Басюк, Д. І.
    Комплексний підхід до оцінки якості послуг готельних підприємств [Текст] / Д. І. Басюк, Д. О. Мельник, М. П. Маршаленко // Економіка та держава. - 2019. - № 3. - С. 30-33 : граф.; табл. - Бібліогр. с. 33 (10 назв)
Рубрики: Ресторанно-готельний бізнес--Готелі
Кл.слова (ненормовані):
якість послуг -- готелі Києва -- зірковість готелів
Анотація: У статті досліджено комплесні підходи до оцінки якості обслуговування готельних підприємств на сучасному українському ринку, виявлено неузгодженість стандартів оцінювання якості послуг гостинності та рівня сервісу, описано зовнішні та внутрішні підходи, що використовуються для оцінки якості.На основі проведених досліджень шляхом анкетування виявлено основні проблеми якості обслуговування окремих готельних підприємств Києва, невідповідність якості готелів згідно з їхньою зазначеною зірковістю, а також запропоновано комплексний підхід до оцінювання якості готелів.

Перейти: Д.І. Басюк та ін.

Дод.точки доступу:
Мельник, Д.О.; Маршаленко, М.П.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Басюк, Д. І.
    Трансформація туризму в Україні на принципах сталого розвитку: досвід європейських країн [Текст] / Д. І. Басюк, Т. Ю. Примак, Н. В. Погуда // Економіка та держава. - 2019. - № 2. - С. 17-21 : табл. - Бібліогр. с. 21 (21 назва)
Рубрики: Туризм в Україні--Розвиток--Європейський досвід
Анотація: Статтю присвячено вивченню європейського досвіду щодо формування сталого розвитку та можливості використання закордонних практик у реалізації туризму на принципах сталості в Україні. У роботі проведено періодизацію основних етапів формування сталого розвитку у світі з визначенням основних питань та ключових принципів, які були прийняті у документах міжнародних організацій. Визначено місце та роль туризму у концепції сталого розвитку. На основі дослідження основних принципів сталого розвитку, побудовано матрицю відповідності ключових питань туризму цілям сталого розвитку. Досліджено практику регулювання сталого туризму Європейським Союзом, також розглянуто на прикладі європейських країн практику впровадження ключових принципів сталого розвитку. Визначено, що туризму як пріоритетній сфері економіки притаманні принципи сталості, які є екологічно прийнятними, соціально значимими та економічно справедливими.

Перейти: Басюк, Д.І.

Дод.точки доступу:
Примак, Т.Ю.; Погуда, Н.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)