Сердюк, Вікторія.
    Складаємо екологічну звітність: алгоритм та приклади заповнення [Текст]. Ч. 2 / Вікторія Сердюк // Екологія підприємства. - 2019. - № 12. - С. 43-49 : табл.
Рубрики: Екологія--Звітність
Кл.слова (ненормовані):
Декларація про відходи -- первинний облік відходів -- форма подання -- терміни розгляду -- зауваження до декларації -- достовірність заповнення декларації


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Маковецька, Юлія.
    Що повинні знати суб'єкти господарювання про поводження з відходами упаковки: первинний облік та законодавче врегулювання [Текст] / Юлія Маковецька // Екологія підприємства. - 2021. - № 5. - С. 25-34 : табл.
Рубрики: Відходи--Облік--Законодавче регулювання--Україна--Європейський Союз (ЄС)
Кл.слова (ненормовані):
відходи упаковки -- Директива 94/62/ЄС про упаковку та відходи упаковки -- Загальноєвропейська стратегія ЄС щодо полімерів у циркулярній економіці -- Національна стратегія управління відходами в Україні до 2030 р. -- Національний план управління відходами до 2030 р. -- роздільне збирання використаної упаковки -- первинний облік відходів
Анотація: У сучасному світі тара та упаковка відіграють важливу роль, оскільки дозволяють забезпечити збереження якості продукції та зменшити її витрати, збільшити строки зберігання, полегшують транспортування, а також є досить ефективним рекламним засобом. Та незважаючи на переваги, упаковка має низку недоліків та запитань від виробників. Які вимоги щодо поводження з відходами упаковки? Яке існує законодавче поле для даного типу відходів в Україні? Як здійснюється облік відходів упаковки? Відповіді на ці запитання, з'ясовано в матеріалі.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)