Швець, І.
    Компетентність управлінського персоналу : формування, розвиток та ефективність використання [Текст] / І. Швець, С. Позднякова // Україна: аспекти праці. - 2011. - № 1. - С. 31-36. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Управління персоналом
   Персональний менеджмент

   Персонал--Професійна майстерність

Анотація: Запропоновано науково-методичні рекомендації щодо формування вимог до професійно-кваліфікованого рівня управлінського персоналу на підставі компетентнісного підходу. Розроблено систему компетентності працівника управлінської посади, сформульовано пропозиції щодо оцінки та подальшого розвитку компетенцій управлінського персоналу, а також запропоновано науково-методичний підхід до визначення ефективності використання компетенції конкретного працівника.


Дод.точки доступу:
Позднякова, С.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Хромов, М. І.
    Підвищення кваліфікації персоналу: пріоритети розвитку організації та чинники ефективного управління станом конкурентоспроможності людського капіталу [Текст] / М. І. Хромов // Економіка та держава. - 2011. - № 4. - С. 39-42. - Бібліогр. с. 42 (16 назв)
Рубрики: Персонал--Професійна майстерність
   Професійна освіта

Анотація: Метою статті є дослідження факторів розвитку організації і чинників ефективного управління станом конкурентоспроможності робочої сили в контексті підвищення якості функціонування людського капіталу.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Сергієнко, О.
    Обгрунтування вдосконалення механізму управління професійною діагностикою персоналу в аспекті залучення нових кадрів [Текст] / О. Сергієнко // Україна: аспекти праці. - 2012. - № 4. - С. 45-51. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
ББК 65.290-21
Рубрики: Управління персоналом
   Персонал--Професійна майстерність

Анотація: У статті запропоноване нове вирішення наукової проблеми, що полягає у вдосконаленні управління персоналом шляхом розробки механізму управління професійною діагностикою на основі економіко-математичних моделей та методів.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Брич, В. Я.
    Акмеологічна модель працівника нового типу [Текст] / В. Я. Брич, Х. А. Снігур // Демографія та соціальна економіка. - 2017. - № 1. - С. 122-131. - Бібліогр. с. 131 (7 назв)
Рубрики: Персонал--Професійна майстерність
   Професійна культура

Анотація: Ефективність процесу розвитку фахівця нового типу визначається як його активністю в реалізації особистісно-професійного потенціалу і досягненням особистісної зрілості та професійної компетентності, так і сформованістю в рамках професійної діяльності акмеологічного середовища. Оптимізувати процес розвитку фахівців нового типу можна за рахунок урахування і реалізації акмеологічних умов і факторів. У роботі підтверджено, що в процесі формування фахівця нового типу відбуваються розширення інтересів і зміна системи потреб, зростання потреби в самореалізації та саморозвитку, актуалізація мотивів досягнення цілей, підвищення фахової компетентності, пошук нових шляхів вирішення поставлених професійних завдань, розвиток професійно важливих, особистісно-ділових якостей та акмеологічних інваріант професіоналізму.


Дод.точки доступу:
Снігур, Х.А.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)