Колотило, О.
    Прокурорський нагляд за додержанням законів про адміністративні правопорушення: проблемні питання [Текст] / О. Колотило // Право України. - 2011. - № 6. - С. 212-217. - Библиогр.: с. 217 (4 назви)
УДК
Рубрики: Державна прокуратура
   Адміністративні суди

Кл.слова (ненормовані):
функції прокуратури -- повноваження прокурора -- провадження у справах про адміністративні правопорушення -- розгляд справ про адміністративні правопорушення
Анотація: У статті розкрито окремі недоліки, які, на думку автора, містяться у змісті ст. 250 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та наведено можливі шляхи їх усунення.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Хмелевський, Дмитро.
    Підвищення ефективності прокурорського нагляду за дотриманням законів органами досудового розслідування / Дмитро Хмелевський // Юридична Україна. - 2013. - № 6. - С. 110-114. - Бібліогр. в примітках
ББК 67.72
Рубрики: Досудове слідство--Прокурорський нагляд
Кл.слова (ненормовані):
функції прокуратури -- прокурорський нагляд -- досудове розслідування
Анотація: Досліджено основні теоретико-методологічні підходи до визначення критеріїв підвищення ефективності прокурорського нагляду за дотриманням законів органами досудового розслідування. За новим КПК України 2012 р. ця функція посідає одне з провідних місць у діяльності прокуратури.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Лапкін, А.
    Прокуратура в системі судової влади [Текст] / А. Лапкін // Право України. - 2015. - № 9. - С. 164-171. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Прокуратура--Посадові особи
Кл.слова (ненормовані):
прокуратура -- судова влада -- поділ влади -- функції прокуратури -- правовий статус прокурора -- механізм державної влади
Анотація: У статті досліджуються питання про місце прокуратури серед гілок державної влади та її зв'язок із судовою владою зокрема. Розглядаються положення, що визначають її самостійне місце у механізмі державної влади. Аналізуються взаємозв'язки із кожною з гілок державної влади.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Стефанчук, М.
    Публічний інтерес як об'єкт реалізації прокуратурою України функції представництва [Текст] : стаття / М. Стефанчук // Право України. - 2016. - № 11. - С. 236-244. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Прокуратура
   Україна
Кл.слова (ненормовані):
прокуратура -- функції прокуратури -- представництво -- публічний інтерес -- вніб 2
Анотація: У статті висвітлено проблемні питання новел законодавчої регламентації об'єкта, на який спрямована реалізація прокуратурою України функції представництва інтересів. Встановлено, що об'єктом представництва прокуратурою України при реалізації відповідної функції має визнаватися публічний інтерес як суспільний інтерес, визнаний державою, а також державний інтерес, який покликаний задовольняти інтереси суспільства, а не інтереси держави в особі державних органів. Запропоновано визначення правової формули публічного інтересу як переліку тих основних орієнтовних правових складових, у яких він може бути наявний.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Лапкін, А.
    Спеціалізована антикурупційна прокуратура: проблеми організації та діяльності [Текст] / А. Лапкін // Право України. - 2017. - № 1. - С. 63-70. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Прокуратура
   Корупція

Кл.слова (ненормовані):
Національне антикорупційне бюро України -- спеціалізована антикорупційна прокуратура -- протидія корупції -- система прокуратури -- функції прокуратури -- вніб 2
Анотація: Досліджуються питання про місце Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у механізмі протидії корупції. Аналізується взаємодія цієї прокуратури із Національним антикорупційним бюро України та Вищим антикорупційним судом. Розглядаються положення, що визначають її статус у сиситемі прокуратури.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Сирота, Дмитро.
    Функція досудового розслідування прокуратури [Текст] / Дмитро Сирота, Тетяна Слободяник // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 9. - С. 234-239. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Прокуратура--Правоохронні функції--Досудове розслідування
Кл.слова (ненормовані):
Конституція України -- Кримінальний процесуальний кодекс України -- функції прокуратури -- функція досудового розслідування -- прокурор -- слідчий
Анотація: У статті досліджується питання діяльності прокуратури в часи незалежності України, зокрема виконання прокурорами кримінально-процесуальних функцій. Встановлено, що з дати ухвалення Конституції України і по теперішній час прокуратура виконує функцію, не передбачену Основним Законом, – функцію досудового розслідування. Реформування прокуратури та правоохоронної системи загалом відбувалося та відбувається формально. Політичне керівництво держави усіляко намагалось залишити за прокурорами право – обов’язок розслідувати кримінальні провадження.


Дод.точки доступу:
Слободяник, Тетяна

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Боднарук, Таїсія.
    Основні напрями реформування інституту прокуратури на сучасному етапі [Текст] / Таїсія Боднарук, Андрій Лапкін // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 12. - С. 290-294. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Прокуратура--Реформування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
мета прокуратури -- завдання прокуратури -- функції прокуратури
Анотація: У статті досліджується питання основних напрямів роботи прокуратури на сучасному етапі, з моменту прийняття оновленого Закону України «Про прокуратуру», проведення конституційної реформи щодо правосуддя та внесення суттєвих змін до вищезазначеного закону у 2019 році.


Дод.точки доступу:
Лапкін, Андрій

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)