Ігнатьєва, Т. Г.
    Виробництво і споживання біодизеля в аграрних підприємствах України [Текст] / Т. Г. Ігнатьєва // Економіка АПК. - 2011. - № 4. - С. 32-39 : табл. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Ресурсний потенціал
   Біопаливо--Виробництво--Україна

   Енергетика України--Біосировина

Кл.слова (ненормовані):
Енергетична безпека -- Дизельне біопаливо -- Ріпак
Анотація: Досліджено передумови та обгрунтовано об'єктивну необхідність процесів виробництва і споживання біодизеля в аграрних підприємствах України.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Вяткіна, Т. Г.
    Розроблення організаційно-економічного механізму оцінки ресурсного потенціалу сільськогосподарського підприємства [Текст] / Т. Г. Вяткіна // Економіка та держава. - 2013. - № 12. - С. 40-43. - Бібліогр. с.43 (8 назв)
ББК 65.32
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Ресурсний потенціал
Анотація: У статті розкривається теоретична сутність ресурсного потенціалу як економічної категорії та методики його оцінки в умовах сільськогосподакрського підприємства.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Кустріч, Л. О.
    Сучасний стан системи управління ресурсним потенціалом сільськогосподарських підприємств [Текст] / Л. О. Кустріч // Економіка та держава. - 2018. - № 1. - С. 40-44 : табл. - Бібліогр. с. 44 (16 назв)
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Ресурсний потенціал
   Черкаська область (Україна)
Анотація: У статті проведено дослідження систем управління ресурсним потенціалом сільськогосподарських підприємств Черкаської області. Окреслено фактори та чинники, що впливають на подальший розвиток галузі сільського господарства. Проведено кореляційно-регресійний аналіз з метою виявлення впливу окремих чинників, які пов'язані з особливістю організації сільськогосподарського виробництва, на ефективність останнього. За критерій ефективності було взято виручку від реалізації сільськогосподарської продукції.??Визначено взаємозв'язок організаційно-правових форм сільськогосподарських підприємств Черкаської області та результати їх функціонування. Встановлено, що основними організаційно-правовими формами сільськогосподарських підприємств, є товариства з обмеженою відповідальністю. Результати проведених досліджень засвідчують низький рівень ефективності функціонування практично всіх організаційно-правових форм господарювання в сільському господарстві. З'ясовано, що на формування динаміки ефективності управління ресурсним потенціалом сільськогосподарських підприємств Черкаській області вплинула негативна динаміка ресурсного забезпечення, що є наслідком зниження інвестиційної активності та відсутність державної підтримки.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)