Єфименко, Тетяна.
    Кризи несуть у собі нові шанси (Президент Академії фінансового управління про розвиток державних банків та ефективність держфінансів) [Текст] / Т. Єфименко // Фінанси України. - 2015. - № 12. - С. 7-11
Рубрики: Банки--Державні--Україна
   Державні фінанси--Україна

Анотація: В інтерв'ю Тетяна Єфименко розповіла про те, яку роль мають відігравати державні банки в економіці країни, та про стратегію розвитку всього фінансового сектору країни.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Єфименко, Тетяна Іванівна.
    Концептуальні засади подальшого розвитку системи управління державними фінансами [Текст] / Тетяна Іванівна Єфименко // Економіка України. - 2017. - № 3. - С. 3-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні фінанси--Управління
Кл.слова (ненормовані):
управління державними фінансами, реформування, процес прийняття рішень, механізми управління, структура організації, економічна криза, функції, інститути
Анотація: Обґрунтовано шляхи реформування системи управління державними фінансами з урахуванням зовнішніх і внутрішніх загроз, ризиків дестабілізації. Запропоновано стратегічні напрями подальшого вдосконалення фіскальної дисципліни, розподілу бюджетних ресурсів і забезпечення надання публічних послуг.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Єфименко, Тетяна.
    Розвиток економіки України в умовах зміцнення безпеки в Чорноморському регіоні [Текст] / Т. І. Єфименко // Фінанси України. - 2018. - № 6. - С. 7-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічний розвиток--Безпека--Україна--Чорноморський регіон
Анотація: У статті повідомляється, що у черговій програмі з безпеки в Чорноморському регіоні "Спільні виклики, стійке майбутнє", що відбулася за підтримки Адміністрації президента Румунії та інших зацікавлених сторін високого рівня, увагу учасників було сконцентровано на проблемах формування майбутнього територій Причорномор'я, поточної ситуації, стратегічної ролі цього району в зміцненні стійкого й безпечного партнерства. Співпраця у спільному розвитку стратегічного мислення, передбаченні та політичному плануванні повинна бути сфокусована на пошуку коштів та інструментів для перетворення Чорного моря із зони конфронтації на простір для мирної конвергенції цінностей цивілізації. Загальні ініціативи прибережних держав слід орієнтувати на виявлення кращих шляхів сумісних реформ, спрямованих на реалізацію цілей сталого розвитку в інтересах глобальних і регіональних гравців.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Єфименко, Тетяна.
    Вагомий успіх української наукової школи глобалістики [Текст] : [рецензія] / Т. І. Єфименко, С. С. Гасанов // Фінанси України. - 2018. - № 10. - С. 128-130
Рец. на моногр. : Белорус О. Г. Глобальная конвергентно-сетевая финансовая экономика : монография / Белорус О. Г., Власов В. И., Гриценко А. А. - Lambert Academic Publishing, 2018. - 632 с. [электрон. изд.]

Рубрики: Глобалістика--Економічний розвиток--Рецензія на монографію
Анотація: У статті автори дають рецензію на монографію "Глобальная конвергентно-сетевая финансовая экономика", яка опублікована в закордонному виробництві. Являє собою концентральний виклад результатів багаторічних досліджень авторів у сфері глобалізації та глобалістики, зокрема в частині конвергентно-мережевої глобальної інтеграції і фінансіалізації глобального відтворення.


Дод.точки доступу:
Гасанов, Сергій

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Єфименко, Тетяна.
    Співпраця Академії фінансового управління з міжнародними інституціями в запровадженні сучасних ініціатив розвитку обліку та звітності на глобальному і національному рівнях [Текст] / Т. І. Єфименко, Л. Г. Ловінська, Я. В. Олійник // Фінанси України. - 2019. - № 1. - С. 18-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Академія фінансового управління--Співпраця--Розвиток обліку та звітності
Анотація: Стаття розповідає, що міжурядова робоча група експертів із міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та звітності Конференції Генеральної Асамблеї ООН з торгівлі та розвитку (м. Женева, Швейцарія) є однією з найвпливовіших структур у сфері економічної інтернаціоналізації і глобалізації.


Дод.точки доступу:
Ловінська, Людмила; Олійник, Яна

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Єфименко, Тетяна.
    Звітування зі сталого розвитку: виклики та шляхи подолання [Текст] / Т. І. Єфименко // Фінанси України. - 2019. - № 11. - С. 9-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цілі сталого розвитку--Показники--Управлінські інструменти
Анотація: Через дестабілізації у світі, відбувається поглиблення фінансової вразливості соціально-економічних систем, а також зростає ймовірність змін потенційних можливостей отримання грошово-кредитних ресурсів для фінансування інноваційної, інвестиційної діяльності, створення робочих місць, розвитку внутрішніх ринків товарів та послуг. Наразі важливою частиною подальшої інтеграції Цілей сталого розвитку (ЦСР) в Україні є робота з підготовки та представлення на заходах ООН у наступному році першого Добровільного національного огляду, де буде відображено єдину уніфіковану структуру базових метаданих показників ЦСР, визначених для національного моніторингу досягнення економічної, соціальної та екологічної рівноваги.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Єфименко, Тетяна Іванівна.
    Фіскальна безпека і децентралізація в умовах глобальних викликів і загроз [Текст] / Т. І. Єфименко, С. С. Гасанов, С. В. Бартош // Фінанси України. - 2020. - № 9. - С. 29-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальна безпека--Децентралізація--Державні фінанси--Пандемія короновірусу
Анотація: Тенденції глобальної фінансіалізації, а також глобальні шоки, пов’язані з пандемією COVID-19, кліматичними змінами, загостренням міжкраїнної економіко-політичної конкуренції за обмежені природні, енергетичні, водні, продовольчі, кваліфіковані людські ресурси, зі світовою економічною рецесією, політичною та фінансовою нестабільністю, негативно впливають на стан економіки й державних фінансів України. Автори статті наголошують, що антикризова спрямованість територіального перерозподілу коштів повинна враховувати вимоги найбільш раціонального розміщення продуктивних сил, сприяння веденню бізнесу, розв’язання суперечностей, які виникають у процесі балансування доходів бюджету та конституційних соціальних зобов’язань. Процеси децентралізації бюджетних та податкових відносин повинні супроводжуватися посиленням їх соціальної орієнтації.


Дод.точки доступу:
Гасанов, Сергій Станіславович; Бартош, Сергій Володимирович

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Єфименко, Тетяна Іванівна.
    Напрями протидії чинникам дестабілізації у світовому просторі ділової активності: уроки для України [Текст] / Тетяна Іванівна Єфименко // Економіка України. - 2021. - № 7. - С. 14-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Світова економіка--Антикризове регулювання, 2020-2021 рр.
Кл.слова (ненормовані):
пандемія -- відновлення економіки -- соціальні відносини
Анотація: Для подолання явищ структурної незбалансованості й непорівнянних диспропорцій між нагромадженням і споживанням, між доходами і витратами на макро- і мікрорівнях та ін. підойми державного управління варто орієнтувати на якнайшвидше відновлення параметрів економіки до передкризового рівня. У період посилення стійкості та відновлення світового господарства після кризи COVID-19 надзвичайно актуальною буде координація на наднаціональному рівні зусиль щодо управління, організації та підприємництва, спрямованих на протидію загрозам дестабілізації.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)