Паливода, К.
    Ірраціональне інвестування та інноваційні проекти фінансування будівництва житла [Текст] / К. Паливода // Фінансовий ринок України. - 2011. - № 6. - С. 3-6
Рубрики: Житлове будівництво--Фінансування
Кл.слова (ненормовані):
грошово-кредитний ринок -- грошові емісії

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Петренко, І. П.
    Правові та фінансові аспекти використання цільових облігацій для фінансування житлового будівництва в Україні [] / І. П. Петренко // Економіка та держава. - 2012. - № 7. - С. 58-60. - Бібліогр. с.60 (12 назв)
ББК 65.44 + 65.262
Рубрики: Житлове будівництво--Фінансування
   Облігації--Емісія

Анотація: У статті досліджено сутність поняття цільових облігацій, визначено правове поле функціонування ринку цільових облігацій в Україні, охарактеризовано порядок їх емісії, обігу та погашення, а також сформульовано переваги та недоліки використання цільових облігацій як інструменту фінансування житлового будівництва.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Шевчук, Т. В.
    Удосконалення структури фондів фінансування будівництва житла у складі банківських установ [Текст] / Т. В. Шевчук, І. І. Коркуна // Регіональна економіка. - 2014. - № 1. - С. 104-110 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 65.9(4Укр)31
Рубрики: Житлове будівництво--Інвестування
   Житлове будівництво--Фінансування

Кл.слова (ненормовані):
фонд фінансування будівництва -- довірителі -- управителі -- забудовники
Анотація: Проаналізовано організаційно-функціональну структуру діяльності Фондів фінансування будівництва житла (ФФБ). Розглянуто фінансово-правові відносини учасників ФФБ (довірителів, управителів, забудовників). Удосконалено механізм функціонування ФФБ шляхом коригування системи договорів, прав та обов'язків учасників фонду за цими договорами.


Дод.точки доступу:
Коркуна, І. І.




    Якимчук, Любов.
    "Будинок "Слово". Кошти [Текст] / Л. Якимчук // Культура і життя. - 2016. - 2 верес. (№ 36). - С. 6 : фот.
Рубрики: Українські письменники--Житлове будівництво--Харків, місто (Україна)
   Житлове будівництво--Фінансування

Кл.слова (ненормовані):
Вишня О.
Анотація: З ініціативи Й. Сталіна у лютому 1929 року в Москві розпочався "Український тиждень", подія, присвячена українській культурі. Українські письменники будували собі будинок-комуну "Слово" у Харкові.


Дод.точки доступу:
Сталін, Йосип Віссаріонович (радянський військовий та політичний діяч грузинського походження ; 1879-1953) \про нього\; Вишня, Остап (український письменник, новеліст, класик сатиричної прози ХХ ст. ; 1889-1956 ) \про нього\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Когатько, Ю. Л.
    Поліпшення житлових умов населення України: оцінка, потреби [Текст] / Ю. Л. Когатько // Демографія та соціальна економіка. - 2019. - № 4. - С. 86-102. - Бібліогр. с. 101-102 (13 назв)
Рубрики: Житлове будівництво--Фінансування
   Житлове законодавство

Анотація: Метою статті є дослідження потреб населення України у покращенні житлових умов. Виявлено, що оцінити житлові умови за всіма індикаторами, за якими досліджують житлові умови, практично неможливо через відсутність даних щодо багатьох із них, тому для оцінки краще обрати найважливіші показники: забезпечення кількістю кімнат, житловою площею і необхідними зручностями. Як індикатор введено і проаналізовано мінімально необхідні житлові умови, а саме: наявність житлової площі понад 13,65 м2 на особу, кількість кімнат на одну менше, ніж за нормами European Union Statistics on Income and Living Conditions (EU-SILC), наявність водогону та каналізації. Також уведено як індикатор і проаналізовано нормальні житлові умови, визначені за такими характеристиками: наявність кількості кімнат відповідно до норми EU-SILC, наявність ванни чи душу. Визначено, що найгірша ситуація із житловими умовами пов’язана із забезпеченням кімнатами відповідно до визначеного мінімально допустимого нормативу (EU-SILC мінус одна кімната, що є наближеним до українських реалій). При цьому в найгіршій ситуації перебувають багатодітні родини. Якщо розглядати позбавлення домогосподарств мінімально необхідними житловими умовами у дрібнішому розрізі, то найбільшою буде кількість сімей, яким бракує загальної житлової площі, однак вони мають достатню кількість кімнат, а їхнє житло обладнане водогоном та каналізацією. Визначено, що забезпеченість мінімально необхідними житловими умовами у розрізі регіонів повністю залежить від частки сільського населення. Всі однокімнатні квартири не є нормальними житловими умовами за європейськими стандартами, однак є визнаною українським суспільством нормою для життя самотньої людини. Доведено, що більшість домогосподарств, які складаються з осіб пенсійного віку, мешкають у житлі, кількість кімнат якого є вищою за мінімально необхідну норму. Розраховано вартість задоволення потреби в мінімальній кількості кімнат, а також вартість підведення води в будинки без водогону. Показано нерівномірність цін на буріння свердловин для водопостачання у різних регіонах залежно від глибини залягання ґрунтових вод, особливостей геологічної будови, рівня економічного розвитку


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)