Олішевська, А. М.
    Забезпечення оптимальних обсягів і належної стуктури виробництва фермерських господарств [Текст] / А. М. Олішевська // Економіка та держава. - 2011. - № 4. - С. 72-73. - Бібліогр. с. 73 (4 назви)
Рубрики: Фермерське господарство
   Сільські місцевості--Економічний розвиток

Анотація: На основі проведеного досідження сучасних підходів до оптимального обсягу і належної структури виробництва встановлено, що не існує єдиного підходу до цих понять. Доведено значення і особливості забезпечення оптимальних обсягів і належної структури виробництва фермерських господарств як передумови економічного розвитку сільських територій.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Мармуль, Л. О.
    Соціально-економічні особливості розвитку сільських територій [Текст] / Л. О. Мармуль, М. М. Ігнатенко // Економіка АПК. - 2011. - № 7. - С. 122-129 : рис. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Сільські місцевості--Економічний розвиток
   Регіональна економіка--Херсонська область

Кл.слова (ненормовані):
Сільська територія -- Сільський розвиток -- Аграрне виробництво
Анотація: Обгрунтовано сутність і визначено соціально-економічні особливості розвитку сільських територій. Виявлено основні проблеми сільських територій та запропоновано шляхи і засоби їх розв'язання.


Дод.точки доступу:
Ігнатенко, М. М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Дергалюк, М. О.
    Функціонали організаційно-економічного механізму розвитку АПК регіонів [Текст] / М. О. Дергалюк // Економіка та держава. - 2017. - № 7. - С. 101-103. - Бібліогр. с. 103 (10 назв)
Рубрики: Сільські місцевості--Економічний розвиток
Анотація: У статті обгрунтовано функціонали організаційно-економічного механізму розвитку АПК регіонів. Встановлено, що організаційна складова організаційно-економічного механізму передбачає виконання таких функцій щодо розвитку АПК регіонів, як: управління, контролю, планування, координації, регламентуюча та інтеграційна функцій. Організаційна складова повинна забезпечувати взаємозв'язок та взаємодію між сферами, суб'єктами АПК, місцевою та державною владою. До економічної складової механізму відносяться: фінансова, компенсаційна, інноваційна, соціальна, оцінювання та прогнозування, споживча функція організаційно-економічного механізму. Економічна складова спрямована на забезпечення процесу розвитку АПК регіонів та держави в цілому. ??Обгрунтовано, що функціонали організаційно-економічного механізму розвитку АПК регіонів одночасно виступають як самостійними, так і є об'єднаними між собою цілями розвитку АПК регіонів та його суб'єктів. Спрямованість функціоналів організаційно-економічного механізму розвитку АПК регіонів на вирішення конкретних завдань та досягнення поставлених цілей сприяють отриманню позитивного ефекту від дії всього механізму. Функціонали організаційно-економічного механізму розвитку АПК мають об'єктивний характер та обумовлені цілями розвитку АПК регіонів, а також є відносно самостійними та однорідними.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)