Савченко, Богдан Григорович.
    До питання фідуціарності та правової природи договору управління майном [Текст] / Б. Г. Савченко // Держава і право. - 2011. - Вип. 53. - С. 362-367. - Бібліогр. наприкінці ст.
ББК 67.9(4Укр)303
Рубрики: Майно--Управління--Господарське право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
договір управління майном -- правова природа -- довірчий
Анотація: Розглядаються питання фідуціарності та правової природи договору управління майном.





    Колпаков, В.
    Правова природа відносин адміністративного судочинства [Текст] / В. Колпаков // Право України. - 2016. - № 2. - С. 25-30. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Судова влада--Судові органи
Кл.слова (ненормовані):
адміністративні суди -- адміністративне судочинство -- правова природа -- предмет адміністративного права -- правовідносини -- вніб 2
Анотація: У статті досліджується правова природа відносин адміністративного судочинства. Розкрито теоретичний зміст поняття "правова природа". Обгрунтовано необхідність встановлення правової природи відносин адміністративного судочинства. Встановлено місце відносин адміністративного судочинства у структурі предмета адміністративного права. Визначено співвідношення адміністративного судочинства з адміністративним процесом.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Деледивка, С. Г.
    Договір про розміщення реклами як різновид непоіменованого договору [Текст] / С. Г. Деледивка // Юридична Україна. - 2017. - № 5/6. - С. 13-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Реклама--Договори і угоди--Класифікація
Кл.слова (ненормовані):
правова природа
Анотація: У статті досліджуються класифікаційні характеристики непоіменованого договору, аналізуються особливості правової природи договору про розміщення реклами, надаються рекомендації щодо уточнення змісту та обсягу поняття непоіменованого договору.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Недошовенко, Олексій.
    Корпоративний договір та договір між акціонерами товариства: порівняльний аналіз [Текст] / Олексій Недошовенко // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 10. - С. 41-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарські товариства--Договори і угоди
Кл.слова (ненормовані):
корпоративний договір -- договір між акціонерами товариства -- правова природа
Анотація: Стаття присвячена аналізу та порівнянню цивільно-правових аспектів та законодавчих вимог до укладення і виконання корпоративного договору та договору між акціонерами товариства, а також формулюванню висновків щодо законодавчого та доктринального співвідношення даних договорів і практичних моментів розмежування.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Чанишева, Галія.
    Генеральна угода: поняття, ознаки та правова природа [Текст] / Галія Чанишева // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 9. - С. 77-82. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трудові відносини--Нормативно-правове регулювання--Україна
   Трудове право--Джерела права

Кл.слова (ненормовані):
колективні угоди -- поняття -- ознаки -- правова природа
Анотація: У статті визначаються поняття, ознаки та правова природа генеральної угоди як основного правового акта соціального діалогу у сфері праці. Генеральна угода визначається як договірний правовий акт у формі письмової угоди, що визначає основні принципи формування та реалізації державної соціальної та економічної політики, регулює трудові, соціальні, економічні відносини і укладається між сторонами соціального діалогу на національному рівні в межах їх компетенції. На підставі аналізу актів чинного законодавства України виокремлено основні ознаки генеральної угоди як джерела трудового права.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Скрипник, Володимир.
    Аліменти як об’єкти цивільних прав [Текст] / Володимир Скрипник // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 9. - С. 60-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аліменти--Цивільно-правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
правова природа -- аліментні зобов’язання
Анотація: Стаття присвячена з’ясуванню правової природи аліментів, виявленню особливостей їх правового регулювання, визначенню місця аліментів у системі об’єктів цивільних прав та усуненню прогалин, що регулюють аліментні правовідносини, у законодавстві України. Автором аналізуються: Конвенція про права дитини, норми сімейного та цивільного законодавства, закони України «Про виконавче провадження» та «Про нотаріат».


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)