Савка // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 3. - С. 100-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конкуренція (екон.)--Законодавство--Гармонізація--Україна--Європейський Союз (ЄС)
Кл.слова (ненормовані):
імплементація -- конкурентне законодавство -- дозвіл на концентрацію
Анотація: Стаття присвячена аналізу правового режиму контролю за концентраціями в Україні та Європейському Союзі, дослідженню процесів гармонізації українського конкурентного законодавства з конкурентним правом Європейського Союзу в частині контролю за концентраціями, оцінці того, які норми права Європейського Союзу у цій сфері уже були імплементовані, а які ще підлягають впровадженню.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Швидка, Тетяна.
    Деолігархізація національної економіки як необхідний напрям конкурентної політики держави [Текст] / Тетяна Швидка // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 7. - С. 53-58. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна економіка--Антимонопольне регулювання
Кл.слова (ненормовані):
економічна конкуренція -- економічна концентрація -- конкурентне законодавство -- анбандлінг
Анотація: Стаття присвячена розгляду теоретичних і практичних аспектів механізмів реалізації конкурентної політики держави, однією з основних цілей та спрямувань якої є деолігархізація економіки та забезпечення нормального функціонування ринкової економіки на основі чесних методів конкурентної боротьби. В умовах сьогодення ступінь олігархізації та монополізації національної економіки є вкрай високим та потребує радикальних методів з точки зору запровадження дієвих механізмів державної конкурентної політики. Забезпечення нормального функціонування ринку та боротьба з монопольними утвореннями є однією з основних цілей конкурентної політики держави, яка реалізується через дієві механізми боротьби з конкурентними правопорушеннями антимонопольними органами. Актуальність цього питання зумовлена надвисоким рівнем монополізації багатьох ринків як в середині країни, так і на світовому ринку, що, безумовно, потребує дієвих механізмів реалізації конкурентної політики. Особливу небезпеку складають олігополії на суміжних із природними монополіями ринках, що потребують особливого механізму регулювання та контролю.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Гладштейн, А. Л..
    Зміст поняття "антиконкурентні практики" у регіональних торговельних угодах [Текст] / Анна Леонідівна Гладштейн // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 4. - С. 251-256 . - ISSN 2219-5521
УДК
Рубрики: Торговельні угоди--Міжнародна торгівля
   Конкурентне право

Кл.слова (ненормовані):
антиконкурентні практики -- антиконкурентні узгоджені дії -- конкурентне законодавство -- моделі регулювання антиконкурентних практик -- вніб 5


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)