Вітрянський, В.
    Нові категорії цивільно-правових договорів у змінах до Цивільного кодексу Російської Федерації [Текст] / В. Вітрянський // Право України. - 2012. - № 9. - С. 44-52. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Договірні зобов’язання--Договори
   Російська Федерація
Кл.слова (ненормовані):
цивільне законодавство -- речовий договір -- корпоративний договір -- рамковий договір -- опціонний договір
Анотація: У статті розглядаються особливості нових видів цивільно-правових договорів та договірних конструкцій у світлі модернізації цивільного законодавства Російської Федерації. Особливу увагу приділено правилам застосування нових видів договорів на практиці, підвищенню ефективності захисту прав сторін.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Недошовенко, Олексій.
    Корпоративний договір та договір між акціонерами товариства: порівняльний аналіз [Текст] / Олексій Недошовенко // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 10. - С. 41-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарські товариства--Договори і угоди
Кл.слова (ненормовані):
корпоративний договір -- договір між акціонерами товариства -- правова природа
Анотація: Стаття присвячена аналізу та порівнянню цивільно-правових аспектів та законодавчих вимог до укладення і виконання корпоративного договору та договору між акціонерами товариства, а також формулюванню висновків щодо законодавчого та доктринального співвідношення даних договорів і практичних моментів розмежування.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Смірнов, Георгій.
    Арбітрабельність корпоративних спорів: особливості правового регулювання в Україні та іноземних державах [Текст] / Георгій Смірнов // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 10. - С. 78-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корпоративні спори--Арбітраж--Зарубіжний досвід--Україна
Кл.слова (ненормовані):
міжнародний комерційний арбітраж -- арбітражна угода -- корпоративні права -- корпоративний договір
Анотація: Стаття присвячена аналізу понять арбітрабельності, корпоративного спору; аналізу положень законодавства України, законодавств інших держав щодо умов передачі таких спорів на розгляд до третейського суду (міжнародного комерційного арбітражу). Автором виділено два види корпоративних спорів: внутрішній корпоративний спір та корпоративний спір, що виникає з правочинів щодо розпорядження акціями, частками чи корпоративними правами. Аналізуються відмінності в правовому регулюванні арбітрабельності кожного з видів корпоративних спорів. Розглядаються форми укладення арбітражних угод. Наголошується на недоліках інституту арбітрабельності в частині корпоративних спорів, а також недоліках інституту арбітражної угоди в частині форм її укладення.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Січко, Дмитро Сергійович.
    Правова природа та напрями вдосконалення корпоративної відповідальності [Текст] / Дмитро Сергійович Січко // Економіка. Фінанси. Право. - 2021. - № 5. - С. 16-20. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Корпоративна відповідальність--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
корпоративна відповідальність -- забезпечення корпоративних прав -- корпоративний договір -- удосконалення законодавства
Анотація: У статті досліджено сучасний стан правового регулювання корпоративної відповідальності, визначено перспективи реформування інституту корпоративної відповідальності задля забезпечення дотримання корпоративних прав. Зокрема, встановлено, що корпоративний договір створює різні за своєю природою відносини, має зобов’язальну сутність, тому у разі його порушення можуть застосовуватися заходи цивільно-правової відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язень.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)