Кодак, Т.
    Забійні якості відгодівельного молодняку, одержаного від різних поєднань [Текст] / Т. Кодак, В. Вовк // Тваринництво України. - 2014. - № 7. - С. 18-20 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 46.5
Рубрики: Свинарство--Селекція
   Селекція тварин--Свинарство--М'ясні якості

Кл.слова (ненормовані):
чистопородні якості
Анотація: Встановлено позитивний вплив кнурів породи дюрок та термінальних на забійні якості молодняку свиней від схрещування з помісними свиноматками.


Дод.точки доступу:
Вовк, В.




    Лядський, І.
    Зв'язок поліморфізмів генів ctsl та mc4r з продуктивними якостями свиней великої білої породи [Текст] / І. Лядський // Тваринництво України. - 2014. - № 7. - С. 29-32. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 46.5
Рубрики: Генетика тварин--Свині
   Свинарство--Селекція

Кл.слова (ненормовані):
відгодівельні якості -- м'ясні якості
Анотація: Розглянуто особливості алелофонду генів ctsl та mc4r в різних популяціях свиней великої білої породи, проведено аналіз частот та розповсюдження різних генотипів.





    Бабань, О.
    Вплив паталогії кінцівок на репродукцію свиноматок [Текст] / О. Бабань, Л. Крюкова // Тваринництво та ветеринарія. - 2019. - № 4. - С. 44-46 : іл., табл.
Рубрики: Свинарство--Селекція
Кл.слова (ненормовані):
патологія кінцівок у свиноматок -- кульгавість у свиноматок -- пошкодження ратиць -- селекція у свинарстві
Анотація: За даними фахівців, вибракування свиноматок в умовах промислового виробництва уже після першого опоросу становить 5-30 %, а кількість опоросів, отриманих від однієї свиноматки, - менше 4,0. Зрозуміло, що вибракування молодої свиноматки для будь-якого господарства не є економічно вигідним, щоб окупити вартість її вирощування, за життя від неї необхідно отримати не менше 3-4 опоросів. Ідеальні умови - 60 % свиноматок стада мають бути в третьому опоросі.


Дод.точки доступу:
Крюкова, Л.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)