Довгошей, Анна.
    Європейська органічна філософія підкорює Україну, а українська органічна продукція - світ [Текст] / Анна Довгошей // Землевпорядний вiсник. - 2019. - № 7. - С. 16-19 : фот.
Рубрики: Органічне землеробство--Досвід--Європа--Україна
Кл.слова (ненормовані):
органічне рослинництво -- органічна продукція -- органічне законодавство -- технології обробітку ріллі -- мікориза -- День органічного поля
Анотація: У Полтаві відбулися V Міжнародна конференція з органічного рослинництва та День органічного поля "Кращі європейські практики та український досвід". Понад 200 учасників взяли участь у них.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Цилюрик, Римма.
    Право приватної власності на земельні ділянки для ведення органічного землеробства [Текст] / Римма Цилюрик // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 9. - С. 95-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельні ділянки--Приватна власність--Законодавче забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
органічне землеробство -- органічні землі -- органічне рослинництво
Анотація: Стаття присвячена аналізу наукових підходів і норм чинного законодавства, що регламентує особливості права приватної власності на земельні ділянки для ведення органічного землеробства. Аргументовано, що земельні ділянки для виробництва органічної сільськогосподарської продукції та сировини рослинного походження можуть використовуватися на різних юридичних титулах – праві власності: приватної, комунальної, державної та колективної, праві постійного користування, праві оренди, праві емфітевзису, а також на різних титулах зобов’язальних прав. Досліджується співвідношення категорій «правова форма використання природних ресурсів» та «правовий режим природних ресурсів». Проведено науково-теоретичний аналіз поняття правових форм використання земельних ділянок для ведення органічного землеробства. Запропоновано правовою формою використання земельної ділянки для органічного землеробства вважати закріплену законодавством юридичну модель експлуатації відповідної ділянки, яка ґрунтується на певному речовому чи зобов’язальному праві, тобто правовому титулі на цю ділянку та визначає конкретні особливості її спеціального правового режиму.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)