Турман, Наталя.
    Процесуальний статус та роль медіаторів при укладенні угод у кримінальному провадженні [Текст] / Наталя Турман // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 4. - С. 113-117. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Учасники--Медіатори--Процесуальний статус--Україна
Кл.слова (ненормовані):
угода про визнання винуватості -- угода про примирення -- медіація
Анотація: Стаття присвячена аналізу процесу медіації як спроби досягнути добровільного порозуміння (примирення) між потерпілим і правопорушником із метою відшкодування завданої матеріальної та моральної шкоди за допомогою неупередженої, підготовленої для розв’язання конфлікту особи – медіатора.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Турман, Наталя.
    Основні елементи змісту угоди про примирення [] / Наталя Турман // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 9. - С. 256-260. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Примирення сторін--Угоди
Кл.слова (ненормовані):
кримінальний процес -- кримінальне провадження -- угода про примирення
Анотація: Стаття присвячена аналізу основних елементів змісту угоди про примирення у кримінальному процесі. Проаналізовано чинне законодавство, що регулює процедуру укладення угоди про примирення у кримінальному провадженні, зосереджена увага на основних та додаткових елементах змісту угоди про примирення. Сформульовано висновки і пропозиції, спрямовані на вдосконалення кримінального законодавства у зазначеній сфері.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Турман, Наталя.
    Інтитут медіації в кримінальному процесі Польщі та України [Текст] / Наталя Турман // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 5. - С. 286-289. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Медіація--Порівняльний аналіз--Польща--Україна
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне провадження -- процедура примирення -- угода про примирення -- медіатор
Анотація: Стаття присвячена аналізу інституту медіації в кримінальному процесі Польщі та України. Проаналізовано чинне законодавство, що регулює процедуру укладення угод у кримінальному провадженні України, зокрема угоди про примирення, а також законодавчі норми, які закріплюють положення про роль медіатора в процедурі медіації в кримінальному процесі Польщі та України. Сформульовано висновки й пропозиції, спрямовані на вдосконалення кримінального процесуального законодавства в зазначеній сфері.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Турман, Наталя.
    Угоди у кримінальному процесі Республіки Молдова та України [Текст] / Наталя Турман // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 9. - С. 246-250. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Угода сторін--Молдова--Україна
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне провадження -- угода про визнання винуватості -- угода про примирення -- процедура медіації -- медіатор
Анотація: Звернуто увагу на те, що в юридичній науці і законодавстві України категорія «зловживання правами» далека від юридичної догматики й узгодженого підходу. Законодавець часто використовує термін «зловживання» як частину різних правових конструкцій, але не встановлює змісту загального (узагальненого) поняття «зловживання правами» юридично. Це створює проблеми як для юридичної практики, судочинства, так і у разі здійснення прав їх володільцями. Проаналізовано поняття «зловживання правом» (суб’єктивним правом, правами) з позицій вітчизняного законодавства. Розкрито зміст різних юридичних термінів зі словом «зловживання» в їх складі.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)